Жената Лъв 71-ва тема

  • 59 841
  • 669
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 281
Хм... зависи от жените 😉

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 00:18 от bob_99

# 631
  • София
  • Мнения: 281
Хм... зависи от жените 😉
Имам усещането, че на моменти прикрито ни и завиждат....то е ясно, че успяваме да сме лидери....и привличаме мъжките погледи, а те остават в сянка...
Интересно, аз се разбирам със Скорпионки....всеки ден сме си заедно в работна среда....щури са и те като нас...и весели ...та по тоя параграф си пасваме.Но на моменти ги усещам, че тайно завиждат....

# 632
  • Мнения: 797
Добре дошла Боб 99.
Относно домакинстването който го е написал по-горе е за бой. Всеки ден предпочитам да си седя вкъщи с домашна храна. Ако може да има повече гости да ме хвалят колко съм добра не е зле;)
Иначе за мъркането, бих мъркала най-после когато обзаведа и двата апартамента по мой лукс вкус и вече ми е приветливо да живея както искам. Омръзна ми да се съобразявам с възрастни хора.
Каква порода куче бихте си взели лъвове? Още се чудя между джак ръсел и померан. На първия вариант е по-къса козината и не пада.

# 633
  • Мнения: 15 746

Каква порода куче бихте си взели лъвове? Още се чудя между джак ръсел и померан. На първия вариант е по-къса козината и не пада.

За кучето мога веднага да те посъветвам. Разбира се, че Померан. Все пак лъвиците обичаме да привличаме погледите Simple Smile
Аз имам померан на 1 година и ти гарантирам, че пуска по-малко косми от късокосместите породи. Защото под козината имат дебел слой подкозина и космите им остават в нея, а не хвърчат във въздуха. И се отстраняват при ресане. Вкъщи нямам никакви кучешки косми, а реша кучето веднъж седмично есента и зимата и 3 - 4 пъти седмично пролетта и лятото. Само внимавай от къде ще го вземеш, защото много лъжат с помераните. Продават малки шпицове за померани, защото като бебета трудно се различават. А в много от случаите дори не са и шпицове. Но това се разбира, когато пораснат. Като ориентир можеш да ползваш цената, защото такова нещо, като евтин померан няма Simple Smile Ако решиш да си взимаш померан ми пиши и ще ти кажа всичко, което те интересува Simple Smile

# 634
  • София
  • Мнения: 281
Добре дошла Боб 99.
Относно домакинстването който го е написал по-горе е за бой. Всеки ден предпочитам да си седя вкъщи с домашна храна. Ако може да има повече гости да ме хвалят колко съм добра не е зле;)
Иначе за мъркането, бих мъркала най-после когато обзаведа и двата апартамента по мой лукс вкус и вече ми е приветливо да живея както искам. Омръзна ми да се съобразявам с възрастни хора.
Каква порода куче бихте си взели лъвове? Още се чудя между джак ръсел и померан. На първия вариант е по-къса козината и не пада.
Благодаря, за топлото посрещане.
Яко ангажирана съм....и нямам свободно време да се грижа и за куче.
Иначе обичам животните....но преценявам, че няма да съм отлична стопанка и по добре да не взимам....

# 635
  • Мнения: 2 288
Аз също исках померан, до преди 4-5 години, но поради авантюристичният дух на ММ се сдобихме със супер сладурски кокер-трюфелждийка Simple Smile Друг е въпростът, че кучето е изяло повече от килограм трюфел и струваше повече от померана, но за сметка на това нямахме достатъчно време за разходки в гората, не намерихме трюфели и сега си имаме един ушат звяр, но пък е толкова сладка, че събира погледите на всички.
За животинките и космите е най-важно ресане, подстригване и фурминатор. Ако нямаш достатъчно време за разходки (сутрин и вечер по час време) по-добре померан, защото джак ръсела е много активна порода.

# 636
  • Мнения: 15 746
Ако нямаш достатъчно време за разходки (сутрин и вечер по час време) по-добре померан, защото джак ръсела е много активна порода.

Подкрепям това на 100% - нашия пумпал го разхождаме точно за 15-ина минути сутрин и вечер. Правиила съм му по-дълги разходки, когато е било топло, но се изморява и иска да го нося Simple Smile
А когато тръгнахме да избираме куче аз исках Френски булдог, ММ искаше Ваймаранер, двамата решихме, че сме съгласни на Доберман и взехме Померан Joy

# 637
  • Мнения: 2 742
Ако нямаш достатъчно време за разходки (сутрин и вечер по час време) по-добре померан, защото джак ръсела е много активна порода.

Подкрепям това на 100% - нашия пумпал го разхождаме точно за 15-ина минути сутрин и вечер. Правиила съм му по-дълги разходки, когато е било топло, но се изморява и иска да го нося Simple Smile
А когато тръгнахме да избираме куче аз исках Френски булдог, ММ искаше Ваймаранер, двамата решихме, че сме съгласни на Доберман и взехме Померан Joy
Joy

# 638
  • Мнения: 797
Незнам за кучетата, но тъкмо харесам някоя порода и майка почва, ох, за какво ви е куче, искам внуче, насъсква мм и се отказваме. Сега заради тях изпуснах прекрасни дрт.
Pure_nature, каква зодия е твоя мъж? Стана ми интересно с авантюристичен дух. Аз ако бях щях да му изкарам кучето през носа. В моята къща не давам да ме въртят на пръста, каквото кажа аз ще е, не се отмятам;)

# 639
  • Мнения: 2 288
Незнам за кучетата, но тъкмо харесам някоя порода и майка почва, ох, за какво ви е куче, искам внуче, насъсква мм и се отказваме. Сега заради тях изпуснах прекрасни дрт.
Pure_nature, каква зодия е твоя мъж? Стана ми интересно с авантюристичен дух. Аз ако бях щях да му изкарам кучето през носа. В моята къща не давам да ме въртят на пръста, каквото кажа аз ще е, не се отмятам;)

О, аз изобщо не съжалявам за избора на кокера. ММ е стрелец. Малко на майтап си разказах историята за звяра Simple Smile. Тогава обстоятелствата налагаха гледане кучето по-често навън, а померан така или иначе нямаше да се справи. ММ никога не ме  спирал да вземем и померан, но след толкова сменени квартири и градове за последните 4г, а и неадекватните хазяи по малките градове, не дават кучето да се гледа вътре, добре че имаме кокер, доста по-адаптивна е. Хубавото е, че затворихме тази страница, за сега надявам се и за по-дълго, и всички заедно ще си се гушкаме на дивана Simple Smile

# 640
  • Мнения: 290
Лъвици,трябва ми съвет.
Историята е с Козирог. Харесваме се от много години но до сега беше невъзможно да се срещаме. В петък му бях на рожден ден,те са приятели с брат ми. Имаше целувка накрая. Тръгнах си без очаквания. Да но след два дни ми писа и се видяхме и беше хубаво,много. Не сме стигали до края но беше страстно. Както и да е. Има и нещо,той е близък к с родителите ми,понеже е доста по-голям от мен имаме около 20г разлика. Каза ми че се притеснява,но нищо конкретно. И от неделя не е звънял,не е писал.. Знам че има интерес,както и аз.. Но нз какво да правя.!? Да му звънна ли?

# 641
  • Мнения: 2 461
20 г. разлика е сериозно. Аз не бих се захванала. Не искам докато съм „млада” да търча след дъртьо...Но това е моето мнение и затова не съм си позволявала дори да се замисля.

# 642
  • Мнения: 290
Благодаря за отговора. И аз мислех така,ноо никой не е казал че ще се женим.. Лошо ли има да си изкараме хубаво пък колкото толкова. Мисля че и той е на това мнение. Все пак му звъннах,изнерееих на инната в себе си. И точно това ми каза,да си е между нас и да не летя в облаците. Ковто е ясно,аз имам дете,той също,познава се с нашите,или го е страх и за това не иска да казва или иска просто секс. Още не мога да реша. Ем иска ем го е страх и от възрастта и от всички около нас. Първо на първо ако пък не искаше нищо,защо ще ме търси и ще иска да се видим!? А може би е искл само секс,ама аз пък не му дадох хах,сигурно за тва не звънни. Ами майната му,и все пак мислех,че е преодолял тия тъпотии за неговата възраст,но явно си остават такива завинаги. Ще видим.

# 643
  • София
  • Мнения: 281
Благодаря за отговора. И аз мислех така,ноо никой не е казал че ще се женим.. Лошо ли има да си изкараме хубаво пък колкото толкова. Мисля че и той е на това мнение. Все пак му звъннах,изнерееих на инната в себе си. И точно това ми каза,да си е между нас и да не летя в облаците. Ковто е ясно,аз имам дете,той също,познава се с нашите,или го е страх и за това не иска да казва или иска просто секс. Още не мога да реша. Ем иска ем го е страх и от възрастта и от всички около нас. Първо на първо ако пък не искаше нищо,защо ще ме търси и ще иска да се видим!? А може би е искл само секс,ама аз пък не му дадох хах,сигурно за тва не звънни. Ами майната му,и все пак мислех,че е преодолял тия тъпотии за неговата възраст,но явно си остават такива завинаги. Ще видим.
Агнешко....е искал.Мацка, хич не го мисли...а се огледай, усмихни и търси твоя си човек.

# 644
  • Мнения: 290
Благодаря за отговора. И аз мислех така,ноо никой не е казал че ще се женим.. Лошо ли има да си изкараме хубаво пък колкото толкова. Мисля че и той е на това мнение. Все пак му звъннах,изнерееих на инната в себе си. И точно това ми каза,да си е между нас и да не летя в облаците. Ковто е ясно,аз имам дете,той също,познава се с нашите,или го е страх и за това не иска да казва или иска просто секс. Още не мога да реша. Ем иска ем го е страх и от възрастта и от всички около нас. Първо на първо ако пък не искаше нищо,защо ще ме търси и ще иска да се видим!? А може би е искл само секс,ама аз пък не му дадох хах,сигурно за тва не звънни. Ами майната му,и все пак мислех,че е преодолял тия тъпотии за неговата възраст,но явно си остават такива завинаги. Ще видим.
Агнешко....е искал.Мацка, хич не го мисли...а се огледай, усмихни и търси твоя си човек.
Хаха нали,ама ми беше интересно може би. Гониме се с години. Спирам да го мисля,и толкозззззз

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт