ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 53 521
  • 610
  •   1
Отговори
# 555
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ще бъде весело тоя сезон  Mr. Green

# 556
  • София
  • Мнения: 9 979
Божеееее, по-грозна кола от този Ред Бул не съм виждала...и нос и оперение!
Ама пък МКЛ като са хубави та какво...

# 557
  • Мнения: 293
Привет банда. wavey
Днес е третия ден от първите тестове и до момента картинката се повтаря. newsm78 Ферари в лицето на Кими са най-бързи,а Мерца въртят най-много обиколки!?! Ето нещо интересно от днес.Торо Росо оцветяват с айро боя и торбичките. Mr. Green

# 558
  • Мнения: 201
За момента с най- бърза обиколка е ето този младеж  Wink

Фелипе Наср- пускам го, защото лично аз не знаех, как изглежда до момента  Crazy

Другите двама новобранци ще карат Торо Росото  Mr. Green

Макс Верстапен- голямата надежда на Ред Бул  Wink


и Карлос Сайнц- другата надежда  Mr. Green


Нико Розберг е спирал за малко, защото колата нещо не е била на кеф  Mr. Green Но само за малко  Wink

Макларън, обаче са спрели работа за днес, защото- @McLarenF1: "We've had a loss of cooling water pressure & have removed the power unit for inspection. That’s a long process, so it ends today's running."
@McLarenF1: "We can replace those components ahead of running tomorrow. The issue was promptly spotted by Fernando on an outlap - so quick to trace."

Все пак имат записани 32 обиколки за днес  Peace

Ред Бул са сменяли двигател, доколкото разбрах  newsm78 Добре че са намерили в склада  Mr. Green


# 559
  • Варна
  • Мнения: 294
 Joy, представяте ли си да бяха излезли Ред Бул без двигател  Joy, ама пък с предно крило  Mr. Green

# 560
  • Мнения: 201
 Joy
Ако бях журналист, щях да питам Хорнер, дали ще се сглобят до Мелбърн  Mr. Green

# 561
  • Мнения: 293
Привет банда. wavey
Ето нещо интересно от тестовете. Sky F1 catch Mercedes boss Niki Lauda going for a pee trackside at Jerez... Mr. Green http://www.carthrottle.com/post/NAieik/

# 562
  • Мнения: 201
Аз имам нещо по- интересно  Wink



Тъкмо бях взела да се притеснявам, че нещата не вървят по обичайния ред  Mr. Green

# 563
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green, Лауда, хулиган такъв. ама пък Кравиц, баси клюкарката  Mr. Green

Теменужко нещо по план прави, налиииии  Mr. Green
само да не се окаже, че пак любовните драми са на дневен ред ....кака му, го зарязала отново, ако се съди по заглавията на нашту сайтове  Sunglasses

# 564
  • Мнения: 201
само да не се окаже, че пак любовните драми са на дневен ред ....кака му, го зарязала отново, ако се съди по заглавията на нашту сайтове  Sunglasses

Ох....., сега прочетох и аз   Whistling
Само, не искам драми на пистата, с другото да се оправят, имат тренинг  Wink

# 565
  • Мнения: 78
Леле, не съм вярвала, че ще намеря тук такава тема  Simple Smile Доволно ще се присъединя към вас  Stop

# 566
  • Мнения: 201
Добре дошла в темата, Tennessy  Grinning

# 567
  • Мнения: 201
Един отбор по- малко- - Те (Маруся) искаха да участват с миналогодишната кола и това не бе прието – заяви Екълстоун, цитиран от британския вестник Индипендънт. – Трябваше всички отбори да са съгласни, а три или четири не са. Парите, които те трябваше да получат, се преразпределят между състезаващите се тимове. Това, предполагам, е доста добра причина (за вота).

http://clubs1.bg/news/s-m-2014--34341

# 568
  • Мнения: 293
Привет на компанията. wavey
Малко съм зает тия дни,но влизам за да ви почерпя за именния си ден, който в общи линии не празнувам официално. Wink Simple Smile







Наздраве на всички!

Последна редакция: пт, 06 фев 2015, 17:11 от Tim-W05

# 569
  • Мнения: 201
Празнуваш или не, жив и здрав и да се радваш на хубави спортни емоции през годината  Mr. Green  Grinning
Наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт