Топло слънце вече грее, ФЕВРУАРЧЕ сладко ни се смее!

  • 20 546
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 554
FrauSt, моя приятелка ме посъветва дрешките от малката да си ги пазя, като започнем да играем с кукли да ги обличаме на куклите Peace С тези дето са 0-3 месеца така мисля да направя, а другите или ще ги раздам, или ще ги даря някъде.

sunny:*kiss честита 3-месечинка на малката принцеса Heart Eyes

Thea не се притеснявай, Вики ми го правеше редовно този номер до скоро. Час-два след като яде ми връща нещо като водичка. Личната каза, че това е от преработката на кърмата, връща излишна вода, нищо притеснително. Тук от седмица не го е правила но преди това поне веднъж на ден Hug

guerry щом ти е отдаде възможност положи глава на възглавницата,  а аз ще ти завиждам тайно Hug

Ние много лошо спахме тази нощ. Буди се на всеки кръгъл час, а като спи си помрънква, за да ме държи на щрек, да не взема да заспя случайно. През деня е същата работа. Като задрема малко и започва да реве. Как ме усеща не знам, да не би да съм почнала да хъркам Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 591
Sunny kiss,честита ви месечинка  Tada
Elefteria, ти поне успяваш да задремеш,Боряна през деня ме усеща само като опъна крак ..до задрямване не мога да стигна  Laughing
За слънцезащитния и аз мислех да взема,но не знаех,че не се маже толкова рано.Аз като цяло не мажа с нищо личицето...май е време да започна Simple Smile

# 32
  • NE
  • Мнения: 10 999
За мазането ще изчакам до 6 месец. Сега съм намислила да взема голям сенник за количка и да събира витамин Д.
Elefteria Ние по цял ден спим и се гушкаме върху мен. Всички ми повтарят, че съм го научила лошо, но ми е хубаво, но по-важното е че детето ми е спокойно и успява да се наспи, тогава има мир в къщата. Peace
guerry Аз си мислих да занеса един такъв пакет в местното родилно, но ми влязаха в употреба. Peace

Вили е намислил нова стачка ... срещу дясната гърда. Засега го послъгвам когато е гладен, но дано н се задълбочи проблема. Praynig

# 33
  • Мнения: 1 096
Запис от мен и отивам да чета,че доста ви изпуснах.

Почти безобидна,прекрасна тема  bouquet

# 34
  • Мнения: 80
Благодаря, момичета.  Дано не се случава често това, че си го представям много неприятно за детето. После трябваше да го успокоявам....

Как ме усеща не знам, да не би да съм почнала да хъркам Rolling Eyes
това много ме разсмя  Laughing Едва ли имаш щастието да заспиш толкова дълбоко.

Elefteria, duceto, сега ще се надпредварваме малките кога ни усещат ли?  Laughing Моят усеща само като си помисля "е, сага дали ще мога и аз да подремна поне 15мин." и веднага се буди. Най-късно като реша да си отпусна главата или вдигна краката за по-удобно  Mr. Green
Тази нощ както не сме спали, мислех, че през деня ще наваксаме...да, ама не! Малкия спа на два пъти за по 30 мин., сучейки моя пръст. Аз едвам гледам, за него не знам. ooooh!  Сега татко му го изведе, дано поспи поне.

Flower Fairy , хубаво, че не слушаш околните. Аз много се измъчих докато проумея, че никой не може да ми каже кое е най-добре за моето дете. И ние денем така се гушим, само че на малкия взима да му става много неудобно така и само се върти и буди. А иначе не може да заспи и сме в омагьосан кръг. Надявам се лятото да му е много топло да се гуши в мен и да предпочете сам да си спи.
Дано стачката на Вилито мине  Praynig

Дрешките аз ще ги пазя. Везех го от роднини ползвани и ако не ги ползвам след години за второ, то поне пак на роднини за ползване ще ги дам. А чисто нови дрешки от нашето детство, не обличани, ги раздадохме преди години още на роднини и по домовете за сираци. И с тийнейджърските ми дрехи така постъпвам. Гледам всичко което е запазено и не ползвам да го дарявам.

# 35
  • Мнения: 554
Вили е намислил нова стачка ... срещу дясната гърда. Засега го послъгвам когато е гладен, но дано н се задълбочи проблема. Praynig

Нали преди няколко дни Виктория ми прави нещо като кърмаческа стачка и от тогава отказва лявата ми гърда (аз съм левичарка, ако има значение Grinning). По принцип я храня и от двете, но първо и давам дясната, тя основно от нея си яде и после малко хапва от лявата, само силната струя, но заставам на челна стойка, за да я захапе.

# 36
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Flower Fairy, аз си купих такъв сенник за количката. Може да си избереш от наличните, а до колкото разбрах изработва мацката и по поръчка. Страшно съм доволна. Мога да го смъкна до долу и пази и от вятър. А, когато не ми трябва се навива и закопчава и не заема никакво място Simple Smile Иам клипче как става на страницата. Въобще няма да ползвам чадърче за количката, че и без това не ми харесват как се мяткат, а и от опит - не ми вършеше никаква работа ...

# 37
  • София
  • Мнения: 2 130
честита месечинка на sunny:*kiss   Party Time

На мен ми се размина спането днес  Sad, доде да заспя и малчо се събуди. Но после излязохме на разходка и нашия пак го удари на спане Simple Smile. Да видим как ще сме довечера, че доста поспа .
Дано почнат повече да спинкат и вашите бонбончета. Аз се родих от как започна така да ми спи навън.

За гушкането не слушам никой. Мен си ми е кеф да си го гушкам и си го мачкам и гуша по цял ден.

Вилито дано мине бзрзо тази стачка.
И моя ми хапва по малко тези дни, но пък за сметка на това търси по на често, през 2 часа цицаме. Или е скок в растежа или зъби мъчат.

За косопада в аптеката ми дадоха един спрей , който е точно за след раждане и пръскам. creastim на ducray е и май действа добре. Отделно гледам да пия бирена мая и витамини.

# 38
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Даммм, явно има "нещо гнило в Дания" ... И моята кифла от 2 дни нещо не иска да хапва ... Значи всички дружно си стачкуват  Joy

# 39
  • NE
  • Мнения: 10 999
Елефтерия По едно време нощното ни ставаше на принцина на телепатията - аз отварям очите и Вилито наддава боен рев, сега яростно смуче ръка. Mr. Green
Има нещо в стачката и избора на гърда. Аз си редувах досега гърдите, но сега настоявам само да облекчи дясната, а после напада лявата. Хм забелязвам, че и трудно захапва, а преди нямахме такива проблеми. Thinking
Безобидна Точно такъв сенник съм избрала и чакам да го заръчам само. Чадърче въобще не мога да слагам, че при нас духа постоянно и непрекъснато.
Гери Типичен скок в растежа е. При нас много трудно и емоционално ги преживяваме тези периоди.

Пожелавам ви спокойна и поспалива нощ.

# 40
  • Мнения: 80
И моето мече от няколко дни не яде както трябва. Само нощем и сутрин яде добре. През деня си играем на лъженица с яденето  ooooh! А от 2 дни яде по малко и иска на 2 часа да суче. Наистина май е скок в растежа... Като по-малък също ми отказваше на мен лявата гърда. Изведнъж не можеше и да е захапва правилно, а дясната можеше. Не зная какво беше това чудо, но добре, че отмина.

Почти безобидна, много благодаря за линка за сенника.  Hug Не знаех за тях. Струват ми се страшно практични и удобни, такова нещо ми трябваше. Писах на лични на жената как става поръчката, дано ми отговори скоро.
Гери, помага ли този спрей? Не е от евтините. Аз съм ползвала Неоптид-а на дюкрей, но само парите си дадох.

# 41
  • Мнения: 591
Thea  Laughing Laughing Сега е време някоя мама да каже,че нейния бебок се буди още преди да си е помислила да легне   Wink  Laughing
И ние май сме в бебешката стачка...не иска да яде повече от 5-6 мин.,дърпа се със засилка от гърдата ми и пищи,пак захапва, пак дърпа главата назад, а като я изправя спира да пищи.Това е през хранене Confused Дали са още колики не знам..уж бяха поспрели  Tired Сега спи дълбоооооко..дано да спи тази нощ,че вчера след критичния ни ден си хапваше на три часа цяла нощ Simple Smile
Дано всички поспим, не само да си помисляме за сън  Grinning Hug

# 42
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327


Уф ... пак вали ...
Скрит текст:
И трите са у дома болни ... Двете големи ги боли гърлото, кашлят и имат секрети в носа ... Бебка е със запушен нос от нощес ... Промивам с физ. р-р и трите; правя инхалации с Омрона; големите са на сиропи ... Дано да се оправят, че ще лудна ... Много мразя да са болни, а трите наведнъж ми идва свръх ... Всеки мрънка, иска внимание ... До сега играх на "война" със средната; каката още не е станала; бебка заспа и е по-спокойна ...
Наоплаквах се ... Извинете  Embarassed

# 43
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Добро утро момичета,

След Безобидна и аз да ви се оплача. От вчера следобед съм с варицела , а от тази сутрин и малката. Аз вчера преди да ми избият пъпчоците бях много зле. Нямаше място което да не ме болеше та и температура вдигнах. Луда работа. Ама така е на дърти години бебешки болести ще карам. Малката засега е спокойна, няма температура. Да видим как ще е днес. Педито ме успокои да се приготвям за рев.

Това е от мен засега.
Ама как ни започна днес тема..... Дано има и весели работи.

# 44
  • Мнения: 368
Момичета,никой нищо не каза къде се пускат снимките на бебетата,не излезе и опция за прикачване на снимка newsm78
май някой нещо се е засегнал

Общи условия

Активация на акаунт