Време е да ни дарят с ритничета ОКТОМВРИйските мъничета - ТЕМА 7

  • 28 553
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Tuci,  и ние за момче се бяхме спрели на Борис, ама сега... като сме с розови гащи и ми е много трудно Sad, искам пак да е с "Б", но не мога да си избера, искам да е нещо не често срещано и в същото време да не звучи странно и чуждо и все си викам има време, с каката така бях до последно все се чудех Simple Smile.

# 736
  • Мнения: 6
При нас също мъжкото име е проблем!  Вече имаме разни предположения, но още нищо конкретно. Всяка седмица се казва по различен начин  Joy

# 737
  • Мнения: 25
Tuci,  и ние за момче се бяхме спрели на Борис, ама сега... като сме с розови гащи и ми е много трудно Sad, искам пак да е с "Б", но не мога да си избера, искам да е нещо не често срещано и в същото време да не звучи странно и чуждо и все си викам има време, с каката така бях до последно все се чудех Simple Smile.


А не ти ли харесва Бориса. Това ни беше фаворит, ако бяхме с мома, но уви можете да ми сложите  stork-boy
Сега съм се насочила към Борил за нашето момченце, но до края има още толкова много време  Laughing

# 738
  • Мнения: 5 134
Имената на момиченце с буква Б, които ми харесват са Бояна, Боряна, Белослава ... абе май са много Simple Smile
И ние се ориентираме на тази вълна вече, макар че както знаем има бая доста време. При нас ще е важно името да е хем българско, хем да не звучи странно на английски: още една от особеностите на смесения брак. Виждам обаче, че в България пък вече много са навлезнали английски имена. Все пак на мен ми се иска да е нещо по-обичайно за нашите традиции. Да видим какво ще измислим.

# 739
  • Мнения: 169
Към мамите от София дали сте ходили на преглед или ФМ при Костанца Тошева в мц Пентаграм четох в нета че апарата е 4д...


аз съм ходила,да 3 или 4д е видеозона,но Тошева не я бива.Мила е,но много отгоре ги гледа нещата и ми се струва несериозна.Аз само за болничен ходя при нея,иначе се следя в Софиямед при Владова-е тя вече е супер кадърна и отговорна
Гледам коментирате имената-нашата принцеска ще се казва НИЯ.Баща й го измисли,а и на мен ми харесва,на никой не е кръстена и буквата на никой не е взела.Да са живи и здрави децата,името не е важно
Иначе с Б и аз да предложа- Биляна,Богомила,Божидара,Борислава

# 740
  • Мнения: 1 831
Ехеее,че много сте изписали.Добре дошли на новите мами и честито на знаещите пола...  bouquet
Гледам ,че се чудите какво ще правите с мъжко бебе.Аз пък толкова исках мъж и ето ,че е мъж,дано и до края да си остане такъв  Laughing НА мен ми изглежда по-лесно гледането на момченце,не знам.Ще има да си го гъзарея... Heart Eyes Само живо и здраво,че последно време взе да ме хваща шубето.
За име..имам хиляда измислени имена за момиче,ама за момче... newsm78 Не държа да е кръстено на някой,даже хич не искам.А Бориса е много хубаво име,на мен също ми беше фаворит...
Днес бях на ''Отворени врати'' в нашата болница ,темата беше за кърменето.Говореха колко е важно кърменето за бебчо и как съдържа вещества,които не могат да се добавят от изкуственото мляко...Беше много интересно.Имаше и лекция за стволовите клетки.Там ми стана много мъчно,понже да съхраниш стволови клетки за 25г. ти струва към 5000лв.,а не всеки може да си позволи този лукс... ooooh!

# 741
  • София
  • Мнения: 230
Доста е скъпо това със стволовите клетки. Аз също съм чела и гледала, но честно няма от къде да ги намеря. Имаме кредит, вече едно дете и още едно на път. А разходите по деца са си сериозно перо.
За кърменето няма спор, че майчиното мляко е много по-добро, но все пак има моменти, в които е невъзможно.
За имената има много хубави, които ми харесват. ММ като каза, че му харесва Борис, еми името е хубаво, но не ми звучи като име за моето момче. Друго негово предложение е Йордан - еми също положение. То вярно, че имаме и доста време, но честно казано за мен даването на име също толкова отговорно, колкото и отглеждането на самото дете.

# 742
# 743
  • Мнения: 36
Здравейте,
Вчера бях на ФМ при д-р Л.Бойчев. Каза ми,че шийката ми е започнала да се скъсява - 30 мм към момента и трябва да се проследи занапред.
Има ли бъдещи мами , чиито шийки са скъсени ?
Въпросът ми е за вбъдеше как е по-уместно да се следи с вагинална сонда или на магаре с гин.преглед?
Благодаря предварително за отговорите!

# 744

Общи условия

Активация на акаунт