Време е да ни дарят с ритничета ОКТОМВРИйските мъничета - ТЕМА 7

  • 28 554
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Здравейте, момичета ! Честита прекрасна темичка !
След първоначалното ми разочарование, когато научих пола - изведнъж ме обзе такова натрапчиво щастие, че ще имам син... че не мога да го опиша !  Heart Eyes
Аз вече усещам малкото чудо в корема си и чувството е много приятно.
Лошото е, че заради ужасни и нетърпими болки, заради усложнение при хемороиди - получих контракций и сега само трябва да лежа и да пия лекарства... И заради тази болка съвсем не мога да мръдна...  Cry
Моля се всичко да свърши скоро, някакъв ужас е това, но нали съм нинджа - ще се справя !
Пожелавам ви усмихнати дъждовни дни !   bouquet

Пожелавам ти бързо възстановяване! Разбирам те напълно. Не страдам от същото, но съм с непрестанно повръщане от 7ма седмица, та до днес включително. Мъчи ме мъдрец и общо взето и аз ще пазя леглото през празниците. Но както са казали, целта оправдава всичко, по пътя към успеха.   ylinfant newsm47

# 16
  • Мнения: 1 235
Аз вече я имам линията, но е само до пъпа. Още не зная дали усещам бебо, но се надявам скоро да разбера.
Иначе днес една колежка разказва, как е разбрала в 9 месец, че е бременна, а аз ей така    Shocked    #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 038
цоп и аз тук....
сутринта имах нервен срив - изведнъж се разревах Grinning

# 18
  • Мнения: 172
Лошото е, че заради ужасни и нетърпими болки, заради усложнение при хемороиди - получих контракций и сега само трябва да лежа и да пия лекарства... И заради тази болка съвсем не мога да мръдна...  Cry
Моля се всичко да свърши скоро, някакъв ужас е това, но нали съм нинджа - ще се справя !
Пожелавам ви усмихнати дъждовни дни !   bouquet

Аз съм страдала от това и наистина ти съчувствам. Нито можеш да лежиш, нито да седиш, нито права да си ..... милата .... Ако приемаш един съвет - спри тоалетната хартия - ДА - директно в банята с ХЛАДКА ВОДА измиване. Мен това ме спаси. Може и смрадлика нещо да ползваш ако искаш. Дано бързо ти мине.

# 19
  • Мнения: 227
Благодаря за новата тема   bouquet

Момичета, някой да има болки в таза, по-точно умирам от болки в срамната кост. С предишната бременност ми се появиха към 6-7-ми месец, но сега е нетърпимо. Особено като работя по цял ден седнала и тръгна да ставам не мога да мръдна от болки. Като се разхождам по-дълго време е същото. През нощта слагам възглавница между краката и това до някъде оправя нещата, но през деня не се търпи  Sad Знам че това ще се оправи с раждането, но ей така да ви се оплача Hug

# 20
  • Мнения: X
Лошото е, че заради ужасни и нетърпими болки, заради усложнение при хемороиди - получих контракций и сега само трябва да лежа и да пия лекарства... И заради тази болка съвсем не мога да мръдна...  Cry
Моля се всичко да свърши скоро, някакъв ужас е това, но нали съм нинджа - ще се справя !
Пожелавам ви усмихнати дъждовни дни !   bouquet

Аз съм страдала от това и наистина ти съчувствам. Нито можеш да лежиш, нито да седиш, нито права да си ..... милата .... Ако приемаш един съвет - спри тоалетната хартия - ДА - директно в банята с ХЛАДКА ВОДА измиване. Мен това ме спаси. Може и смрадлика нещо да ползваш ако искаш. Дано бързо ти мине.

Мерси за съвета, но аз така и правя... Плюс баните със смрадлика... Плюс всевъзможни кремчета.
Не минава и това си е. Уж имам висок праг на болка, а откакто съм така започнах да плача като бебе, когато дойде време за тоалетна...   Sad Просто се чувствам безсилна, ужасно е.
Ти маза ли се с нещо, или само вода те оправи ?  Sad

# 21
  • Мнения: 172
Знам, знам и аз съм ревала като магаре - много боли. Ами гледах да не го дразня по никакъв начин. Мажех се да с всякакви кремове за целта като доста обилно го правех за да омекотяват нещата там. Но най-вече ме облекчаваше студеното. В смисъл ползвах леген и с ръка само дупето миех със студено, защото иначе се сещаш какво ще стане. А и да - от тогава забравих за прашките.

# 22
  • София
  • Мнения: 230
... Иначе днес една колежка разказва, как е разбрала в 9 месец, че е бременна, а аз ей така    Shocked    #Crazy

Има едно предаване по TLC - в него за първи път видях, че е възможно да не знаеш, че си бременна. Аз не мога да си го представя - това да не усетиш нито едно движение на бебето, да не ти порасне корема.

Флори, дано бързо се оправиш. Много е неприятно.

... Момичета, някой да има болки в таза, по-точно умирам от болки в срамната кост. С предишната бременност ми се появиха към 6-7-ми месец, ....

При вторите бременности най-вероятно и това по-рано почва. И аз усещам от време на време болка, но все пак костите се разместват. Не мога да кажа, че е като при теб, тъй като по стечение на обстоятелствата не ходя на работа. Правя си разходки и си почивам вкъщи. Рядко ме боли, но си има и такива моменти.

# 23
  • Мнения: 57
florecita, препоръчвам ти крем ПАЙЛЕКС, ако все още не си пробвала. На билкова основа е и е подходящ и за бременни, като най-често на родилките им се налага да го ползват Simple Smile Наистина е страхотно кремче, а ако си го пробвала и то не ти помага....... стискам палци да се оправяш бързо!

# 24
  • Мнения: X
florecita, препоръчвам ти крем ПАЙЛЕКС, ако все още не си пробвала. На билкова основа е и е подходящ и за бременни, като най-често на родилките им се налага да го ползват Simple Smile Наистина е страхотно кремче, а ако си го пробвала и то не ти помага....... стискам палци да се оправяш бързо!

Ох, след всички кремчета в момента съм точно с ПАЙЛЕКС - нищо. Даже ме дразни доста, заради раните, които имам...   Cry
Вече е толкова зле, че нямам смелост и да мажа. След всяко мазане ме чакат двучасови ужасни болки...  #Crazy Мия, мажа, свивам се на топка и рева. А мъжа ми милия не знае как да ми помогне и се насълзява и той, много е жаловит...

Но стига съм ви занимавала, тази тема не е от най-цветните. Ако намеря лек ще споделя  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Благодаря за новата тема!  bouquet
И аз чакам ритничета    Laughing

# 26
  • Мнения: 32
Да се запиша в новата тема, че ви изпуснах вече. Добре дошли на новите момичета.  bouquet

Някой питаше за магазин в Пловдив за бременни - http://conti-bg.com/contacts.html има голям избор, пък са и на добри цени.

За следродилната депресия има една книжка - "Черно мляко" - на Елиф Шафак /дано не бъркам името/ не знам как да ви я опиша точно, но на мен много ми хареса начина по който жената изпаднала в такава ситуация се бори със собствените си демони, разговаря сама със себе си и се мъчи да излезе от тази ситуация.

florecita, желая ти бързо да се оздравяване.   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 831
Ей,докато направя една разходка и изпия едно кафе нова тема сте отворили.Браво и дано я напълним само с хубави вести  Hug
kle0patra е как така ще разбере,че е бременна в 9 месец  #Crazy Амен за мен като тръгне да ражда... Shocked

# 28
  • Мнения: 63
Включвам се и аз.  До сега само четох, исках да мина третият месец, преди да повярвам наистина, че всичко е наред.
На 27 години съм, от Русе, но живее в София от 9 години. Втора бременност, като при първата загубихме бебчето съвсем в началото, но много страдахме, много....
Следя се в болница Надежда. 14 седмица съм, термин 27.10.2014, но вече имат сериозни предположения за момиче:))
Пожелавам на всички безпроблемна и спокойна бременност:))

# 29
  • Мнения: 16
Включвам се и аз.  До сега само четох, исках да мина третият месец, преди да повярвам наистина, че всичко е наред.
На 27 години съм, от Русе, но живее в София от 9 години. Втора бременност, като при първата загубихме бебчето съвсем в началото, но много страдахме, много....
Следя се в болница Надежда. 14 седмица съм, термин 27.10.2014, но вече имат сериозни предположения за момиче:))
Пожелавам на всички безпроблемна и спокойна бременност:))

Добре дошла Simple Smile Този път всичко ще е наред Simple Smile И аз съм в Надежда, следя се при Белкин Simple Smile Честити розови гащета Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт