ОКТОМВРИЙКИ - Тема 17

  • 26 362
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 91
Всеки път като го споменете този *бебевалеж* си го представям буквално, както е дъждовно Laughing

Какао, Джейн, откъде взехте бабаслинга - от тук или поръчан? заплюла съм си червения Flutter

# 31
  • Мнения: 148
 Запис и от мен и дано само хубави емоции и новини да има в новата тема.Благодаря на Каталоня!

# 32
  • Мнения: 261
Преди малко ми се обадиха да ми кажат кога ще ме секцират. И да си призная, хвана ме мъничко страх!  Praynig

# 33
# 34
  • Мнения: 91
Уфф, сега си взех изследванията на секрета - анаеробна инфекция Tired Лекарката ми е в отпуск, ще трябва да я тормозя. Четох, че можело да бъде опасно... Някой сблъсквал ли се е с такова чудо?

# 35
  • Мнения: 20
Catalonia за новата тема   bouquet
Днес се замислих, че времето за среща с малките човеци съвсем е наближило.
На мен ми предстои да пускам сина ми на ясла, да пазарувам още неща за бебето, да подреждам и т.н.
Поне си купих количка  Simple Smile
Във вторник съм на преглед, нямам търпение. Има ли раждали първия път със секцио и сега да се гласят за нормално. Аз първия път родих секцио, всичко мина повече от добре от раждането до възстановяването. Сега ако всичко е наред ще пробвам и нормално.
На мен ми се пада да си взема  болничния(45дни) на 15.09 неделя. Някой да е наясно дали ще могат да ми го издадат във вторник(имам час) или да тичам в понеделник.

# 36
  • Мнения: 38
juli_mir стискам палци да родиш бързо и лесно едно здраво бебче.

Днес бях на лекар и док ми даде направление за болницата, макар че ще раждам в частна клиника и по принцип не ми е необходимо. Най-важното е, че бебка е добре, над 3 кг.е и вече имам дата за секцио, освен ако малката не се окаже нетърпелива  Laughing

myoanna, болничния могат да ти го издадат по всяко време след датата, важното е да не е преди това. Така че спокойно си го вземи във вторник.

# 37
  • Мнения: 74
Catalonia за новата тема   bouquet
Има ли раждали първия път със секцио и сега да се гласят за нормално. Аз първия път родих секцио, всичко мина повече от добре от раждането до възстановяването. Сега ако всичко е наред ще пробвам и нормално.
На мен ми се пада да си взема  болничния(45дни) на 15.09 неделя. Някой да е наясно дали ще могат да ми го издадат във вторник(имам час) или да тичам в понеделник.

Благодаря за новата темичка  bouquet

myoanna Първото ми раждане беше секцио преди 3,5 год. Иска ми се да е нормално, но вече имам планирана дата за секцио, по ред причини. Има много фактори, от които зависи. Важно е какво ще прецени лекаря водещ бременността и най вече раждането.
Болничния (45дни) може да се издаде и няколко дни по късно това не е проблем, може да изчакаш до вторник.

juli_mir леко раждане и едно здраво бебче.

# 38
  • Мнения: 35
Благодаря на Catalonia за новата тема.
Дано само с радостни новини да я запълнем.
Мyoanna би трябвало да няма проблем да ти го издадат по-късно.При мен беше така-издадоха ми болничния с около седмица по-късно когато ми беше и следващия час за консултация.Направление за хоспитализация ми даде лекаря,но не и обменна карта.Предполагам,че и това ще стане на 23.09 когато ми е последната консултация,ако не съм родила още.От няколко дни ми е много твърд корема особено вечерта.За мен безсъннието е най-големия мор.Днес взех стерилен контейнер и утре ще заправя изследването отново.Благодаря cacao et chocolat за съвета.Това за струята не го знаех.

# 39
  • Мнения: 56
Запис!Ох стискам палци!

# 40
  • София
  • Мнения: 334
Catalonia,   bouquet Май ще имаш работа по списъците с бременни/родили в тази тема  Laughing

Уфф, сега си взех изследванията на секрета - анаеробна инфекция Tired Лекарката ми е в отпуск, ще трябва да я тормозя. Четох, че можело да бъде опасно... Някой сблъсквал ли се е с такова чудо?
Е, това си е просто влагалищна инфекция, не се притеснявай. По антибиограмата ще ти предпишат глобули някакви най-вероятно. Прати на лекарката резултата по мейла, ще ти отговори, предполагам, дори и в отпуска. Иначе е можело и при някой от АГ на смяна да идеш, да види и да ти предпише лечение. Няма страшно, с 1-2 курса ще изморите гадините, за щастие имаш време до раждането. Дано бързо ти отговори!
myoanna, аз също имам желание за нормално след сецио. След десетина дена ми е следващата консултация и вероятно ще го обсъждаме с лекарката, само се надявам да не започат да изскачат причини за повторно секцио  Confused

# 41
  • Мнения: 70
Catalonia, благодаря за темата  bouquet
Juli Mir, стискам ти палци всичко да мине леко!

# 42
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
За мамите от Стара Загора - в аптеката на КАрфур има намаление 20 % на продуктите на Мустела  !

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 2
Момичета на вас с издаването на 45 дневния болничен дадоха ли ви и направлението за хоспитализация. Питам, защото то би трябвало да е валидно само  30 дни като всяко друго направление.  Thinking
Здравейте, момичета! Аз още на 2.09 си взех 45-дневния заедно със всички документи за болницата и направлението ми е с дата 02.10,а съм с термин 16.10.
Относно моето кръвно-да се похваля, че го нормализирах,120/80.Днес като ходих при док да ми го измери и почувствах страхотно успокоение, иначе много се притеснявах. В понеделник съм на редовен преглед да си видя бебка как е, дали растем и т.н. Simple Smile
Хаиде лека вечер от мен! Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 850
julie_mir, леко раждане!!!  bouquet  bouquet  bouquet ще стискам палци - сега видях, че е с термин, близък до моя. Хвана ме малко шубенце!

Общи условия

Активация на акаунт