Вайбър

  • 297 594
  • 1 621
  •   3
Отговори
# 435
  • Мнения: 10 655
Изтриването няма особено значение.Блокирането е това, което те спира да виждаш кога е бил онлайн, както и ако си е изключил показването на статуса.

# 436
  • Мнения: 10 655
Да разбирам, че някой който ти  бил в списъка с номера, а и ти в неговия, като му изчезне снимката и инфото за онлайн, те е изтрил изобщо или те е блокирал?
Да.

# 437
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Да разбирам, че някой който ти  бил в списъка с номера, а и ти в неговия, като му изчезне снимката и инфото за онлайн, те е изтрил изобщо или те е блокирал?
Да.
Като блокирам някого обааче продължава да вижда снимката ми... Как да го махна това? Не може да ми пише, но вижда снимката...

# 438
  • Мнения: 10 212
Поне разбрах, че не става дума за триене или блокиране при мен, след като виждам снимката и кога е бил последно онлайн. Или е бъг, или не е ползвай Вайбър наистина тези дни, колкото и да е странно. Благодаря ви.

# 439
  • Мнения: 10 655
Аз не виждам снимката на човек, който ме е блокирал.

# 440
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Аз не виждам снимката на човек, който ме е блокирал.
Едно  уточнение, блокирал във вайбър или и в савия тел?

# 441
  • Мнения: 10 655
Знам, че ме е блокирал във вайбър, за телефона не знам.

# 442
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Знам, че ме е блокирал във вайбър, за телефона не знам.
при мен не става. Пробвах с една приятелка, която блокирах. Каза , че ми вижда снимката.

# 443
  • Мнения: 4 319
Разбира се,че се вижда снимка.Не се вижда статус. А той може да не се вижда и ако просто е скрит.Освен това хората си и махат снимките. Няма значение дали сте в листата на някой или не,за да го виждате по статус,ако не е скрит.Незнам за вайбър,не съм търсила,че не ми е било нужно,но и снимка може би може да се скрива за хора,които не са в листата.В тоя случай,т'ва също е причина да не виждате снимка. Също така човекът може да има и друг номер за вайбър,както е моят случай,щото така ми се наложи.Тогава,този,който вие знаете може и да стои неактивен от дни.Ама може и да не е така,щото,както писах,аз съм била активна,а на човека му се е изписвало,че не съм била. Толкова подробно не може да разчитате дави показва истината.Това си е някаква апликация само,в най-общия случай е верна Peace

# 444
  • here and now
  • Мнения: 4 289
Ами именно е апликация, направена е по определен начин, не е човек да знаеш какъв му е кефа и дали те лъже.
Щом показва някакъв статус, значи не сте блокирана. Щом не виждате снимка, или такава няма или сте изтрити от листата, като е дадена настройка извън контактите да не се вижда снимката.

# 445
  • Мнения: 3 732
Снощи ми е изпратена снимка която дойде днес на обед. Отворих я, зачудих се кой е това. Жената до мен позна сина си на необичайно място. Кофти ситуация се получи.
Защо снимката не е получена вчера?

# 446
  • Мнения: 10 655
Бъг. Миналата година получих снимка, която моя приятелка беше пратила друг човек, а я получих аз. Малко преди това аз пращам снимка на чанта, а другия абонат получава снимка, която беше направена непосредствено след тази с чантата и бях изтрила. Пращахме си скрийншоти и в двата случая да си показваме кой какво пратил и получил.

# 447
  • Мнения: 4 319
Във връзка с он/оф историите. Абонат,който от няколко дни ми стои"последно акривен на 26 януари/,сутринта също го погледнах,щот се чудех кво се случва и дали да звънна,че е близък,по обяд стана ей така от нищото "последно активен на 29 януари в 2;00"  Laughing
Т'ва го пиша,за да не търсите под вола теле с тази апликация.Не се знае кое и до кога ще бъде вярно от това,което показва

# 448
  • Мнения: 10 212
Във връзка с он/оф историите. Абонат,който от няколко дни ми стои"последно акривен на 26 януари/,сутринта също го погледнах,щот се чудех кво се случва и дали да звънна,че е близък,по обяд стана ей така от нищото "последно активен на 29 януари в 2;00"  Laughing
Т'ва го пиша,за да не търсите под вола теле с тази апликация.Не се знае кое и до кога ще бъде вярно от това,което показва
AstonishedAstonishedAstonished И при мен е от 26 януари заседнал.... (да не е бъг от тази дата, но едва ли??) Първо се уплаших, защото той със сума народ общува по Вайбър, важни контакти, не е някакво хлапе, че да сменя номера, да минава на други приложения и т.н. После го анатемосвах, защото реших, че знам какво може да се е случило. И сега чета твоя коментар, Ред соул и вече не знам какво да мисля. Laughing

...Но пък другите контакти ми излизат с актуална информация, само той да е зациклил, не ми се вярва.

# 449
  • Мнения: 10 655
Soul, накарай някоя приятелка да си запише номера му и да види статуса му, за да се успокоиш най-накрая.

Общи условия

Активация на акаунт