Рожден ден наближава вече- ще празнува НОЕМВРИйското човече

  • 64 082
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 113
Ех, днес се бях настроила да се разходим хубаво с дребката, а то такава гъста мъгла се спусна за 10 минути.. чак яд ме хвана.
Ние на спане сме тегави от месец някъде спи само по 1 път на ден. В повечето случай откарва около 2 часа, но понякога и само 1 и стига. То със спането по 1 път и идва от това, че спи до 8, 8 и 30 сутрин, но и в 7 да стане пак преди 1 не иска да спи. Само бяга, играе, вика от къде я вади тази енергия направо и завиждам  Simple Smile

# 706
  • Мнения: 319
И Ивет става по н-пъти на нощ да цока, иначе реве, мята се, пъшка, мрънка, ако не й дам да цока започва да реве... Не му виждам края аз, от 1-2 седмици ми се върти мисълта да я оставя една нощ при майка ми и да видим дали ще успее през нощта да спи без мен, а ако стане страшно с колата да заминавам през нощта. Иначе аз наблизо ли съм не виждам как ще се получат нещата.
Ангелче, дано успеете лесно и безболезнено да спрете вечерното и нощно кърмене Hug

# 707
  • Мнения: 14
Марито и аз си мислех няма отбиване.. моя е цицоман АБСУРД! Ставаше сигурно по 10 пъти на нощ към края.. и накрая си казах така и така нито той спи нито аз няма да го бъде.. 1 година ми стига /беше на година и 1 месец/.. еми порева си първата нощ.. порева и втората.. на третата започна да се приспива сам. Не съм вярвала, че такова нещо ще се получи на 5тата нощ вече спеше през цялата нощ даже в леглото си без да изцърка даже. Вечер лягаме гушка ме и ако е много изморен заспива веднага. Така че стискаш зъби няколко нощи и ще стане само няма да й даваш ако започне много да реве. Много е гадно ама всички от там ще минем, нито ще сме първите нито последните. Аз чак плаках все едно му отнемам нещо не знам и аз какво, ама вече сили не ми бяха останали от безсънни нощи.

# 708
  • София
  • Мнения: 131
mimka_8, за чужбина винаги от там, за БГ най-често също. Това е най-голямата резервационна система, по-голяма просто няма. ММ работи във фирма, която се занимава с онлайн резервации на хотели и затова знам на 100% че би ти свършила работа.

за нощното хранене. Аз така навързах нещата - щом се отбие едно дете започва да спи по-спокойно, явно кърмата не го засища за цяла нощ. Ангелче, стискам палци да се оправите по-скоро с този рефлукс  Praynig

# 709
  • Мнения: 280
plesure мерси. Ще разгледам подробно предложенията там. А относно нощния сън след отбиване при нас не е така.

Марито нямаш друг избор освен да пробваш замисленото от теб. Няколко нощи при баба и' и може да се отбие. Дано се окаже правилния начин.

# 710
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
специално за нощното хранене да ви споделя моя опит - в смисъл аз нямах възможността да кърмя продължително време за жалост, но и ние доста дълго време имахме нощно хранене - което ту го отказваме, ту го започваме отново - и според мен на възрастта, на която са в момента, дали ще яде детенце или не, зависи от зъбоникненето, дали се е разболявало и от какво и как е протекла болестта, дали през деня е било много активно или не чак толкова ..

# 711
  • Мнения: 180
За нощното хранене и спокойния сън не съм съгласна Simple Smile И аз се надявах, че като спре да цока през нощта, ще спи по цяла нощ, ама не... продължава да се буди, почти както преди - след 3-4 сън започва да реве, след това вече не знам, защото в просъница бутам я биберон, я вода. Може би по-рядко от най-тежките нощи (когато се будеше по 10тина пути и цокаше по половин час), но пак има няма 2-3-4 будения на нощ се получават. А спи от 23 до 9 например.

Кат споменахте срещичка в парка, явно с Plesure сме на една вълна Simple Smile Във вторник го дават супер топло, до 17 градуса, така че ако има навити мами от София за разходка в Борисовата, дайте да се съберем. 11:30 на площадката с каменните фигури (слонче и костенурка). Ако има желаещи, да казват, че ако си остана сам самичка, няма да се разкарвам Simple Smile

# 712
  • Мнения: 91
 Nature Sunny Nature Sunny ние днес се насладихме цял ден на слънчицето   Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

даже не спа въобще цял ден!!! и вечерта до 9 няма сън - защо не се е метнало на мен това дете  smile3524

Относно кърменето, след като спряхме  - започна да спи значително по-добре нощем - по 1 път се буди - пие вода и заспива

titolino - аз не се познавам с никой, но ще ми е приятно да се разходим с вас  Rolling Eyes
По принцип в Борисовата ли ходите? Има ли мами от Заимов?

# 713
  • Мнения: 5 173
айде да помогна за изписването на темата.

ММ решил от рано да ми купува подарък за РД, така де, да дойде навреме. До тук добре, ама го платил с МОЯТА дебитна карта ooooh!, че и нагъл, бе. Аз го питам какво е купувал, че съм получила мейл, той мълчи като партизанин Crossing Arms. Е, призна си, объркал картите smile3544.

# 714
  • Мнения: 91
айде да помогна за изписването на темата.

ММ решил от рано да ми купува подарък за РД, така де, да дойде навреме. До тук добре, ама го платил с МОЯТА дебитна карта ooooh!, че и нагъл, бе. Аз го питам какво е купувал, че съм получила мейл, той мълчи като партизанин Crossing Arms. Е, призна си, объркал картите smile3544.

 newsm03 newsm51 ама и аз много обичам така , КАТО СИ КУПУВАМ подаръците! Ама мило е сега, какво да кажа  smile3501

и как да помогнеш " за изписването на темата"  newsm78

# 715
  • Мнения: 14
Ехх пак ще има срещички.. обещавам само да се отвори обект на ММ в София този път ще дойда с него! Много искам да Ви видя и на живо не само по снимките  Hug

мимико помага като постне нещо за да стигнем по - бързо до 50та страница и да направим новата тема Simple Smile ти участва ли в колажите? newsm78

# 716
  • Варна
  • Мнения: 361
Как да се присъединя към ФБ

# 717
  • Мнения: 14
Мисля, че трябва да пишеш на Лама, но ако искаш ми дай фейса си на лично аз ще те покане те ще те одобрят Simple Smile)

# 718
  • Мнения: 91

мимико помага като постне нещо за да стигнем по - бързо до 50та страница и да направим новата тема Simple Smile ти участва ли в колажите? newsm78

 Embarassed мерси, а иначе изпратила съм снимка за колажа  newsm03

аз изпратих, профила си във фесбук, но никой не ме е добавил и до сега  smile3518

# 719
  • Мнения: 280
mimiko83 пиши ми на лични, профилът ти във фейса и дано да стане по-бързо добавянето.

Общи условия

Активация на акаунт