Септемврийче вече гука, мама пък съвсем изкука!

  • 32 897
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Благодаря лулу Hug а до колко годишен го ползваше баткото?

# 706
  • Мнения: 931
Той нашият батко въ всичко се разминаваше от стандартното бебе Simple Smile До годинката ревеше там, стана му интересен, когато почна да се катери сам по него Simple Smile Съответно пък му счупи стъпалцето от катерене. Щеше обаче и още да го ползва, ако не го бяхме хвърлили. Ние в кухнята нямаме маса,а сутрин той закусва в кухнята и съответно ползвахме столчето за тази цел. Като се роди бебето направихме някои реорганизации и нямаше място за стола. Оставихме му само таблата и сега сяда на дивана и се храни върху таблата. Описвам всичко това, понеже е частен случай, но си го ползваше до след три годишен сънсем спокойно.

# 707
  • Мнения: 0
 Grinning да всяко си е различно. Харесах си едно столче, което да ми отива на кухнята. Има различни степени на височина и на облегаката и много ме накефи дизайна:) ето го: http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B008V9ADM2/ref=mw_dp_mdsc?dsc=1& … 818161&sr=1-1

# 708
  • Мнения: 26
Аз се заглеждам по малките преносими столчета,по-скоро седалки.Слагат се на обикновен стол.Дали е удачен вариант?Идеята ми е да мога да го сложа на стола и да го пъхна под масата,че да не заема място.То вече няма къде да се стъпва в къщата,а още не сме почнали с разхвърлянето на играчки навсякъде  ooooh!

# 709
  • Мнения: 0
За много години на всички!
Дано сме здрави,ние и нашите семейство!
И аз като Lulu съм за късното захранване- от началото на 6 месец, тъй като
храносмилателната му система ще е по-развита. Наближава и това време, в което ще се
мажем с пюренца  Laughing Вече чета какво столче за хранене да вземем.
Ако имате предложения за хубаво и изгодно столче или какво е най-важно да гледаме за него, ще се радвам да споделите.
Приятна събота!

# 710
  • Мнения: 27
Столчето - да е здраво Simple Smile , за мен е важно и да е комапктно при сгъване, защото нямаме много място. Таблата му да е лесна за махане и почистване, както и седалката. Удобно е и да има кош за играчки отдолу, както и полегнала позиция, ако ще го поолзвате от сега.
Ние изхвърлихме на баткото стария стол бебето като се роди, че нямаше място, а и се беше изпочупил. Като им видях после цените в магазините съжалих Simple Smile Но нищо, поне нещо новоще му купим. Евентуално.
Супер си Лулу ,за кош за играчки нямаше и да ми хрумне да гледам , май е супер полезно  Hug
От два дни вечер само със сешоар заспиваме , а през деня си спят сами , що за чудо е това  ooooh!

# 711
  • Мнения: 946
Еее наѝ-накрая да се запиша и аз и тук в Родени Simple Smile

# 712
  • Мнения: 931
Ее, Сонка, те ни пораснаха вече децата, ти чак сега Simple Smile

# 713
  • Мнения: 0
Може ли и аз да се включа в групата за септемврийчетата?
Приемате ли ме?

# 714
  • Мнения: 27
Добре дошла  Hug
 А малко инфо ? Бебче / та , и т.н (ако искаш разбира се )  Peace

# 715
  • Мнения: 0
Бебчо е родин на 17.09.2013г, казва се Николай. Имаме и батко на 7г., който се казва Валентин, а аз се казвам Ева  Wink Работя в Център за градска мобилност

# 716
  • Мнения: 0
Искам и снимка да му кача, но незнам как. Забравила съм.

# 717
  • Мнения: 27
Имаше едни лентички със снимка в началото  Wink ще погледна кои бяха . За да качиш във форума трябва да е накъде : пр . снимка.бг и даваш линк към албума . За снимка в темата и аз толкоз помня  Blush hahaha

П.С и тук на лентичките за възраст излиза опция за снимка по желание  yes

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 13:33 от tuitito

# 718
  • Мнения: 0
Evaigova добре дошла:) и аз съм от новите тук  Laughing
Момичета да попитам спортувате ли?

# 719
  • Мнения: 7
Здравейте мамчета,от много време не съм се разписвала тук.Ама нямам нещо много време за четене.Като започна да чета и малчо почва да мрънка и врънка хихи ,ама в ФБ съм малко по-редовна.Чета за захранването и за столчетата коментирате.Аз слично съм в голяма чуденка кога да започвам.Ама ние сме още малки.Столче колегите ми ще ми подарят,незнам какво обаче.А и ми е неудобно да им казвам какво да бъде.

Забравих да поздравя новодошлите септемврийки с добре дошли.

Общи условия

Активация на акаунт