Време е за радост най-желана: ''През ДЕКЕМВРИ ставам мама!''

  • 23 148
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Благодаря ви, момичета! Желая същото и на вас!

# 31
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Честито на Габии , sunny_hope ! Много щастливи мигове и усмивки занапред!

Момичета, виждам, че групата вече се увеличава ,затова ще предложа да прехвърля оформлението на темата към някоя от вас. Все пак вие ще споделяте заедно миговете на радост от тук занапред, така,че ако някои се престраши да пише!

# 32
  • варна
  • Мнения: 1 228
Здравейте ,аз на 24 видях двете чертички ,цикъла ми е 26 дневен и го очаквах на 27.
Вече бях на лекар защото от 24 ми започна кафеникаво зацапване ,лекаря каза че е много рано ,вижда някаква точка но не може да каже на 100% какво е .
Не ми изписа никакви лекарства за задържане ,каза че ако нещо ще става по добре е сега от колкото по късно.
Това зацапване слава богу спря ,аз нямам никакви симптоми освен честото уриниране и болки в корема и кръста.
Това ми е трета бременност -един мисед и една прекрасна дъщеря на 2 .6 г.
Лека бременност на всички.

# 33
  • Мнения: 421
mimenceto123 -пожелавам ти всички да е наред  Praynig
 Габии , sunny_hope-ще си бременеем заедно  Mr. Green
Аз още не съм ходила на преглед-предполагам,че ще ми дадат час за идващата седмица...поне нямам оплаквания  Blush Дано да ставаме повече!!!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 261
Благодаря ти, Nektarina! Simple Smile

Някой наясно ли е, дали още след първия преглед като се установи бременноста, трябва да се избере наблюдаващ лекар, защото аз още се чудя кого да избера. Бях чела, че личният лекар дава еднократно направление за целия период на бременността...  newsm78

Някой ако знае, да сподели! Мерси предварително! Simple Smile

# 35
  • варна
  • Мнения: 1 228
Не имаш време до 12 седмица да избереш кои да ти следи бременноста.Тогава ще ти дадат направлението.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 261
Мерси за инфото! Simple Smile В такъв случай, за първия преглед трябва да си взема обикновено направление от личната... ?

# 37
  • варна
  • Мнения: 1 228
да тип 1 Simple Smile

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 22
Здравейте, мами!  И аз се присъединявам със заветните 2 черти, с много трепет и очакване Simple Smile) Термин 1-ви декември,  живот и здраве!    Blush

# 39
  • Мнения: 421
Bahaty-добре дошла   bouquet
А момичета за кога ви е назначен първият преглед и какви изследвания ви пуснаха?  newsm78
Писах на лекарския кабинет и ме викат след 2 седмици?!  #Crazy до тогава ...незнам

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 22
Благодаря ти,  Nektarina!  Ето тук пише за всички изследвания по периоди http://9mesetsa.blogspot.com/2013/07/blog-post_14.html?m=1
Аз вече бях на един преглед в 4-та седмица, но беше рано за изследвания явно и сега в сряда пак... Та смятам да си изискам всички изследвания, които се полагат по здравна каса.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 261
Аз ще ходя другия вторник, но нямам търпение вече!  Crazy Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 421
Ами проблема е, че съм студентка в Дания и тук е малко по-различно-много е трудно и скъпо за частна лаборатория...така че трябва да чакам на лекарите да ми назначат  Thinking
Датата на  последният МЦ беше 25.02-т.е. сега съм 5 г.с.-нали?! Бъркам се честно казано  ooooh!
Извинявайте за въпросите, но ми е леко странно.... Mr. Green
А вие как се чувствате-някакви изявени симптоми?

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 22
Хм,  ами не знам как е в Дания, вероятно си знаят работата, но пък не ти пречи да ги попиташ и "подсетиш" за някои изследвания, които се препоръчват тук. Simple Smile)  Моят последен цикъл беше на 24-ти февруари, т. е. съм на 5  седмици и един ден Simple Smile  Що се отнася до симптоми,  нямам гадене или нещо кой знае какво, освен доста напрегнати и болезнени гърди и отвреме навреме леко "придърпване"  и болка в корема, което е нормално....за сега нещата са леки Simple Smile

# 44
  • Мнения: 421
Bahaty и аз така+често пишкане...питах,че вече се чудех дали съм бременна  Mr. Green Мерси Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт