"Лято, слънце, плаж, море, Декемврийче в коремчето расте" Тема 4

  • 22 661
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 643
Запис момичета!!!
Ние сме в търсене на квартира и затова нямам време да пиша. Иначе си ви чета редовно, не пропускам! До сега никога не съм била на квартира и ми е мноооого гадно, но няма как   Sad. Живеем в на майка ми къщата (тя не е тук) , но въпреки всичко все дава нареждания кое къде и как, та така ще е най-добре! Дано де!
Със ставането до тоалетна и аз ставам, ама не ми и пречи. То малката задължително се буди поне по веднъж, та използвам момента Simple Smile. Има ли някоя да живее на квартира? Не е толкова страшно нали?  

# 31
  • Мнения: 107
Най-хубавата темичка. bouquet

А бе момичета вие през нощта ставате ли по малка нужда? Аз тази нощ ставах 3 пъти. Не се търпи. През целия ми живот досега да съм ставала общо 5 пъти. Чудя се и се мая какво ще правя по- нататък. Трябва да си инсталирам легло в банята.

Ставам минимум 1 път през нощта, често и два пъти. Лошото е, че се разсънвам и после ми е трудно да заспя.

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 22
g-style, от както съм разбрала до сега всяка нощ ставам горе долу към 4ч. да пишкам. Без пропуск  Close Много ми е тъпо, ама се събуждам от пълен мехур..това никога не е било. А не мога без да пия вечер течности, пресъхвам.

И при мен е абсолютно същото! 

# 33
  • Мнения: 1 290
Аз минимум по 2 пъти ставам, имало е и по 5 пъти.

# 34
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз пък съм в 4:30 като по часовник.  hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 1 421
Ели страхотна тема!   bouquet

Villly1 Не е страшно да си на квартира, ние почти 4 години и половина живяхме по квартири(сменихме 2). Важното е собствениците да са нормални и разбира се условията в самата квартира  Peace Успех в търсенето!

Ще отскоча и аз до Лили за Палмърс, щом сте толкова доволни  Hug

Аз ставам поне 3 пъти по малка нужна, а през деня няма да казвам колко пъти посещавам тоалетната  Mr. Green
Относно режещата болка, при рязко ставане или завъртане за която Кукумицина спомена - някъде четох, че е нормално. Мен пък кръста ме мъчи и таза, ама все пак се разширява всичко в тази област.


# 36
  • София
  • Мнения: 65
Villly1 аз 15 години в София бях на квартира и не е е страшно. Може да бъде малко стресиращо ако хазяина не е точен, така че гледайте и това. Сигурно те плаши тази перспектива, но сте взели правилното решение, защото има хора, които са на по 50 години и живеят с родителите си и се съобразяват с тях.  Peace

# 37
  • Мнения: 16
g-style, от както съм разбрала до сега всяка нощ ставам горе долу към 4ч. да пишкам. Без пропуск  Close Много ми е тъпо, ама се събуждам от пълен мехур..това никога не е било. А не мога без да пия вечер течности, пресъхвам.
И при мен е така нямам думи.
А що се отнася до болките в таза и мен от една седмица много ме  наболява при определени движения.

# 38
  • Мнения: 657
Здравейте, момичета!   bouquet
Приемате ли още мамчета? Simple Smile Най-накрая се наканих да се разпиша и аз, предполагам защото ми е втора бременност съм тооолкова нечовешки спокойна, че не е истина Grinning Та, казвам се Милена, на 34 години съм, живея в Лима, Перу и очаквам второто си съкровище Heart Първото ще стане на 6 другия месец Heart Eyes Терминът ми е 12.12 Simple Smile
Попрочетох какво сте дискутирали последно и като гледам симптомите са същите Crazy  Ставането до тоалетната през нощта - поне веднъж задължително, понякога 2-3 Simple Smile Четох, че заради засиления поток на кръвта по-бързо се пълнел пикочния мехур.. по-нататък ще е заради притискането от бебето.. абе оправия няма, така ще е до последно Sunglasses Аз имам и друга болежка - в края на деня ми се подува ужасно корема, заприличвам на бременна поне в 6ти месец.. С дъщеря ми не помня да ми е ставало така. Говорих с доФтора, каза че било нормално, забавял се метаболизма, можело и до запек да се стигне дори.. Embarassed Та ме съветва вечер да не ям много.. Аз и без това хрупам само салати, де Simple Smile Уж в 4ти месец щяло да изчезне това, да видим.. че не се търпи.. Като се навечеряме, се тръшкам в леглото като тюлен и нищо не може да ме вдигне  Crazy
Видях, че и маслото на Палмърс се дискутирали Simple Smile През първата си бременност се мазах с такова и съм много доволна - нямам нито една стрия на корема.. но пък ми се появиха отстрани на плешките, а се мазах навсякъде. Не забравяйте, че появата на стрии зависи до голяма степен и от еластичността на кожата на всяка жена Simple Smile А, и от добрата хидратация Wink
Ей такова беше моето:
http://s7d9.scene7.com/is/image/BedBathandBeyond/7732314910786p

Тоя път още не съм почнала да се мажа.. пусто спокойствие  Crazy

# 39
  • Мнения: 107
Добре дошла, Мимченце! Трябва всички да взимаме пример от теб за спокойствието, че на мен лично доста ми куца. Simple Smile

Като ви чета, и аз май ще взема този път да се мажа с нещо. Предишната бременност не съм се мазала, но слава богу нямам много поражения - тук-таме някоя стрия по коремчето и по задника, но едва забележими. Сега обаче съм с още 4 годинки отгоре, пък и мисля след като родя, живот и здраве, да се захвана да поспортувам, още отначалото, да се постегна. Ще видим колко сериозна ще изляза де... Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 261
Мимченце, добре дошла!   bouquet

Относно ставането нощем, и аз минимум 1 път ставам до тоалетната. Най-лошото е, че често ставам около час преди да ми звънне аларамата за работа и после няма заспиване, пък ми се спи.

То това с подутия корем вечер докато премине, той ще си се подуе за постонно от растежа на бебчо и няма да е само вечер. И аз вечер ставам като плондер, а уж вече съм в началото на 4ти месец. Grinning

# 41
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Добре дошла, Мимченце!   bouquet  Много харесвам Перу и ми е много желана дестинация.  Mr. Green
За подуването - при мен почва ранния следобяд и няма оправия.  ooooh!
Днес се събудих с ужасно главоболие. Да се надяваме, че ще мине бързо.  Praynig
От днес официално съм във втори триместър.  newsm44 newsm44 newsm44

# 42
  • Мнения: 1 421
Мимченце Добре дошла!

Shokoladche и аз се събудих с главоболие  Sad 

Утре официално навлизам с двата крака във втори триместър  bowuu


Честит ден на детето на всички деца и мами!  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 958
Мимченце, добре дошла Hug Леле, Перу..сигурно е страхотно!
За подутия корем - няма страшно, ще спадне, после ще започне да си е само бебето и няма да се чуства чак такава тежест.

Шоколадче, честито, премина 1/3 Hug

# 44
  • Мнения: 26
Ели, мерси за темичка. Страхотна е!
Мимченце добре дошла!

Аз също ставам през нощта по малка нужда но само веднъж и после не мога да заспя.
През деня ходя до тоалетна поне 2 пъти за един час. Пречи ми това особено ако съм навън. Постоянно трябва да търся тоалетна   Sad

Общи условия

Активация на акаунт