Бургаски майчета - Тема 17

  • 97 973
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте кои са най добре заредените магазини за бебешки чували ?
Къде има оказион за детски колички ?
Благодаря.

# 226
  • Мнения: X
Здравейте. Къде има борса за бебешки памперси и млека или магазин, в който се продават изгодно? Предпочитам да е в Меден Рудник или около центъра.

# 227
  • Мнения: 1 423
Здравейте кои са най добре заредените магазини за бебешки чували ?
Къде има оказион за детски колички ?
Благодаря.

Ако желаеш бебешко чувалче агнешка кожа, ми пиши на лични. Имам 3 броя, закупени са от чужбина, едното съм го ползвала миналата зима. Другите така и не ги ползвах по предназначение.

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,търся си модели за масажи ,кола маска,процедури на лице.Става въпрос за козметичен курс.Часовете са в делнични дни,с предварителна уговорка.Ако някой проявява интерес моля да ми пише на лс.Благодаря!

# 229
  • Мнения: 337
Здравейте, може ли да ми препоръчате ортопед за преглед на малко бебе. Личната ни лекарка държи тя да го прегледа след 5 месеца и ако тя прецени ще ни прати с направление.  Но как ще стане това без ехограф не знам и навсякъде пишат, че този преглед се прави по рано.

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 7 355
Аз водих малката ми дъщеря при Колев, в Лайф Хоспитал. Да, добре е да се направи прегледа по-рано и при ортопед. На нея и откриха дисплазия и носи специални гащи

# 231
  • Мнения: 213
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог, на когото наистина мога да се доверя и да преглежда с колпоскоп. Благодаря ви!

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог, на когото наистина мога да се доверя и да преглежда с колпоскоп. Благодаря ви!

д-р Веселин Димитров в Транспортна болница

По принцип с колпоскоп в кабинета почти никой друг не разполага, има и такива, които имат колпоскоп, но нямат консумативи и т.н. Повечето и не са специалисти в гледането с колпоскоп, та дори и да имаха, не знам какво щяха да успеят да видят.
Всъщност, освен в "Св. София" и Транспортна не знам къде другаде има колпоскоп. Може би при д-р Калчева, че нали там има хубава техника.

# 233
  • Мнения: 213
Мон, благодаря ти много! А мога ли да разчитам на мнението на д-р Димитров? Т.е. да разбирам, че ме съветваш да отида при него?

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Винаги и за всеки лекар ще чуеш и положителни, и отрицателни мнения.
Лично на мен той досега ми е помагал и съм доволна.
Освен това в Бс почти няма специалисти, които да знаят и могат това, което прави той, повечето даже не могат да те прегледат обстойно с колпоскоп /поради липса и на апарат, и на знания, и на опит/.
Имам познати, които са доволни от д-р Хубчев в "Дева Мария", аз не съм го търсила и нямам лични впечатления за момента.

# 235
  • Мнения: 194
Здравейте, някой ходил ли е при гастроентеролога др Бирсен Айтач нуждая се спешно от мненията ви.

# 236
  • Мнения: 9
Момичета , здравейте !


Не знам в коя тема да попитам -  дали има друга  тема  за срещи и  запознанства  за майки с деца.

Наскоро се преместихем в Бургас от друг град  и  нямаме никакви приятели тук .
Детето  ни е момченце на 4 и половина   години .

Аз се чуствам много самотна  , нямам познаства тук , а  съм срамежлива по -скоро и контакта ми е  труден    , а понякога хората  , които не ме познават възприемат това поведение за  надменност и високо  самочуствие . А аз се притеснявам  да не се натрапвам   ...
  
Има ли  срещи , освен за майки  с бебета в колички   ?
Мога да разкажа за себе си и интересите ни ,  но  сега  да не става като лексикон .

# 237
  • Мнения: 95
Аз не съм точно в Бургас, но съм сигурна, че ще си намериш "сподвижници " . Успех  Grinning

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,предстои ми пътуване и бихте ли ми казали какво мога да предприема при прилошаване,тъй като съм бременна и не мога да пия хапчета?Благодаря!

# 239
  • Мнения: 95
Здравейте,предстои ми пътуване и бихте ли ми казали какво мога да предприема при прилошаване,тъй като съм бременна и не мога да пия хапчета?Благодаря!
Айранче Flutter
Сериозно. На мен и при трите бременности много ми помагаше, включително и когато ми беше отпаднало.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт