Жената Лъв 71-ва тема

  • 59 826
  • 669
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 742
Аз като казах клюки имах точно предвид уточненото от Lady Duval, че въобще не става реч за разнасяне на тоя и ония или за слословене. По-скоро за чисто любопитство.
Това имах предвид и аз като казах, че сме добри приятели👍 Simple Smile

Като казах егоист.имах предвид, че ако искам нещо, да стане-трябва да стане на момента. А иначе и за мен особено приятелите ми,мъжа до мен/попринцип/ и семейството са на първо място.
За това не съм разбрала правилно  Flowers Bouquet И аз съм ужасно нетърпелива, дори припряна  - всичко трябва да се случва сега, веднага, на момента!!! Чак сама си се дразня понякога, а пък какво ли им е на околните Blush

Под егоизъм визирах да мислиш основно за себе си - да не се съобразяваш с другите и да гледаш единствено своя интерес. Но смятам, че това по-скоро е до възпитание и семейна среда, а не до зодия. 🙂

# 616
  • Мнения: 15 712
Аз лично изобщо не приемам егоизма, като лошо качество, а дори напротив. Това е начин един човек да си достави удоволствие на самия себе си. Защото истината е, че в днешно време /особено жените/, ако сами не направим така, че да ни е добре, то няма кой друг да ни го направи.

Между другото, преди много време някъде из нета четох, че при жените зодия лъв се случва много често да се омъжат млади, след това да се разведат и да имат втори брак. Това било така, защото в периода между 20 и 30 години сме много влюбчиви, темпераментни, импулсивни и бързи в решенията си. Пишеше също, че улягаме след навършването на 30 + години и обикновено тогава всъщност осъзнаваме точно какво искаме от живота. Демек сме леко инфантилни хахахаха Joy
При мен си стана точно така Laughing

Последна редакция: вт, 26 дек 2017, 12:47 от Lady Cassiopeia Duval

# 617
  • Мнения: 290
Аз лично изобщо не приемам егоизма, като лошо качество, а дори напротив. Това е начин един човек да си достави удоволствие на самия себе си. Защото истината е, че в днешно време /особено жените/, ако сами не направим така, че да ни е добре, то няма кой друг да ни го направи.

Между другото, преди много време някъде из нета четох, че при жените зодия лъв се случва много често да се омъжат млади, след това да се разведат и да имат втори брак. Това било така, защото в периода между 20 и 30 години сме много влюбчиви, темпераментни, импулсивни и бързи в решенията си. Пишеше също, че улягаме след навършването на 30 + години и обикновено тогава всъщност осъзнаваме точно какво искаме от живота. Демек сме леко инфантилни хахахаха Joy
При мен си стана точно така Laughing

Сигурно и при мен ще е така. На 23 съм е бяхме само сгодени,но след като си роди детето,тоя Овен откачи и се разделихме. Но определено,мисля че ще съм от примера по-горе..
 Наивна съм от любов понякога..












# 618
  • Мнения: 797
Аз пък твърде късно узрях, ама ревнива до припадък. Не мога да понасям мм да говори за друга.Wink

# 619
  • Мнения: 62
Единственото нещо, с което Лъвицата ме ядосва е това, че умира да казва “винаги съм права”, “права бях”, “казах ли ти”. В най-неподходящия момент! Но аз не съм егоцентрик и мога да приемам това без спорове и излишни драми. Явно не го прави със злоба, а защото смята, че ако съм я бил послушал е щяло да е друго. Първите месеци заедно всичко е рай просто. И чувствам едно такова вълнение при всяка наша среща, което е супер. Надявам се, че нещата ще успеят. То аз си бих главата заради нея, че за малко си хвана един Овен, ама накрая избра мен, а вече се бях примирил. Явно съвместимостта (зодиакалната) не винаги е съществена в живота, защото предпочете Скорпито пред Коча. Stuck Out Tongue Winking Eye Пак повтарям - за мен жената Лъв е като дрога, вредна, унищожаваща... но пристрастяваща. Колко Скорпионки и Рибки са се опитвали да ме грабнат, но винаги фаталната котка с един поглед ме сваля на земята.

# 620
  • Мнения: 15 712
Пак повтарям - за мен жената Лъв е като дрога, вредна, унищожаваща... но пристрастяваща. Колко Скорпионки и Рибки са се опитвали да ме грабнат, но винаги фаталната котка с един поглед ме сваля на земята.

Да знаеш, че най-вероятно и ти за нея си по същия начин. Скорпион и Лъв са много трудна комбинация, но пък привличането между тях е изключително силно, страстно и изпепеляващо. Буквално е фатално. За съжаление фатално за лъвицата

# 621
  • Балчик
  • Мнения: 752
Пак повтарям - за мен жената Лъв е като дрога, вредна, унищожаваща... но пристрастяваща. Колко Скорпионки и Рибки са се опитвали да ме грабнат, но винаги фаталната котка с един поглед ме сваля на земята.

Да знаеш, че най-вероятно и ти за нея си по същия начин. Скорпион и Лъв са много трудна комбинация, но пък привличането между тях е изключително силно, страстно и изпепеляващо. Буквално е фатално. За съжаление фатално за лъвицата
хм  newsm78 това твърдение ми е много интересно , моят опит със скорпионите е катастрофален , надушвам ги от разстояние и вземане- даване с тях да нямам, кандидат - снахата е скорпион..... засега успявам да я харесам  Laughing

# 622
  • Мнения: 1 977
И аз съм така- скорпиони жени надушвам отдалече и хич не се понасяме..

# 623
  • Мнения: 797
Пак повтарям - за мен жената Лъв е като дрога, вредна, унищожаваща... но пристрастяваща. Колко Скорпионки и Рибки са се опитвали да ме грабнат, но винаги фаталната котка с един поглед ме сваля на земята.

Да знаеш, че най-вероятно и ти за нея си по същия начин. Скорпион и Лъв са много трудна комбинация, но пък привличането между тях е изключително силно, страстно и изпепеляващо. Буквално е фатално. За съжаление фатално за лъвицата
хм  newsm78 това твърдение ми е много интересно , моят опит със скорпионите е катастрофален , надушвам ги от разстояние и вземане- даване с тях да нямам, кандидат - снахата е скорпион..... засега успявам да я харесам  Laughing
Съгласна съм с вас. Просто не са родени един за друг скорпи и лъв, относно гоаподина, просто се откажете, защото накрая ще се разделите все някога, лъва мрази скуката в скорпиона. И неговата флееегматичност. Аз имах гадже, докато го гледах как сееее навееежда да полее цветето, да се изправи и тръпки ме побиваха и херпес ми излизаше. Флегма  докато лъва е бърз.

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 16:25 от Blagoslovena

# 624
  • Мнения: 15 712
Интересно е, че има ОГРОМНА разлика между жените скорпиони. Едните са страхотни приятелки, а другите са гадове проклети. Познавам и от двата вида, контактувам с тях без проблеми, но тези от втория вид са много далеч от мен. Най-вече, защото се опитват да бъдат по-егоцентрични от мен, а аз трудно понасям конкуренцията Simple Smile

А относно връзката скорпион - лъвица аз го казах - връзката е фатална особено за лъвицата Simple Smile
За скорпионите не знам дали са флегматични, но определено са магнетични и влагат много страст в..... доста неща Simple Smile

# 625
  • София
  • Мнения: 681
Същност с моя близнак (флегматичен и спокоен) в началото имахме дразнения за тази флегматичност. Сега вече не ми пречи и не ми прави впечатление, приех го такъв, както и той ме прие егоцентрична и винаги да съм права и всичко да става по моя начин ахаха

Като цяло гледаме да се взаимодопълваме. Приемаме се като екип, а не като отделни играчи. Не ме дразни, че е разговорлив - напротив обожавам да си говорим. Той разбира нуждите ми - да съм права (почти винаги Grinning); да ми казва, че съм върха и няма друга като мен; да ме обожава; да ме глези и да ми показва и доказва, че няма друга, да ме оставя да блестя (той обича да блестя, много ми се радва) и други такива лъвски подробности.
В началото отне време докато се нагодим един друг, но смятам, че това важи за всяка зодия. В крайна сметка всеки човек е различен и отнема време да свикне с някого и неговите спецификации в характера и светоусещане.

В началото на връзката ни и аз бях много голяма лудетина и постоянно излизахме, но сякаш с времето станахме повече домошари и това в никакъв случай не ми пречи, защото винаги когато съм поискала да излизам(е) сме го правили, просто пораснахме и имаме нужда от повече сън Simple Smile Харесва ми да съм домакиня, противно на очакванията за това, че жена лъв не домакинства или го смята за нещо долно Grinning Харесва ми да го глезя и да се чувства и той царче. Подробна съм, понякога дори в повече, но предпочитам да съм такава, от колкото грешно да разбера или мен грешно да ме разберат. Имам високо развито чувство за справедливост и много мразя нещо да не е както трябва Simple Smile Не ревнувам (вече), просто защото моето близначе ми показа, че мъжете не са само гадове Grinning има и свестни.

Да трудно е да спечелиш една лъвица да е твоя изцяло. Да стане покорно котенце, гальовно и мъркащо. Но стане ли, успеете ли да си създадете комфортна среда с половинката животът е невероятно красив и изпълнен с любов и хармония. И до ден днешен (вече 2 години щастливо женени) не мога да се нарадвам на късмета си как успях да свържа живота си с толкова прекрасен човек, който да не ме обвинява за странностите ми, да ме обича с минусите ми (макар и той да твърди, че за него това не са минуси, а са нещата, които са го накарали да се влюби в мен), да ми вярва - в мен, в преценката ми и т.н., и да нямам търпение да стане вечер да се приберем от работа да сме си заедно.

Дай Боже всекиму Simple Smile

# 626
  • София
  • Мнения: 281
И аз съм злопаметна. Дори да искам не забравям, ако някой някога ме е предал. Натяквам много. 
Абсолютно същата съм + драматизирането. И паля страшно бързо, като кибрит съм.
Също много се дразня на лиготии и маниерничене, на досадни и хора, които ми се натрапват прекомерно във времето ми и в личното ми пространство.
И съм голяма клюкарка понякога, все всичко да знам Grinning
Все едно....аз съм го писала☺
Хубави хора сме....открити, директни.
Трудно обаче ни разбират....или просто не искат.

# 627
  • София
  • Мнения: 281
Нахълтах невъзпитано.Сори.Лъвица....46 годишна....приятно ми е да общувам с хора от зодия Лъв.Така, че се вписвам и аз тук☺

# 628
  • Мнения: 15 712
И аз съм злопаметна. Дори да искам не забравям, ако някой някога ме е предал. Натяквам много. 
Абсолютно същата съм + драматизирането. И паля страшно бързо, като кибрит съм.
Също много се дразня на лиготии и маниерничене, на досадни и хора, които ми се натрапват прекомерно във времето ми и в личното ми пространство.
И съм голяма клюкарка понякога, все всичко да знам Grinning
Все едно....аз съм го писала☺
Хубави хора сме....открити, директни.
Трудно обаче ни разбират....или просто не искат.

Прави ми впечатление, че жените трудно ни и харесват Simple Smile

# 629
  • Мнения: 2 742
Хм... зависи от жените 😉

Общи условия

Активация на акаунт