ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 209 955
  • 1 130
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46
Здраейте,
рискувах и си поручах от китайски ресторант Пекин (за дома) Simple Smile
Моите поздравления, изклучително вкусна, свежа и красиво приготвена храна.
Браво.
Благодаря   bouquet
Нека да има такива ресторанти.

# 61
  • Мнения: 601
Търся отзиви за бялата къща. Някой посещавал ли го е наскоро?

# 62
  • Мнения: 2
Здравейте ,някой знае ли нещо за ресторант копитото на Дружба,чух че имало програма и обслужването е на ниво.Моля за съвет ако някой има повече наблюдения за други такива места,ще имам гости и искам нещо атрактивно като нестинари или някакви танци.

# 63
  • Мнения: X
Здравейте ,някой знае ли нещо за ресторант копитото на Дружба,чух че имало програма и обслужването е на ниво.Моля за съвет ако някой има повече наблюдения за други такива места,ще имам гости и искам нещо атрактивно като нестинари или някакви танци.
Преди години лятото имаше нестинари,но по това време не знам,вътре не виждам как ще стане.Иначе сме доволни от кухнята.
Нестинари имаше по едно време и на Иванчов хан,ама пак през лятото,зимата-оркестър вътре.

# 64
  • Мнения: 2
Здравейте ,някой знае ли нещо за ресторант копитото на Дружба,чух че имало програма и обслужването е на ниво.Моля за съвет ако някой има повече наблюдения за други такива места,ще имам гости и искам нещо атрактивно като нестинари или някакви танци.
Преди години лятото имаше нестинари,но по това време не знам,вътре не виждам как ще стане.Иначе сме доволни от кухнята.
Нестинари имаше по едно време и на Иванчов хан,ама пак през лятото,зимата-оркестър вътре.




Благодаря Еликсир,много ми помогна.Изкарахме си чудесно,защото точно съботата която исках имаха програма в копитото.А за всички които ги интересува и на двете места викат нестинари при по големи събирания в копитото около 15тина човека а в Иванчов хан над 20 тина,дори и през този сезон а доколкото разбрах и през зимата.В копитото викали и програма ама при по големи групи.Това е просто за информация ако някой търси нещо като мен.

# 65
  • Мнения: 19 687
Аз лятото посетих Иванчов хан и честно казано, останах приятно изненадана. Самата програма беше кратичка, но пък озвучаването и атмосферата бяха на ниво. Храната също си заслужаваше, а цените съвсем прилични. Ако догодина ходим пак към северното Черноморие, ще го посетим със сигурност.

# 66
  • Мнения: 25
Аз винаги с удоволствие ходя във БМ.

# 67
  • Мнения: 19 687
Какво е БМ? newsm78

# 68
  • Мнения: 176
Верига ресторанти.

Някой бил ли е във Veggic?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 283

Някой бил ли е във Veggic?
Да. Менюто е интересно и храната е вкусна и прясна. Съвсем различно е като стил от Жасмин. Обслужването беше малко бавно и тромаво и заведението е съвсем мъничко. Предполагам и се надявам да се развиват. Аз не съм пробвала още, но всички познати са със страхотни впечатления от тортите им.

# 70
  • Мнения: 176
Благодаря, Radost Nezemna! Скоро ще го посетя.

# 71
  • Мнения: 251
Близо година не бях ходила в турския ресторант "Ориент". Тогава бях седнала навън и непрекъснато разни котки ми се качваха по пейката.
В петък отидох, поръчах разни неща-някои бяха ОК, други не съвсем. Когато обаче ми донесоха пилешка супа Маги с две парченца бяло месце вътре, не се сдържах...

# 72
  • Мнения: 1 216
Бяхте ли в новия Харем на Иван Аксаков? / близо до бившата сладкарница Еделвайс/? Струва ми се интересно място.

# 73
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Бяхте ли в новия Харем на Иван Аксаков? / близо до бившата сладкарница Еделвайс/? Струва ми се интересно място.

а не е ли ул. Иван Драсов? Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 216
Бяхте ли в новия Харем на Иван Аксаков? / близо до бившата сладкарница Еделвайс/? Струва ми се интересно място.

а не е ли ул. Иван Драсов? Simple Smile
Да Simple Smile. Онзи ден минах оттам и много ме впечатлиха лампите.

Общи условия

Активация на акаунт