Бургаски майчета - Тема 17

  • 97 587
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,предстои ми пътуване и бихте ли ми казали какво мога да предприема при прилошаване,тъй като съм бременна и не мога да пия хапчета?Благодаря!
Айранче Flutter
Сериозно. На мен и при трите бременности много ми помагаше, включително и когато ми беше отпаднало.

Благодаря Simple Smile Вече ми е в списъкът.

# 241
  • Мнения: 65
Здравейте, моля да ми кажете добър гинеколог за ЖК в болницата в меден рудник по ЗК. Благодаря

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, търся детски ролери. Освен в моловете и хиполенд, откъде сте купували?

# 243
  • Мнения: 107
Отзиви за басейна в Младежкия дом ?
Търся къде баща и син (4,5г.)  да отиват за плуване ,но  все пак да е топла водата .
В хотел  България преди година ми  се стори много занемарено  ,в Аква водата пък е студена за дребния.

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,търся дама с проблемна кожа за модел /козметичен курс/.При интерес моля да ми пишете на лс.

# 245
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Здравейте!
Имате ли информация за някакви мероприятия по случай 1-ви юни в града?

# 246
  • Мнения: 1 176
Знам само за мол Галерия от 10:30. Мен също ме интересува дали в Морската градина ще има някакви мероприятия за децата.

# 247
  • Мнения: 25
Здравейте.Препоръчайте ми лекар с добър трансвагинален ехограф,закъснява ми 2 ден,а тестовете са отрицателни,възможно ли е все пак да съм забременяла.Благодаря ви!   Wink

# 248
  • Мнения: 60
Здравейте.Препоръчайте ми лекар с добър трансвагинален ехограф,закъснява ми 2 ден,а тестовете са отрицателни,възможно ли е все пак да съм забременяла.Благодаря ви!   Wink
Проверете с кръвен тест.
Ако кръвния тест е отрицателен и космически ехограф няма да покаже нещо по-различно Wink

# 249
  • Мнения: 107
На толкова ранен етап ,дори да сте бременна ,с ехограф няма как да се види .Правилно са ви казали -кръвен тест .

# 250
  • Мнения: 26
Здравейте! Търся си домашна помощница, ще се радвам за всякаква информация и препоръки.

# 251
  • Мнения: 245
Здравейте мами! Бременна съм в 8 месец и търся ако някой подарява дрешки за момиченце. Всякакви биха ми свършили работа. Ако някой има в повече нека ми пише на лично! Благодаря Simple Smile

# 252
  • Мнения: 212
Къде мога да намеря мента на листа в Изгрев/Зорница?

# 253
  • Мнения: 60
Къде мога да намеря мента на листа в Изгрев/Зорница?
Метро

# 254
  • Мнения: 95
И в кауфланд също ,имаше преди 2  3 дни си взех.

Общи условия

Активация на акаунт