"Лято, слънце, плаж, море, Декемврийче в коремчето расте" Тема 4

  • 22 660
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
Здравейте и честита ни нова темичка! Grinning Страхотна е! Браво на Ели! Hug  bouquet
Ние предните дни, преди да се развали времето, ходихме няколко пъти на плаж. И плувахме. Много се изкефих, обичам да плувам. Нямам скруполи за морето. Но в басейн не бих плувала. Кирил също доста се забавлява във водата както обикновено като сме на море, и го подържах под коремчето да "поплува" и той. Ходехме сутрин и следобяд. Времето се скапа, но и без това ще си ходим.
Резултатите от БХС ми бяха добре, в петък прегледът бе ок, всичко е наред.
Някой има ли болки в таза? Някой път като лежа и като тръгна да се завъртам или да сядам, направо не мога да мръдна от болка. И предния път имах някакви болки в таза, но бяха доста по-леки и в по-късните месеци. newsm78 Сега като се приберем ще ида да питам док какво е това "чудо", и без това трябва да се отбия да си видя резултатите от изследванията на кръвта, които пуснах преди да заминем.
Хубави дни на всички, успешни прегледи и дано по-скоро се оправи времето пак! Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен, страхотна тема   bouquet Аз снощи бях на преглед, в 9с и 1 ден, бебето вече е 39 мм, на 20.06. трябва да се запиша вече на ЖК и чак тогава ще правим и изследванията. Доктора ми каза да си направя БХС след 16 седмица, мисля да го послушам, не знам и аз. С първата бременност си направих в 12 и в 16 седмица, първият път резултатите бяха ок, а втория се появи проблем, слава богу всичко беше наред. За това сега съм в чуденка. Лек ден от мен.

# 17
  • София
  • Мнения: 65
 Отново прекрасна  тема! Да се запиша и аз и да се отчета, че напоследък не ми се пише много. Вчера бях на БХС и резултатите от ехографското изследване са добри. Термина ни е 7 декември.Нухалната гънка е 1.4 и имаме носна кост. За мое учудване процедурата с взимането на кръв в Майчин дом беше доста организирана и приключих набързо. Вчера бебо спеше и си смучеше палеца-много сладка снимка стана, но скоро няма да знаем пола.  Доктора каза, че е рано, а следващия ми преглед е чак началото на юли, защото парите за изследвания по здравна каса били свършили и като няма пари аз трябва да си плащам и изследванията. Мисля да си насроча час за ФМ за средата на юли, че като гледам за по-добрите специалисти трябва да се запише повече от месец по-рано.
Аз вече минах на дрехи за бременни, но голям проблем са ми обувките. Последната седмица купих два чифта обувки и едни сандали. От всички обувки, които имам всичките се оказаха високи или неудобни, а времето се променя всеки ден и един ден съм със сандали друг със затворени обувки.
Една колежка ми подари крем против стрии на Матернеа + гел против отичане на крака и като ги пробвам ще ви кажа резултата Hug

# 18
  • Мнения: 115
Честита нова тема Simple Smile Ели, пак е страхотна  Hug
Ще взема и аз да го пробвам този крем за мазане на Палмърс щом толкова го хвалите. С първата бременност бях с преварена мас и съм страшно доволна. Имах огромен корем, но нито една стрия след това...за съжаление не мажех краката си и отстрани имам малко стрии. Този път се надявам да не се появи нито една нова. Пак съм се набавила с мас...кофти е миризмата, но. Преди да пробвам с маста се мажех с Мустела, никак не съм доволна. Взех го главно заради гърдите си още във втори месец, но въпреки всичко се понацепиха, точно затова за корема започнах да ползвам мас.
Добре дошли на новите кандидат мами!

# 19
  • Мнения: 1 290
Моля ви, кажете точно кои продукти на Палмерс трябва да си взема. Аз предпочитам да е кремообразно, а не тип масло. Ама не мога да разбера кое от всички...

1.Palmer's Cocoa Butter Formula Massage Lotion for Stretch Marks - Лосион за масаж против стрии за бременни
2.Palmer's Cocoa Butter Formula Tummy Butter - Концентриран балсам за тяло за бременни жени против белези от разтягане /стрии/
3.Palmer's Cocoa Butter Formula Massage Cream for Stretch Marks - Крем за масаж против стрии за бременни

# 20
  • Мнения: 11 016
Моите са тези

http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-Palmer%27s-Cocoa-Butt … ch-Marks-5-48.htm - името му е лосион, но представлява гъст бял крем. Попива бързо и не оставя мазна следа върху кожата.

http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-Palmer%27s-Cocoa-Butt … y-Butter-5-49.htm - Това е масло. В кутията стои твърдо. Омеква при втриване в кожата.

Взех двата вида с идеята да мажа маслото вечер след баня, а крема сутрин.

# 21
  • Мнения: 25
Здравейте, искам да ви попитам дали някой е ходил на тези лекции Бъдещи и настоящи родители списание 9 месеца - юни 2014 гр. Варна в МОЛ Варна? Аз мисля да ги посетя на 19.06.2014 - 10 часа, тъй като това нямам да имам възможност.

# 22
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Кукумицина пише, че е лосион , но в действителност е точно като меко масло , попива веднага,  така че да няма мацанки след това ..

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 22
И аз поръчах лосиона, но мисля да взема и концентрираното масло за по-сигурно, но тъй като няма да бързам за него, ще го поръчам от английския сайт, който някой беше пуснал тук, че е по-евтино. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 670
Момичета, и аз си взех на Palmers, този път олиото. Много е хубаво и ми се струва, че попива по-бързо от това на HIPP, което ползвах до сега. Взех го от lilly, струва 18 лева. В аптеката ми дадоха мостра на Матернеа, не ми допадна много. Днес казах на шефката, че ще имам бебе и настана очудващо голяма радост  Simple Smile  Казаха ми, че трябва да взема бележка от ЖК и да я дам в "Човешки ресурси", за да си спазя някакви законови задължения, за което честно казано нищо не знам, а ми се искаше да не казвам, а да разберат чак като ми проличи.

# 25
  • Мнения: 1 604
Аз също съм с болки в таза. Трудно ми е да се завъртам. А бе момичета вие през нощта ставате ли по малка нужда? Аз тази нощ ставах 3 пъти. Не се търпи. През целия ми живот досега да съм ставала общо 5 пъти. Чудя се и се мая какво ще правя по- нататък. Трябва да си инсталирам легло в банята.

Продуктите на Палмърс от англ. сайт излизат с около 5-7 лв по- евтини и пристигат между 7-10 дена. Не че му правя реклама на сайта, но много се дразня как в БГ всичко е по- скъпо, а сме най- бедни. Много тъпо ми става като си купя нещо и сравня цената на същото в англ. онлайн магазини и си представям как нашитв търговци протриват доволно и подиграватвлно ръце.

# 26
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
g-style аз живея в Англия и специално лосиона си го взех 4.60 паунда ,идва май някъде към 11 лева , а в Бг май е някъде към 18-19 .. по-добре си ги поръчвайте от ebay или тези сайтове ,които са вече ги дадоха момичетата  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 1 290
Linofrina, mimmito  Hug Точно такава информация исках, много благодаря!

Относно таза, който коментирате - аз имам някакво прещракване на дясната става горе на бедрото сутрин основно, понякога и през целия ден и на всяка крачка  Laughing И се чува едно пук, пук.... много странно. От 2 дена не чувам, ама според мене е свързано с разширяване, не си обяснявам по друг начин. Иначе болки нямам, но понякога когато се завъртя рязко в леглото и една режеща болка ми се случва долу вдясно. Което не става ако се завъртя бавно. Ама в просъница кой да внимава Simple Smile)

# 28
  • Мнения: 958
g-style, от както съм разбрала до сега всяка нощ ставам горе долу към 4ч. да пишкам. Без пропуск  Close Много ми е тъпо, ама се събуждам от пълен мехур..това никога не е било. А не мога без да пия вечер течности, пресъхвам.

# 29
  • Мнения: 11 016
Аз денем почти не пия течности, наваксвам си вечер. За щастие нощем не ми се налага да ходя до тоалетна, издържам до сутринта.  Simple Smile

Цените на Palmers - лосионът ми струваше 13.50 лв., а маслото 12 лв. Продавачката в магазина много ми похвали и крема за бюст, но го нямат наличен.

Днес отново ми падна кръвното, нищо, че е хладно и дъждовно. Излизахме с майка ми да купим първоюнски подаръци за дъщеря ми и се случи тогава. Сега лежа, пия сок и чакам да ми просветне. Crossing Arms

Последна редакция: сб, 31 май 2014, 20:23 от Linofrina

Общи условия

Активация на акаунт