ОКТОМВРИЙКИ - Тема 17

  • 26 363
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Момичета на вас с издаването на 45 дневния болничен дадоха ли ви и направлението за хоспитализация. Питам, защото то би трябвало да е валидно само  30 дни като всяко друго направление.  Thinking

# 16
  • Мнения: 6
Момичета на вас с издаването на 45 дневния болничен дадоха ли ви и направлението за хоспитализация. Питам, защото то би трябвало да е валидно само  30 дни като всяко друго направление.  Thinking

На мен ми го дадоха и аз се чудех същото за валидността му.Дали ако му мине давността издават друго?Аз чак другата седмица ще мога да попитам.

# 17
  • Мнения: 49
Момичета на вас с издаването на 45 дневния болничен дадоха ли ви и направлението за хоспитализация. Питам, защото то би трябвало да е валидно само  30 дни като всяко друго направление.  Thinking

На мен ми го дадоха и аз се чудех същото за валидността му.Дали ако му мине давността издават друго?Аз чак другата седмица ще мога да попитам.
А на мен изобщо не са ми го дали и не знам кога да ходя да си го търся, тъй като няма да раждам при доктора, който ме следи по ЗК и нямам идея как да постъпя.

# 18
  • Мнения: 258
Момичета на вас с издаването на 45 дневния болничен дадоха ли ви и направлението за хоспитализация. Питам, защото то би трябвало да е валидно само  30 дни като всяко друго направление.  Thinking

Дадоха ми го, но няма дата на него, така че няма да има проблем.

# 19
  • Мнения: 0
Julie_mir стискам палци всичко да мине по най-добрия начин и за теб и за бебока!

И на мен не ми дадоха нито направление, нито обменна карта. Аз също няма да раждам при лекарката, която ме следи по ЗК, но лекарката при която ще раждам каза, че това не е проблем. Пак ще ме приемат и пак ще родя. Това в държавна болница и по здравна каса. Та не го мисля много направлението. Само да е наред всичко.

# 20
  • London
  • Мнения: 73
Запис, благодаря за темичката Каталония   bouquet

# 21
# 22
  • Мнения: 16
Да се запиша и да благодаря и аз за новата тема. Нека ни е много позитивна.   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 18
Благодаря за новата темичка Каталония и дано в нея само хубави новини да има   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 883
juli_mir всички сме с теб и ти стискаме палци всичко да е на ред !!

# 25
  • Мнения: 740
45-дневния болничен и обменната карта се издават от лекаря, който ви е водил бременността без значение дали ще раждате при него. Ако не сте ходили на консултации по ЗК, то тогава се издават от личния лекар. Обменната карта няма "срок на годност" Laughing , защото кога ще се роди бебето си е божа работа. Заедно с обменната карта се прилагат някои изследвания-васерман, кръвна група и т.н., а при необходимост и допълнителни - очен, от алерголог и т.н. По-добре е да са си с вас при постъпване тези документи, защото иначе на близките ви ще се наложи да се разхождат и да ги набавят.   bouquet
Това помня от предишното раждане, а и сега от моята лекарка.
juli_mir леко и бързо раждане!   bouquet

# 26
  • Мнения: 316
Catalonia,   bouquet Благодарим Simple Smile
А в понеделник съм при док който ще ме изражда и пак ще питам за документите да не забравя нещо...
45 дневния ми го издадоха, но направление нямам и миналата седмица изследвания правих /ПКК и урина/, те ли или други ще ми трябват  newsm78

# 27
  • Мнения: 0
Запис и от мен в новата тема Simple Smile

# 28
  • Мнения: 19
И аз да не остана по-назад - запис!  Grinning Благодаря за новата темичка!

Julie_mir леко и безпроблемно раждане.  Hug

# 29
  • Мнения: 1
Стискам палци да мине всичко благополучно, много късметлийски ден за започване на бебевалежа, успех на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт