ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 53 589
  • 610
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 294
Мак да вземат да се раздвижат, че на Хондата и трябва проверка за издържливост и още многоооооо други "работи"  Mr. Green

А пък като се има предвид, че ще имат промени и нови части ... и ново оперение, според Роню  Mr. Green, нямат време за губене.
Дано излязат по-скоро на пистата.

# 541
  • Мнения: 293
iulyia ами нормално,ако не са регенерат да издържат 35 обиколки! Mr. Green
Видях няколко снимки на озадачения и невярващ какво показва Фетел с Ферари, Фернандо?! Thinking
Ако тази година черните кончета са в борбата за титлата,а той и Мак-Хонда се издънят,ще го призная за най-големия неудачник и карък в моторните спортове който съм гледал на живо! Mr. Green  #Crazy Mr. Green

# 542
  • Мнения: 201
Къде са тези снимки?

# 543
  • Мнения: 293
Те са няколко.Не са точно да гледа времената на Фетел,но на мен тази замислена физиономия в моторхоума точно за това ми говори.Какво направих аз?!
Ето една от clubs1.

# 544
  • Варна
  • Мнения: 294
аааа, те и миналите тестове се бяха изпъчили фераритата, ама ги видяхме къде приключиха  Mr. Green

общо взето е малко трудно да се вадят категорични изводи, особено след първите два дена на първите тестове ....но пък не е забранено да си ги нагласяме резултатите както на нас ни изнася  Mr. Green

# 545
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 459
Уаууу, стига сте сипвали сол в раната, бре банда!
Мен сърцето ме боли
и не мога да си представя как ще си изкълча ръцете,
да пляскам на еветуални успехи на Фетел във Ферари...  ooooh!

# 546
  • Варна
  • Мнения: 294
Лотус вкараха в размисъл  Mr. Green



# 547
  • Мнения: 201
Е, да но това е шега, че гледа Фетел  Wink
Спомням си, че миналата година на предсезонните тестове, Ред Бул не можеха да завъртят никакви сносни обиколки, и въпреки всичко спечелиха 3 състезания  Mr. Green Така, че днешните неволи на Мак не са гаранция за утрешният неуспех.. И обратно, както Хорнер( отново той  Mr. Green) казва, че от Мерц само се фукат с тези 150 обиколки  Mr. Green  Mr. Green, те пък не са гаранция, че няма да се провалят в състезанията..., не дай Баже  Wink

# 548
  • Мнения: 293
aneli,аз не казвам,че Ферари ще са най-силни,но поне досега показват прилични резултати.За мен Мерца са с много напред,но гледайки резултатите и на Заубер оставам с впечатление,че двигателя на Ферари е доста по-мощен и гъвкъв спрямо миналия сезон! Peace Но не ангажирам никого с мнението си.Нищо чудно Мак-Хонда да си оправят настройките до Австралия и да са първи конкурент на Мерцедес.Все пак това ми се струва по-малко възможно.Мисля,че Ред Бул ще са много бързи и силни този сезон! Hug

# 549
  • Мнения: 201
Със или без крила  Mr. Green

# 550
  • Мнения: 293
Лотус вкараха в размисъл  Mr. Green





Ами май това е пасивния Ф-дъкт за който писаха,че ще бъде приложен от Ред Бул и е на ръба на правилата?! newsm78 Браво на Лотус. Wink

# 551
  • Мнения: 201
Един аварирал Мерц  Wink

Тото ще е разочарован- не стават за Льо Ман  Mr. Green

# 552
  • Варна
  • Мнения: 294

 Joy Joy

ама Тim, няма проблем, всеки разсъждава според неговите си възгледи  Crazy. затова си говорим, дискутираме и разменяме мнения. Simple Smile
Аз предпочитам към момента да не давам заключения, а само да отбелязвам кой какво прави и как се развиват програмите, според които самите отбори се движат.

И разбира се, да се шегувам с подобни ситуации, като на Ред БУл  Mr. Green

ей ги на, издържливи, издържливи Мерц и спряха под моста  Mr. Green

# 553
  • Мнения: 201
То пък взе че и заваля   Crazy, тъкмо когато Мак си решиха проблемите-
@McLarenF1: "We think we've fixed the issue - hopeful of getting MP4-30 out again before the end of the day."

Физиономията на Бритни, когато Хамчо спрял на пистата  Mr. Green

# 554
  • Варна
  • Мнения: 294
....
Физиономията на Бритни, когато Хамчо спрял на пистата  Mr. Green

Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт