Дядо Коледа е подранил и с ДЕКЕМВРИйче вече той ни е дарил!

  • 23 680
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46
Запис и от мен в новата темичка   bouquet.Отново е прекрасна и страхотно оформена  Hug

# 31
  • Мнения: 107
И аз съм избрала държавна болница с избор на екип,понеже докторката която  и следи  бременността работи там

# 32
  • Мнения: 199
Записвам се и аз в темата.

Момичета, хубаво успокоявате едни с разкази, но помислете за тези, които не са родили още и ще раждат нормално. Знам, че всеки си казва историята и няма лоши намерения, аз не се тревожа толкова от разказите ви, но има хора, които са много чувствителни. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 107
Записвам се и аз в темата.

Момичета, хубаво успокоявате едни с разкази, но помислете за тези, които не са родили още и ще раждат нормално. Знам, че всеки си казва историята и няма лоши намерения, аз не се тревожа толкова от разказите ви, но има хора, които са много чувствителни. Simple Smile


Има опция скрит текст ,мен лично не ме притеснява,толкова съм изчела,като чели съм раждала Simple Smile

# 34
  • UK
  • Мнения: 5 999
Имаме си нова тема да я изпълним само с хубави и бебешки новини ииииииииииии newsm10

ТДИ благодарим ти за труда и страхотната ни темичка   bouquet

# 35
  • Мнения: 13
ТДИ супер темичка   bouquet Иска ми се да се похваля и аз с бебе в нея,че не ме свърта вече   Praynig
Росинката на мен пък никакви изследвания не ми правиха за тоя херпес,док каза само ,че ще ме прегледали като тръгна да раждам дали има лезии,ако има-секцио,ако не нормално.Това на мен ми звучи доста безотговорно и незнам какво да правя ,ММ само ме успокоява ,че няма страшно,ама мъжка му работа,аз съм на тръни постоянно,като се сетя,че избива за секунди .Само се моля всичко да е наред с бебето,иначе от самото раждане не изпитвам никакъв страх ,какъвто и да е метода,колкото и да боли,само вече да се свършва с тия притеснения за бебчето  Praynig
Аз косата си я боядисвам ,не мисля ,чв е проблем  Peace
Файърнели желая ти бързо възстановяване  Hug Съгласна съм обаче с Клеопатра ,че има момичета ,които биха се стресирали сериозно от някои разкази ,всеки е с различна психика ,особено в момента когато раждането наближава  Peace
Желая на всички леко раждане и много радост с бебчетата,пък на болка се търпи ,няма какво да се лъжем-заслужава си  Hug

# 36
  • Мнения: 227
катзи не знам за лезии дали има няма..моя каза резултатите дадат ли положително за херпес директно прайм цезарово ...тва било мн рисково и безотговорно,защото аз му казах че ме е страх от операции и искам нормално,но той ми забрани и каза че ще го предам на детето,а аз не искам да си го разболявам no   



мамита вие вече курдисахте ли украса коледна?мм вика още рано и не ми слага елхата Stuck Out Tongue

# 37
  • Мнения: 248
Ние не сме още и ММ каза, че било рано, вика може би в края на другата седмица Simple Smile

# 38
  • Мнения: 277
Здравейте мамита от мен  Grinning
Много хубава тема,страхотно,празнично оформена...а името й...то е адски диво,TDI благодаря
Аз да се отчета...бях на консултация днес ,резултатите от изследванията ми са ок,взеха ми секрети,които утре ще занеса в някоя лаборатория(силно се надявам и те да са добре) ,бебчо е добре,за 2 седмици е наддал с 500гр,вече е 2960кг,45см  Laughing  доки каза,че дори и сега да тръгне да излиза няма проблем,размерите му са добри,дадоха ми направлението за болница вече  Grinning На 17.12 съм отново на преглед за запис на тонове (ако не е излязъл човека до тогава)
Аз у нас си създадох традиция и всяка година украсявам на 1.12 ,жива -умряла на този ден вадя коледната украса  newsm53
Утре ще ходя на църква,да ми четат молитва за леко раждане,дано има полза от нея или по-скоро за лично успокоение
Относно оттичането на краката-аз до сега не съм имала такъв проблем,по принцип пия поне по 4л вода на ден стандартно,не защото съм бременна и доки още към 4-5м ми беше казала че това спомага да не ми отичат крайниците,сега незнам от това ли е или не,но до момента не съм имала проблем с оттичането

# 39
  • Мнения: 11
Запис и от мен,

Благодаря ти TDI за хубавата тема  bouquet, стана ми едно празнично, ние вчера украсихме santa2, че нали има сняг и става някак по-уютно.

Да се похваля вече имаме педиатър, изглежда много приятна жена... smile3501

Аз също ще раждам в държавна болница, без избор на екип, само на акушерка, може би, че жената и без това ще се грижи за мен през цялото време...

Краката ми не се подуват и на мен, но и аз като Станислава пия много вода....

# 40
  • Мнения: 128
Хайде и аз в новата темичка. TDI, мерси много, чудна е!

# 41
  • Мнения: 199
Някоя от вас, ако може да ми помогне със съвет.

Не съм доволна изобщо от моя лекар и отношението му е безкрайно безотговорно какво мога да направя по въпроса? Вече е късно да го сменям, но мога ли да ходя при друг лекар, може ли друг да ми даде направление за болницата, защото моя ме води по термин, който е нереален? Не знам какво да правя...  Cry

# 42
  • Мнения: 46
Някоя от вас, ако може да ми помогне със съвет.

Не съм доволна изобщо от моя лекар и отношението му е безкрайно безотговорно какво мога да направя по въпроса? Вече е късно да го сменям, но мога ли да ходя при друг лекар, може ли друг да ми даде направление за болницата, защото моя ме води по термин, който е нереален? Не знам какво да правя...  Cry
Може, с направление от личен лекар за смяна на проследяващия бременността.Като ти го издаде, отиваш и се записваш при него, съответно трябва да си носиш всички изследвания, които имаш + здравния картон, и това е.Казвам го това, понеже моя доктор, при който се следях сега и ми следеше и предната бременност изчезна безследно (може би замина в чужбина без да си уведоми пациентите и аз в 8-ми месец останах без проследяващ бременността).

# 43
  • Мнения: 199
Взимам си направление от личния лекар, всички изследвания са си в мен, ще трябва ли да ходя да се разправям с него или просто отивам при друг и се записвам? Много благодаря за отговора! Но по-подробно като за бременна, че съм много зле, а и съм изнервена и притеснена, сега и с него да се разправям.  Cry

# 44
  • София
  • Мнения: 89
Огнена Нели, имала си тежко раждане значи! Ама и те сякаш нарочно са се държали като гадове! дано бързо всичко отмине! Затова пък малката ти е слънчице! Кажи как е, спинка ли, суче ли?
Деси, и на мен днес ми звъннаха от работата, че са ми объркали болничния и сега трябва да го нося до АГ за поправка  #Cussing out, бях бясна, ама няма как. Явно редовно нещо объркват!
Аз днес най-важното, което свърших, че бях до 22 поликлиника и се оговорих с една педиатърка, че малката като се роди ще сме при нея Grinning.
Клеопатра, не знам как се действа, но ми звучи логично, освен това май ти трябва и обменна карта от стария АГ или греша?
TDI, Hug
Чакаме да се включат новите мами, вече единствено ми се чете какво правят пухкавите мъници. Тези болежки тук и там само това ми ги замъглява - да видя и чета за малките как са, какво правят.

Общи условия

Активация на акаунт