Пролет идва вече, радва й се ЯНУАРСКОТО човече! (52)

  • 61 214
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 415
Малее, вчера беше страшно... С една приятелка бяхме по това време в Заимов  и двете с бебетата и се надявахме бурята да ни подмине! Grinning да, ама не и добре че го има Добро, та там се скрихме. След това дойде ММ и ни устрои спасителна акция. Закара ни една по една до нас, изчакахме да се отводни София 2-3 часа и закара и моята приятелка до тях.
Имаме малко дупки по колата, та сега ММ ще си отвиси при застрахователя, защото както Рали каза там е страшно. В майка ми са изпочупени три стъкла, като след война сме... Sad

Алекс е една идея по-добре. Промивам нослето с физиологичен разтвор и го кърмя активно. То и друго не мога да направя!

# 706
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Благодаря ви за хубавите пожелания  Hug Heart Eyes Нелката беше много щастлива и постоянно ми повтаряше,че празнува  Laughing ,аз също презаредих,имах нужда от това събиране,нищо ,че на другия ден едвам станах  Embarassed

Елч дръж се мила,всичко ще бъде на ред,най важното е,че малкия мъж е добре и ще бъде едно хубаво и здраво бебе,а за големината колкото и  да е малък ще навакса набързо.И само да ти припомня,че Нели до последно я водиха малка с дълги крака и накрая излезе много голяма/3900кг.52см/
Буби и аз гледах снимките,прекрасни сте  Heart Eyes

август и ние сме на сватба/23.08/ и направо съм изпаднала в паника ,защото не мога да си намеря тоалет.Искам рокля,но или не ми стават или са много къси,шарени,разголени абе кич голям,накрая пак ще съм с панталон  ooooh!

и да се похваля,че апартамента е довършен/бяха останали спалнята и коридора/днес чакам майстора да сложи скритото осветление/лунички/и майстор за детската/обзавеждане/,спряла съм се на това легло,но в бяло
Скрит текст:

# 707
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Люба, Елч, много гадно за колите. Sad

# 708
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Тути, много ми харесва!
Аз от 2 ч седя да мина оглед и ще си оставям колата в сервиз.

# 709
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Любе в коя компания е застрахована колата?Сроковете за обявяване на щетите са удължени

# 710
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Лев инс, удължени са с 15 дни, но аз ще пътувам. Аз оставих и колата в сервиз вече и след 2 седмици дано да стане, че не знам вече. Ще пътуваме с на ММ колата, за да може да правят моята докато ни няма. Дано я направят

# 711
  • София
  • Мнения: 415
Ехооо, как  сте днес?
днес Алекс става на 1 месец и искам да ви почерпя! Времето просто си лети...Simple Smile)


Тути, браво за ремонта, леглото е много хубаво!

# 712
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Какче, едно поспаливо бебе ти желая

# 713
  • Мнения: 455
Какче, да е жив и здрав Алекс, на този етап да хапва, спинка и е кротичък.

Ужасно е това с пострадалите ви коли, прозорци, добре е, че сте живи и здрави. Като чета колко хора са пострадали, много ме е страх от природни бедствия.

Тути, браво за ремонта, а леглото е прекрасно. На снимките от имения ден се виждаше колко е щастлива Нели, а тортата - поредния ти шедьовър.

Буби и аз се присъединявам към комплиментите - и четиримата изглеждахте невероятно!

Елч, хич не вярвам на тези измервания. В момента в който раждах, лекарят като ми пипаше корема твърдеше, че това бебе няма да има 3.500, а той е с 30 годишен опит, а се оказа 3.800. И иначе го мереха малък. Да е живо и здраво, всичко ще е наред. Как се чувстваш, Дара как е?

# 714
  • София
  • Мнения: 598
Момичета, благодаря на всички ви за подкрепата Hug Живи и здрави да сме, другото ще го решим Simple Smile

Какче, честита месечинка на Алекс:) Пусни някоя снимчица тук или във ФБ да го видим.

И нашта кола е на дупки от градушката, ама то това май няма как да се оправи. За сметка на това в работата ни се счупиха прозорците до един, купон беше. Слава богу, вкъщи са здрави.

Последна редакция: чт, 10 юли 2014, 20:22 от Мohita

# 715
  • Мнения: 192
Здравейте Hug

Какче - Честита ви първа месечинка Hug Живи и здрави бъдете всичките! Да похапва и да поспинква Алекс, за да е бодра и щастлива мама Heart Eyes

Тути - на патерица - Честит Имен Ден на Нелката! Много де се гордее с името си и ти с нея! Heart Eyes И аз съм се замислила за някаво подобно легло,макар,че нямам много место в детската, ама пък ме кефят тия легла Hug

Много гадно за всички изпотрошени коли,прозорци... самото изживяване от градушката беше гадно...аз бях навън с Али когато ни заваля,добре че сме смили охраната на един клон на ОББ та ни пусна вътре Tired Най-гадно е обаче, че си отиде един 70 годишен човечец.....


Целувки от нас Hug

# 716
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мохита, оправя се - с вакуум

# 717
  • Мнения: 1 687
люба, ще ти се да е с вакуум Simple Smile))
мм допреди годима менажираше като втори бизнес сервиз за боядисване и тъжната истина е, че го правят най-често с кит (особено при такава масовост), другият вариант е с едно като стрела, което вс еедно се запоява и издърпва вдлъбнатото място, но ит ова е зле, защото после точицата ръждясва Sad

тути, леглото е мнооого яко!

какче, да ти е все така кротък малкият алекс!

емили, аз на Марков му вярвам на 100%, другите лекари бая ме съмняваха с техните мерения (и е имало защо де), но вярвам, че неговото мнение е меродавно, така че започнах да купувам малки дрехи Simple Smile))

# 718
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елч, колата ми е в сервиз, където правят само скъпи коли, при наш приятел. С вакуум ще ми я правят, гарантирано, кита се напуква и няма шанс така да си направя колата. Все пак фактурата ми е за 15 000лв и са ми дали дума, че ще ми е перфектна колата.
Аз днес съм с трамвай на работа Simple Smile
Стъклото ми е поръчано европейско, слава Богу и чакаме.

# 719
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Какче честит ви месечен ден,пожелавам ти малкия бонбон да е все така спокоен и здрав  Hug Heart Eyes

Емили,Рал  Hug

а за леглото ми се искаше да не е на два етажа,но няма как да се случи по друг начин.Има една единствена стена на която няма нищо,на другите или има прозорец с радиатор или врати/към тераса и стаята/

и аз знам,че с вакум ще поправят щетите по колите,лошото е,че не във всички сервизи имат компетентните кадри за това

Общи условия

Активация на акаунт