Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Честита ни нова темичка, момичета!!
 
Днес бяхме на доки сутринта с ММ и да се похвалим с 14мм на 14-ти февруари 2014-та година - голям подарък както каза и доки. Сърчице има, всичко е чудно! Толкова сме щастливи и опиянени, че не мога да си намеря място аз лично. Изобщо не ми се работи, добре че е петък! За следващ редовен преглед ме викна чак на 12-ти март, но каза, че ако искам мога да отида и преди това (примерно след 2 седмици). Засега ми се гади целодневно общо взето и по тоя повод не ми се хапва нищо, но се тъпча, за да не оставам с празен стомах. Сега за обяд си поръчах една пъстърва с картофена салата, едвам изядох 1/3-та от нея и ми дотежа. И спрях.  ooooh!

Относно пола - ММ мисли, че е момиче (и май това иска), а аз момче - но и двете ще са ни добре дошли!  Hug

# 16
  • Мнения: 6
При мен мъжа ми иска момче, но каквото и да е не е от значение, само да е здраво и всичко да е наред. Аз май искам момиченце, че да се балансират малко братовчедите. Сестрата на мъжа ми има момче на 11 месеца, сега жената на брат ми ще ражда до няколко дни, пак момче ще е май, та следва вече момиче.
Аз гледах един руски календар за пола на бебето, от всичките ми познати до сега все дава верни калкулации. От там ни излизат 60 и няколко процента за момиче. 

# 17
  • Мнения: 172
bobeck я го дай този руски календар, че ми стана интересно Grinning

# 18
  • Мнения: 21
Честита темичка! Заглавието е много хубаво.
За пола аз съм сигурна, че ще е момче, някакво си мое предчувствие е.
А мм няма предчувствия, той има само предпочитания. Иска момиченце. Много ги обича и страшно им се кефи.  Laughing
А за изчисленията, според възрасти и месец на зачеване, при нас се получава над 90% момченце.

# 19
  • Мнения: 49
Честит празник момичета.
Искам да попитам мамчетата с две деца на каква възраст е първото детенце и мажете ли се с нещо за стрии

# 20
  • Мнения: 6
http://ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl Това е линка. Трябва да въведеш рождените дати на майката и на бащата, да избереш година на зачатие и да гледаш после табличката отдолу. Не се притеснявай, ако зареди бавно първия път.

# 21
  • Мнения: 155
Аз имам дъщеричка на година и 3 месеца.
Предпочитам сега момче, все пак по едно от цвят  Joy
Иначе тоя руски календар ми 'позна' за първото, ха дано и за второто познае Stuck Out Tongue че го дава момче

# 22
  • Мнения: 172
Благодаря ти Simple Smile
Показва ми 68% за момче, но пък като въведох датите на родителите ми излиза, че е трябвало аз да съм момче Simple Smile Интересно е, но нищо не е сигурно докато не се появи мъничето на бял свят.
По тоя повод да кажа, че доста време съм настоявала, че сестра ми е момче, защото до последно лекарите са потвърждавали, че щe е момче Grinning

# 23
  • Мнения: 49
и китайската таблица  в много случаи е точна , но и там има разминаване понякога

# 24
  • Мнения: 49
ние имаме момиченце на година и осем и много се притеснявам как ще се чувства при появата на бебето

# 25
  • Мнения: 1 235
Този календар и аз съм чувала, че бил доста точен, но и аз пробвах с датите на родителите ми и се оказа, че трябва да съм момче  Crossing Arms
Показва ми, че и аз очаквам момче (но как може момче да роди  newsm78 Laughing)

# 26
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Много сте иписали и нова тема сте почнали Simple Smile
Благодаря mjfg за прекрасно оформената тема! Да сме живи и здрави,само с хубави новини да я изпълним!

Гледам споделяте как ще прекарате днешния празник. Ние вече се отчетохме. ММ по принцип не го много тачи този празник,но днес купил две много красиви чаши,на моята пише "Обичана си". Бяхме на ресторант за обяд,хапнах си хубаво. Ние всъщност може да се каже,че имаме двоен празник- Св Валентин и днес съм точно в 7г.с. по календара. Отделно и брат ми има рожден ден,май е троен празника. Аз алкохол не пия почти никакъв,единствено вино,но ще се въздържа.

Аз все още се страхувам да си сложа лентичка,ще изчакам да мине първия преглед и тогава,иначе нямам търпение.

Къде е тази китайска таблица?
П.С. видях по нагоре сте дали някакъв сайт за изчисления. По него ще е момиче, за родителите ми и мен също позна.Надявам се да е наистина момиче,но каквото и да е,ще си го обичаме и ще му се радваме,само да е живо и здраво!

Последна редакция: пт, 14 фев 2014, 14:07 от Аn...

# 27
  • Мнения: 1 831
хихи значи не е толкова точен календара  Laughing на мен ми излезе 58% момиче... Ама както казва мъжът ми- То само ще си избере като порастне... Laughing

# 28
  • Мнения: 6
С календарчето, ако не друго, то поне е забавно Simple Smile. Те принципно са само проценти, та ММ се надява, че има някакви 30-тина % да е момче... Но предполагам, че като се роди хич няма да му пука какво е.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт