Рожден ден наближава вече- ще празнува НОЕМВРИйското човече

  • 64 080
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 73
 Hug

Айде побут на темата и от мен.
Ние 3 часа нямахме ток и вода. Казах на операторката на Чез, че лично ще я държа отговорна, ако дъщеря ми се подсече, че беше наакана и нямаше как да я измия.  #2gunfire   Mr. Green


http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … D1%84%D0%BB%D0%B8   Скоро правих този сладкиш и горещо го препоръчвам, ако обичате сладко.  Heart Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 131
Ох, сладичко ...
Ние вчера се прибрахме от Велинград - заведохме пумпал на басейн, че и тази година няма да види море, както стана ясно. Много съм разочарована от хотел Рич, и ви съъветвам да не ходите там - безумни пари за лошо обслужване. Та сега ще се опитваме да си върнем старият режим, че за 4-5 дена го оплескахме.
За сладкото сега ще гледам да го избягвам, както и тестените и газираното. Вече съм +4 кг, а едва-едва влезнах в 5 месец, пак е стана 100 кила. Буквално. Cry

Айде пишете тук, че мен ме няма във ФБ.. аз се чудя защо не пишете ..

# 692
  • Мнения: 4
Вчера оставих Бобо да спи и готвих, насам натам по едно време го чувам да хленчи........ влизам и какво да видя  Shocked детето се хванало за решетката на леглото и прехвърлил единия крак през таблата, че тя идва по- ниска......... като го видях и ми се обърна всичко- готов паднал..... Днес татко му махна три от пръчките на решетката да си слиза и да се качва сам, но понеже още не е много свикнал и забива крака в другите пръчки, ама ще свикне  Simple Smile

# 693
  • Мнения: 91
аз я слагам следобед на нашето легло, и като се наспи - става и си идва сама с невъзмутим въпрос "мама"?  smile3521

нас ни мъчат зъби, за трети път се издува и се прибира и нищо не избива  smile3515
 че последните два пъти беше и с Т  Crossing Arms

# 694
  • Мнения: 280
dmk, а защо не ползваш мокри кърпи? Сладкиша изглежда интересен. Да не говорим за храна, че на бременилките да не им стане нещо  Grinning

plesure май с втората бременност повече се качва. Жалко, че сте се разочаровали от хотела. Хареса ли му на Ники в басейна?
Аз вече гледам за морето, но на Съни турс не ми харесват условията при Анулации. Все пак сме с деца. Миналата година бяхме резервирали чрез Скай тур и там по-малко се губи при Анулация в последния момент и затова резервирахме. Давайте предложения за нещо, предпочитам АИ.

vitanova страшна гледка е била. Вече децата все ще ни изненадват с нещо стряскащо.

Аз пък си ползвам новия облик на форума. Ами свиква се.




# 695
  • София
  • Мнения: 131
mimka_8, гледам си по записите, че предният път съм била +5 на този етап. Ще видим какво ще става, както казах сега ще се опитам нещо да направя по въпроса, не като предният път да си свиркам и да си купувам все по-големи дрехи  Laughing
За резервациите защо не опиташ директно през booking.com?

vitanova, ММ преди време купи една ламинирана дъска, проби я на няколко места и я върза към решетките със свински опашки, повдигайки височината на решетките така. Върши ни супер работа, все още няма как да прескочи. Още не ми се иска да махам решетки, че така ми е много по-спокойно. Сложа ли го в леглото знам че няма как да излезе от там. Пък и пумпал има навика да се буди посред нощите, да става, да си играе и след половин-един час може пак да си легне. Ако махнем пръчките съм сигурна, че няма да легне отново  Naughty

# 696
  • Мнения: 319
Аз пък с втората бременност качих много по-малко кг и ги свалих много по-бързо. Явно при всеки е различно.

# 697
  • Мнения: 4
Тя решетката е от друго легло и е по- висока, но от едната страна таблата е свободна в смисъл не е опряна в стена или мебел примерно....... и той там беше прехвърлил крак  Simple Smile

# 698
  • Мнения: 73
Мимка, ползвам кърпички, но ако е акана задълже мия с вода. Резултата от днешното миене след после е червено дупе и няколко пъпчици пак там.  #Cussing out

# 699
  • София
  • Мнения: 3 123
и аз качих по-малко втората бременност,но пак не бяха хич малко - 22 кг. (първият път над 30  Embarassed)и за разлика от първият път,още си седят 10 кг, от тях.С Жоро хем бяха повече,хем до годинката ги бях свалила всички,че и още надолу.Пък сега си ги влача.Уж се оправдавам с кърменето,ма истината е ,че още не съм се амбицирала да направя нещо сериозно по въпроса. Sad

 Ние ще се наложи да спрем нощното кърмене.Даже трябва да вечеря кухнята към 19.30 и до сутринта нищо ,освен вода,но не виждам как ще стане.Заради рефлукса,от близо 2 месеца кашля нощем,мята се по леглото и изобщо е голяма мъка.Ако цока чак към 6-7 ,си спи спокойно и не кашля,но ако цока и към 3-4  се започва една кашлица ,едно чудо.

# 700
  • София
  • Мнения: 131
Ангелче, на какво се дължи тази странна кашлица? Какво казва педи? Браво, че се кърмите толкова време, аз не мисля, че и с второто ще мога толкова много. И да имам кърма като хората мисля при захранването да започнем да се отбиваме лека полека. То вярно няма деца, които да сучат до пубертета, ама ми се струва голяма мъка толкова време да сте вързани нон-стоп един към друг. Поне за мен е по-тежкият вариант.
Помня, че когато ми показа разтегнатото си коремче за първи път бях толкова изумена. Обаче сега си гледам моят нацепен корем и се радвам, че вече няма на къде и не е нужно да се притеснявам от цепенето  Mr. Green А каква драма беше първата стрия ...  Rolling Eyes
За килограмите съм сигурна, че сега пролетта и лятото ще свалиш доста. А аз трябва да измисля как да не качвам толкова много този път. С Ники бях +28 (104 влезнах да раждам).
Ех.. да се постопля по-скоро, много искам да се съберем отново в парка с дечурлигата. Домъчняло ми е много за всички ви!

# 701
  • София
  • Мнения: 3 123
кашлицата се дължи на рефлукса.За това и трябва да спре да яде нощем .

# 702
  • Варна
  • Мнения: 361
Здравейте, аз се разсейвам с нашето обзавеждане. Онзи ден купихме маса, сега съм в голяма чуденка за столовете, но днес ще ходя да поръчвам. След малко ще идват да ни монтират и останалата част от кухнята. С ММ спим на един диван от два месеца, та и спални разглеждам Simple Smile
Аз стрии по корема нямах въобще, но сега си имам три дупки. Оперираха ме по метода на лапароскопски.
На мен ми е много странно, че има бебета, които да ядат нощем, а да са толкова големи. Чувала съм и от мои близки, че техните мъница се събуждат до годинка и нагоре да ядат. Невенчето на 2м и половина започна от 8ч. вечерта да се събужда към 6 сутринта да яде. Иначе през деня си хапва по 6 пъти, но по малко. Сигурно на вас ще ви се стори странно, че яде по 6 пъти. Simple Smile А ако ви кажа, че спи все още по два пъти на ден. Знае си детето в 11 заспива и към 17 пак. Общо към час, два, три спи през деня. С мм се базикаме, че ще тръгне на ясла и ще спи и играе в различно време от останалите деца. За сега ми е добре така Simple Smile Няма да й се меся.
От цялата работа с лошото време навън, има една много хубава новина вкъщи. Много е започнала да разбира какво й се говори. Повечето неща, които й казваме ги изпълнява. Намира разни неща вкъщи като й кажем. За това много помогна и баба й. Тя нали ми помага след операцията и е в нас Simple Smile Не можем да излизаме много на разходки, но явно постоянното бъбрене вкъщи е помогнало много, за да почне да ни разбира. Всеки ден си има нов номер и нови думички. Даже преди седмица й купих гърне, но са ни много малко опитите, още не е разбрала за какво е Simple Smile

# 703
  • Мнения: 280
Добро утро,

Neli__ радвам се че звучиш добре. Важното е че има с какво да се разсейваш, а обзавеждането на дома ви е най-хубавото нещо. После може да ни покажеш какво сте направили. Невенка си има нормални хранения, Гого има 4 основни хранения, като между тях хапва плод и вечер докато ние се храним хапва от всеки по малко. За съня си е до дете. На пролет като започнете да излизате преди обед най-вероятно ще си промени режима, и ще видиш колко е хубаво на обед да спинка по 2-3 часа Simple Smile

Angels тежка задача си имате. Може пък лесно да се отбие и да се залъгва с вода. Аз както до онзи ден се оплаквах, че Гого не спира да се налива през нощта, сега се промени и дано да остане така.

Plesure благодаря за сайта, досега не съм гледала там. А ти от там ли резервираш?

Аз ще ставам, че днес се очертава хубаво време и ще излизаме.

 

# 704
  • Мнения: 275
Добро утро и от нас! Аз не съм писала от доста време, но щом трябва да се побутва темат, на линия съм  Laughing

Neli__, Крисчо също спинка по два пъти на ден, но само като излизаме на разходка. Сутрин заспива към 11:30 в количката и спи около час, а ако е по-студено може и два да откара. При -4 градуса спа три часа, аз се бях смръзнала, но човека си е студолюбив и му е най-добре в такова време. След обед като се приберем откарва още час, а вечер си заспива към 21:30 и до 08:00, но още си търси млякото и аз съм в чуденка как ще го отучвам, че от пролетта смятам да отбивам.

Относно гърнето, аз го слагам откакто започна да стои стабилно седнал. Нямахме никакви проблеми и може би около 4 месеца не е имал наакан памперс. Септември ходихме на планина и там го лепна някакъв стомашен вирус с повръщане и диария. От тогава не мога и две минути да го задържа на гърнето, а така хубаво се беше научил  Sad СЛед месец-два мисля направо преходна дъска за тоалетната да вземам, че и разправията не е толкова голяма.

Днес времето е страхотно, най-накрая слънчице, планирам цял ден да сме на вън, че и пързалка ще си направим.  Grinning

Хубав ден, момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт