Пролет идва вече, радва й се ЯНУАРСКОТО човече! (52)

  • 61 215
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 415
Момичета, благодаря ви много от мое име и от името на юбиляра! Grinning Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 186
Момичета влизам на бързо само да почерпя: Лени днес става на 15г.


# 722
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честит рожден ден на Лени! Да ти е жива и здрава, много обичана и щастлива!  Hug

# 723
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Нека Лени е жива и здрава, много умна и разумна

# 724
  • София
  • Мнения: 415
Честит рожден ден на Лени! Навлиза в една прекрасна възраст! Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 192
Пепита Hug Честит Рожден Ден на Лени! Да е жива и здрава и да постига с лекота целите си в живота! Весел празник Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 455
Пепита, Честит Рожден Ден на Лени! Нека е жива и здрава, много щастлива, да има много успехи в училище и късмет в живота. Heart Eyes

Как е в Германия?

# 727
  • Мнения: 455
Пепита, Честит Рожден Ден на Лени! Нека е жива и здрава, много щастлива, да има много успехи в училище и късмет в живота. Heart Eyes

Как е в Германия?

# 728
  • Мнения: 119
Какче, да ти е честит малкият юнак Алекс. Много да сте щастливи всички.
Амнезия - честито. Добре дошла в групата. Ние с теб сме горе долу по едно и също време. Нашето попълнение се очаква в края на ноември. И понеже бабите много настояват да разберат дали ще е момче или момиче, бебока яко се е запънал и се крие.
Елч - почивай и не вярвай много на тези предварителни мерки и теглилки. То не остана много май.
Пепита - Честит Рожден Ден и на твоето пораснало момиче. Все така да е умна и борбена.
Нощни - как сте вие?

# 729
  • Мнения: 1 687
люба, стискам палци наистина да я направят с вакуум, защото, повярвай ми, и при наличен вакуум сега малко ще се работи с него Wink

пепита, честит рожден ден на Лени! да е жива и здрава, и да да успее да се възползва от немското си възпитание по най-добрия начин! Wink

пепинка, малко-малко, още 3 месеца при програмата максимум Laughing в края на септември ми е терминът.

# 730
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Здравейте момичета!

Аз съм вече С-В-О-Б-О-Д-Н-А  Mr. Green ( за сега). Приключих семестъра. Последният изпит мина перфектно, слава Богу, че се напънах да пиша втора курсова (пък и макар без пояснения от професорката). Самият изпит беше ужасяващо гаден казус за разяснения и пояснения + тест + защита на курсовата. И на финала 6.00 за семестъра. Малко ми се пресече щастието, като разбрах, че Европейските стипендии са на базата на 2-та семестъра и това значи, че вероятно пак няма да я взема заради 1-та 5-ца първия семестър, ама каквото - такова. Много съм изморена и вече го приех, радвайки се на малкото спокойствие в момента.

Влади е в къщи. Изкара 4-5 дни с някаква-никаква Т от 37-38, кашляше и имаше сополи, а след това си я оставих в къщи, че да можем да си обърнем внимание двечките. Тя пък е в такъв ужасен период, че честно казано дните ми изглеждат като седмици, но се надявам това по-скоро да отмине. Толкова крива, тръшкаща се и мрънкаща никога до сега не е било.

Елч , слънце, всичко ще бъде наред - сигурна съм. Имаш 2 месеца и половина само. Може да прозвучи тъпо, ама вече и да родиш, медицината е достатъчно напреднала, че всичко да се нареди както трябва. Разбира се, ти стой легнала и стискай кълките, щото все пак колкото повече бебан е в теб, толкова по-добре. Страшно много съжалявам, че пак се разминаваме. Сега аз като имам време, ти нямаш възможност за среща....пфуууууу да му се невиди.

За колите....слава Богу, в Божурище не беше чак толкова тежко. Има поражения по градината, но по колите почти няма. А по нашите - хич. Всички сервизи наоколо правят колите по начин различен от технологията с вакуум  Wink (за съжаление)

# 731
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бубе, честита свобода!  Hug
Искрен също е в някакъв супер вкиснат период.  Rolling Eyes За всичко реве и пищи и се тръшка. Днес му забърках една бахова комбинация да видим дали съм нацелила. Малко да се кротната нещата. Че и аз съм нещо повкисната и работата става непоносима така. ooooh!

Елч Praynig Praynig Praynig

Пепинка, добре сме ние! Растем си дружно. Simple Smile Още малко и съм в осми месец... Кога мина това време!  ooooh! Joy

# 732
  • Мнения: 487
Пепита честита рожденичка!

Пепинка щом бебето не се показва толкова време, сигурно е момиче. А и нали Рая иска сестричка. Нашето уж второ момиче май ще е второ момче. А и Калоян вече упорито разказва как щял да ходи при баби и дядовци с Деница и другия Калоян  Mr. Green

Приеха ли Рая на градина?

Бубе честита ти свобода и от мен. Сега малко рахат Simple Smile

Калоян също от време на време го хваща лигавия период. Надявам се скоро да премине, защото
понякога имам чувството, че реве повече от Деница.

# 733
  • Мнения: 186
Момичета, много ви благодаря!  Hug  Heart Eyes

KakaRala, да бързичко се случиха нещата, на мен май ми се искаше още малко да си почина  Blush

Емили, на Лени много и харесва там. Много било красиво и чисто. Като всяко дете на тази възраст е впечатлена и от цените на телефони и др. джаджи. Обясняваше ми че някакъв Самсунг който тук бил над 1000лв. там бил 300€.

Елч, една от мамите в другата ти отчетна, е моя колежка.

Не знам как е при вас, но тук е страшна жега.

Пожелавам ви хубава седмица.

# 734
  • Мнения: 1 687
пепита, коя е?

а ако мислите, че на вас ви е жега само искам да ви кажа, че при мен изразът "пот се лее" не е никак метафоричен Mr. Green Mr. Green Mr. Green

бубе, ама аз гости приемам, просто не съм най-пъргавата домакиня, но иначе компания не отказвам, даже напритов. имам чувството, че някъде към обяд вече съм готова да си самопрегриза вените от скука, честно!

Общи условия

Активация на акаунт