Отговори
# 30
  • Мнения: 1 831
емии според таблиците момиче ще е   ladyuu

# 31
  • Мнения: 69
Ами ние вече си имаме момченце, а пък е добре сега да бъде момиче, бе някак сигурна съм, че ще е момиче, ММ също "бил имал" такова чувство, макар, че той иска пак момче Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 3 038
и аз да се запиша, после ще чета Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 831
Много се вълнувам аз,първа бременност...всяко нещо е ново за мен.И като няма сега какво да правя на работа по цял ден гледам кошарки и бебешки колички (ама те много скъпи бе  Shocked )

# 34
  • Мнения: 25
Със сина ми от самото начало бях сигурна, че ще е момче и дори не ми е минавала мисълта за момиче. Сега аз пак искам момче - не си представям да обличам розови роклични и да връзвам корделки. И като цяло ми се струва много сложно гледането на момиче. Направо ме плаши. Само че.... имам едно предчувствие че май точно това ме чака. И по всички календари излиза момиче.
А мъжа ми от чисто практична гледна точка предпочита момче - имаме си почти всичко за момче - и дрешки, и играчки.

# 35
  • Мнения: 99
mjfg, значи ще си помагаме, ако твоето е момиче, а моето момче Simple Smile Така ми излиза по руския калкулатор. И аз съм притеснена в отглеждането на момче, но знам че ще се справим.
С първата бременност всички чакахме момче, даже и аз, но в 5 месец се оказа най-сладкото момиченце. Моят съпруг има две дъщери до тук и е ясно, че се надява на момче, даже и име му е избрал  Crazy  В крайна сметка, каквото дойде - живо и здраво да е  Praynig

# 36
  • Мнения: 25
Лейла@, ще си помагаме, няма как. Ако не с друго, то поне със съвети - понякога те са много по-ценни от всичко друго. Права си, че ще се справим, няма да имаме избор. И даже сигурно ще се чудим как сме могли да си мислим друго.

Нещо забавно във тази връзка

# 37
  • Мнения: 59
Честита нова темичка,заглавието страшно ми допадна  bouquet                                           Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан,бъдете здрави,щастливи и влюбени!!!                                                                                                                                            Клеопатра благодаря ти ,че ми обясни за лентичките,влязох в профила и ги оправих Hug.        Отностно пола на бебчето сме непретенциозни,само да ни е живо и здраво,аз определено си искам и съм се настроила пак за момиче,ама тати си иска мъж,че какво щял да прави с 3 жени в къщи hahahaЩе видим ,Божа работа.Весел празник ви пожелавам,аз съм хеппи ,че е петък и ще почивам,че тая седмица едвам изкарах наработа дремейки!!!

# 38
  • Мнения: 2
Ние с ММ както винаги искаме различно 😃 той иска момче , а аз момиче , абе каквото такова живо и здраво , ще му се радваме много....Календарът е за момче .. Ставаме 2 на 1 😄, а този китайският ме показва момче! Общо взето Божа работа !
Чела съм че зависи от сперматозоидът, така че каквото ми е направил на такова ще се радва😊❤

# 39
  • Мнения: 2
Момичета днес се събудих завидно добре, но сега нещата пак се влошават, мн ме заболя главата и ми се гади направо нз как ще празнувам тази вечер, че сме си резервирали едно ресторантче с приятели ..хм.. Дано да не ме разконспирират още ми е рано да споделям. #Crazy

# 40
  • Мнения: 1 831
хихи момичета не мога да не ви се похваля ,да заразя и вас с настроението си.Моя приятелка ми се обади да ми каже ,че е родила прекрасно момиченце 3,400кг. Heart Eyes Много съм развълнувано .Дано всичко при нас следващите месеци е добре и да можем да се похвалим и ние.
Тя не искаше обаче да плаща за раждането си,обаче в последния момент като видяла,че никой не й обръща внимание ,а сестрите й викали ''Какво си се разкрещяла'',си платила.Вие какво смятате за платено или който е на смяна...

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 631
страхотна нова темичкааа, да е напълним само с хубави емоциии и радостни новини
и забравих да се похваля снощи като се прибрахме моя мъж ми купил нещо като дневника за майката и грижите през бременността  newsm51 ще го изям . Вътре пише за всеки месец, да си слагаш снимка от видеозона всичко около бременността. Абе супер просто  Party

# 42
  • Мнения: 1 831
y.k.  я го питай твоя от къде го е взел тоя албум ,че ме заинтригува

# 43
  • Мнения: 6
На мен и по двете таблици ми излиза момче, руската ми позна за първото дете. Аз много не вярвам на такива неща, ма викам айде да пробвам. Дневник на бременната и аз имам този път и смятам да го попълвам. След време е интересно като  отвориш подобно нещо.
Като чета на малката бебешкия и толкова неща си припомням и много приятно ми става. Повечето неща си мислих, че не се забравят толкова лесно но се оказа, че не е така.

# 44
  • Мнения: 0
Моето първо определяне на пола беше по сметките на свекървата, изкара го момче и всеки калкулатор, календар или каквото да е ми показва момче.
В крайна сметка е важно всичко да е наред. Макар че с ММ искаме момче за да е батко , ноооо ............ каквото излезе  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт