Дядо Коледа е подранил и с ДЕКЕМВРИйче вече той ни е дарил!

  • 23 679
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
хоп и аз в новата тема  Hug много хубаво заглавие  Hug

# 16
  • Мнения: 9
да се запиша и аз в новата темичка, че както валят бебета ще останем малко в края на декември и да може да си се подкрепяме морално тук Simple Smile

# 17
  • Мнения: 248
И на мен ми липсва снега, ама тук само дъжд и вятър,  Sad днес едвам стигнах до Майчин дом.

# 18
  • Мнения: 107
Много  сме активни,не видях ,че има нова тема    smile3501

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте  Grinning ТДИ Благодаря за новата тема   bouquet Страхотни заглавия измисляш Peace
Благодаря на всички за милите пожелания Hug
Гледам сте коментирали секциото ... уверявам ви не е никак страшно. Предпочитам го на 1000 % пред това, коего изживях сега. Меко казано беше ужасно.  С вакум извадиха Ивчето( тях си седеше все високо...)...упойката беше попреминала и аз усещах всичко...шиха ме на живо.  Хубаво , че ММ беше до мен през цялото време и сега също. Тесен таз - а секциото го оставиха за краен вариант- не стигнаха до него. А сами си казваха, че бебето е мн.голямо за мен. Изтормозиха ме...сега си имам 6 външни шева (рязаха ме на кръст) вътрешните не ги знам колко са...

# 20
  • Мнения: 1
и аз да се запиша в новата тема

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Firenelly не звучи много добре това със шевовете и вакума. Бързо възстановяване ти желая. Все пак си имаш едно здраво детенце и това е най-важното. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1
Здравеите, хаиде и аз да се тупна в новата темичка и дано да ни донесе много сладички бебченца! Hug
Firenelly цъчувствам ти през какво си преминала. Наистина е неприатно това с вакума но шевовете бързо заздравяват там отдолу.  Hug Важното е че малката  и ти сте добре!
Аз преди малко така си изкарах акъла, като ме сряза една остра болка ниско долу от ляво, мног се уплаших. Не за контракции ами да не е нещо друго и аз не знам. Едвам стигнах до вкъщи и тъкмо исках да ходя в болницата като ми мина. Сега седя и не смея да стана Whistling какво може да е било това нещо незнам. Дано не се повтаря! Praynig
Лек ден от мен!

# 23
  • Мнения: 6
Привет и от мен в новата тема   bouquet

TDI  моята свекърва е от Карлово.и ми е разравяла как тихо се сипе снежеца като на картина.Каза,че като е дошла в Бургас била много изумена как може снега да вали на обратно  Joy хахах вика така се изумих от тоя вятър.А в планината спокойно и той си се сипе тихо равномерно..а тк като задуха вятъра и нарпаво гледай си работата Simple SmileНИе за това с ММ и малия миналата година хдихме към Котел.Да се нарадва детето на сняг.

# 24
  • Мнения: 1
запис и от мен Grinning Grinning Grinning

# 25
  • Мнения: 14
TDI страхотно име на новата тема  Hug и с този сняг така се настроих на коледна вълна.

Завиждам ви  smile3518  Аз нали съм пловдивско чедо, така ми липсва снега.... при нас само вятър има  Sad  Ако падне сняг, той става на киша....друго си е да вървиш и да чуваш "хруп, хруп"  Party
На мен пък ми липсва морето много, ММ работи в Поморие, а аз понеже реших да раждам в София и си останах тук. Малко е гадничко точно в последните месеци да си сам  #2gunfire и да няма на кого да мрънкаш, но.... се свиква.Да се надяваме другата година живот и здраве и ние с бебка се местим към Бургас. Laughing
Firenelly желая ти бързо възстановяване.

# 26
  • Мнения: 44
Ох, и аз толкова искам за празниците да сме си вкъщи и да празнуваме с бебчо. Майка ми вече е измислила какво ще готви, много се вълнува. Да, ама малкия ако реши, че не иска - това много ме тормози, да не реши да прескочи термина. От раждането не ме е страх, но от това си ме е страх. Дано не пренасяме  newsm10

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте   newsm76

TDI и аз благодаря за темата отново със страхотно заглавие Simple Smile

Rosinkaaaaa и аз много се чудих дали да си боядисам косата докато съм бременна, но преди 2 дни се реших и отидох на фризьор, че после с бебка ще ми е по-трудно да отида, пък искам да се разкрася за изписването и за празниците  Close-mas:

pile_5415 честити покупки! Завиждам ти за бързото пазаруване. Аз докато си харесам нещоо..... голямо обикаляне пада  Rolling Eyes

mammapak и аз ще съм с планово секцио, но в болницата ми казаха, че не правят клизма. Просто предния ден последното ядене трябва да е по-рано (не съм сигурна за точен час, но другата седмица ще си направя консултация с анестезиолог и ще ми кажат с точност и за храната, и за водата), и вечерта се взимат очистителни хапчета.

jenimon браво, че си спокойна. Стискам палци. Всичко ще е наред  Hug

Firenelly малко страшно звучи преживяното от теб. Бързо възстановяване ти пожелавам Hug

# 28
  • Мнения: 11
Здравейте, дами. Страхотна тема, TDI!

Хайде и аз да се разпиша. Някой питаше за естествено раждане в държавна болница - аз ще съм така, в местната общинска болница, но държа на избор на екип, защото от 5-те АГ доктори бих се оставила в ръцете на 2-ма само. 40% вероятност е крайно незадоволителна.

За боядисването на косата - питах моето доХтор още в началото, каза никакви ядове, само да не ти призлее от миризмата.

Днес ходих да проверим бебе, в петък съм пак за запис на тонове и моята лекарка беше особено тактична да ми каже, че като първо бебе на тия години НИКАКВО ПРЕНОСВАНЕ! Така че в понеделник ако не е дошло бебе, постъпвам в болница и до вторник ше има бебе Simple Smile

# 29
  • Мнения: 15
  Hands Clap ТДИ,благодаря за новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт