ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 210 897
  • 1 137
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 283
Какъв стил кухня се предлага в този Харем? Другата седмица може да го посетим  Thinking

# 76
  • Варна
  • Мнения: 283
Снощи вечеряхме в Харем.
Обстановката е много приятна, ориенталски стил, широко и уютно. Музиката беше приятна, но не се вписваше някак: поп хитове.
Менюто е интересно, цените на храната са съвсем нормални. Алкохол не сме поръчвали, не разгледах и винената листа.
Аз ядох лозови сърмички с цедено кисело мляко и агнешки кюфтенца. Сърмите почти не бяха овкусени и имаше само ориз в тях - без лук, морков или какъвто и друг аромат/зеленчук. Не съм впечатлена.
Кюфтенцата бяха вкусни, гарнитурата ориз беше абсолютно неовкусена, имаше и шепа цветно зеле.
Мъжът ми яде Искендер кебап с телешко месо и му хареса, но по-късно вечерта за съжаление имаше стомашни проблеми.  Rolling Eyes Аз също опитах от неговата храна и ми се стори вкусна и нямам проблем, така че има някаква вероятност да е случайно съвпадение. Той е с доста чувствителен стомах и затова много сериозно селектираме заведенията, в които се храним. На края ни почерпиха с черен чай, който аз не изпих, но мъжът ми каза че не е много силен.
Ще чакам още споделен опит по темата, дано се развиват  bowuu

# 77
  • Мнения: 3
Някой бил ли е в  индийският ресторант?

# 78
  • Варна
  • Мнения: 283
Някой бил ли е в  индийският ресторант?
Кой е той и къде се намира?

# 79
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Привет! Моля да ми помогнете с предложения за подходящо място за Среща на випуск от гимназията, 15г. До момента потвърдили 18 човека. На 18.4. ще бъде.  
Да няма чалга, да не е супер лукс, гурме. Приятна музика, вкусна храна и да се чуваме добре. От друга страна не е лошо и да потанцуваме, тук ми хрумва Аромат(храна, напитки, DJ), но нямам достатъчно отзиви. Другият вариант е ресторант с продължение бар.

# 80
  • Мнения: 237
Привет! Моля да ми помогнете с предложения за подходящо място за Среща на випуск от гимназията, 15г. До момента потвърдили 18 човека. На 18.4. ще бъде.  
Да няма чалга, да не е супер лукс, гурме. Приятна музика, вкусна храна и да се чуваме добре. От друга страна не е лошо и да потанцуваме, тук ми хрумва Аромат(храна, напитки, DJ), но нямам достатъчно отзиви. Другият вариант е ресторант с продължение бар.

Механа (супер добро заведение) Рок'а- няма лятна градина, за каквито се предполага, че са събиранмията през Май, но не се пуши вътре. Иди виж я и ще прецениш. На мен ми допада за колективни събирания- кухнята, настроението, локацията.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 097
 jujana2, благодаря, че ме подсети за това заведение! Снаха ми и брат ми бяха там на РД и много им е допаднало, казаха, че и на мен би ми харесало, но така и не съм ходила.    bouquet

# 82
  • Мнения: 10
Някой бил ли е в  индийският ресторант?
Кой е той и къде се намира?
Предполагам става дума за "Ганеш" зад Часовника. Била съм там, храната е много вкусна, но беше доста мръсно всичко и няма да повторя... Доколкото разбирам той е затворен в момента, но може и информацията да ми е стара.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 283
Ганеш е затворен. Именно затова питам, може да има нов или този да е отворил на ново място?!

# 84
  • Мнения: 5
Някой може ли да ми препоръча някое уютно ресторантче , където може да хапнеш нещо различно и вкусно ?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 160
Някой може ли да ми препоръча някое уютно ресторантче , където може да хапнеш нещо различно и вкусно ?
Каква кухня?

# 86
  • Мнения: 237
Някой може ли да ми препоръча някое уютно ресторантче , където може да хапнеш нещо различно и вкусно ?
Praynig Бистро  Happy hоuse край Окръжна или Жасмин (вегетариански и не само) под Ч. море... По-висока ценова категория е новооткрития винен ресторант срещу Археологическия (на ъгъла по Бр. Шкорпил) оригинално меню със фини ястия, наистина е различно. И много други разбира се Wink)

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Новооткрит, новооткрит, колко да е новооткрит DiWine?

# 88
  • Варна
  • Мнения: 283
Новооткрит, новооткрит, колко да е новооткрит DiWine?
Да, тъкмо се чудех дали за него става въпрос. Той е открит преди 3 години най-малко.

# 89
  • Мнения: 5
Благодаря за идеите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт