ДЕКЕМВРИйски бебета 2013

  • 26 902
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 199
Супер, 7 нощи! И ние сме в ремонти и знам какво е. За нашата кухня ни побъркаха. Триста пъти ни връщаха, че цвета не беше какъвто поръчахме ужас... Сега я чакаме отново вече 3та седмица. И не може да се изкърти за контактите без кухнята, защото не знаем къде да ги сложим просто трагедия. Laughing Успех на концерта!

# 691
  • София
  • Мнения: 427
Аз контактите много - много не ги местих, просто ги подсилих и ги направих с повече гнезда. Плотовете са ми на 90см. а те са някъде по средата между горните и долните шкафове и са ми удобни. Ееее, наложи се да направим 2 нови за уредите под плота и за абсорбатора, ноооо това да му е.

# 692
  • Мнения: 1 298
7нощи, наистина е гадно с ремонтите, дано като се върнеш всичко да е наред вече  Grinning
Ох, ние още сме в ремонт 3-ти месец и не мърдаме, понеже ММ го прави и все няма време и направо откачам, дано до началото на ноември да сколасаме, че да не дойде бебето преди ремонта да завърши, тогава ще стрелям на месо в къщи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 693
  • Мнения: 6
Аз да ви се похваля  HugТази вечер си седя и ММ се прибира и носи някакви документи.Подава ми ги и ви казва "не ги чети лична поща е".И аз викам ОК.И след десет секунди ми казва " е няма ли да погледнеш поне?" Обърнах папката и какво да гледам-гаранционната карта и книжките за количката  CrazyНапряво умрях от кеф.Бяхме се разбрал другата седмица да я вземем след като изчистимновия дом,но той решил да ме изненада... EmbarassedТолкова се зарадвах.Та сглобих ме я и й се порадвахдокато не дойде майка ми и не започна - не я барайте,не я бутайте празна количка туй онуй пак суеверия  ooooh!лида работа.

За ремонта и ние сме до кухнята   Stop Само тя остана ,портмантото, секцията за хола, масите и столовете всичко друго е поръчано и се прави..не знам как ще се оправяме с чистенето..ММ иска д асе обадихме на фирма,защото като знам с миналия апартамент 50 кв. Кк се чистят от основен ремонт си представям сега 100 кв.какво ше е.Уж тия майстори не бяха такива писюри,ама няма как всичко от нулата е направено..Аз не мога да чистя,майка ми с един ден почивка разбита от работа, и нас ни гледа шест човека сме у тях сега...свекито тя у тях си не може да чисти камоли мръсотията у нас..и така ,но хубавото е,че му се види края  Peace

Дайте ми малко от вашите сънища бре мадами..аз само простотии сънувам ..  ooooh!

# 694
  • Мнения: 20
Дайте ми малко от вашите сънища бре мадами..аз само простотии сънувам ..  ooooh!

Аааа, аз моите не искам на никой да ги дам - ужасни са.  Shocked Какви ли не щуротии не ми се явяваха - сватби, чудовища, убийства, изпуснати самолети, война, пожари и т.н.... От няколко месеца направо не е истина...  #2gunfire #Crazy

Успехи с ремонтите, момичета! Не се претоварвайте.

# 695
  • Мнения: 1 298
Роси, честита количка   bouquet със здраве да си я ползвате  Hug, а тея суеверия вече взеха да ме дразнят, гледам да се абстрахирам от всички такива глупости, иначе мога да се побъркам  Rolling Eyes

# 696
  • Мнения: 277
Честита нова придобивка Simple Smile Оф тия мами и баби,страшна работа са с техните суеверия  Whistling  Каквото и да кажа или направя чувам само-Недей ,има още време,Ти за нероден Петко купуваш,изнервят ме вече с тия глупости,толкова ли не могат да разберат че не съм суеверна и техните щуротии не ме интерсуват.
Количките за момента все още ги оглеждам само,предстои ми да обзавеждам детската стая (миналата година когато се нанасяхме в новия ни дом,с мъжа ми решихме да я оставим празна докато не дойде бебето и сега и с това трябва да се занимавам а нещо се усещам че нямам сили да обикалям пак по мебелните магазини),и чак когато я оправя ще взема количката,за да измисля къде да я държа (нямам място за нея  Cry )

# 697
  • Мнения: 199
Честита количка! Знае човека как да изненада! Браво! Каква количка си харесахте?
Ние ремонта го бяхме започнали отдавна, но парите ни нещо не сколасаха на напъна. Laughing Много ми е нервно, на мястото на кухнята има чисто празна стая, побърквам се, че няма да се справим навреме, не заради времето, а заради парите. Ама, квото е такова и да се ядосвам няма да помогна. Simple Smile Здраве да е!

Сега преди малко ходих до Еконт да пускам на едно момиче едни обувки за размяна за дрешки, но отидох много рано и не работеха още, сега вече са отворили, ама как да се върна?! Ужас. Напоследък където и да ида все така става, че отивам 30 мин. по-рано. И нито да си тръгна нито да чакам...

# 698
  • Мнения: 216
Ох разведрих се Simple Smile Да при мен сънищата са или еротични придружени с истински оргазми или някакви ужасии свързани с бебето.

Това с ремонтите ми е познато, не питайте преди години като строихме къщата, в която сега живее брат ми, то не бяха майстори, то не беше чудо, то не беше ел. инсталация, то не бяха шпакловки, то не бяха дограми... Поръчахме си дървени мебели от Велинград, страхотни са, а пък най-големият ужас беше с масата за трапезарията, която я поръчахме от софийска фирма, не беше скъпа маса около 100 лв, обаче я чакахме два месеца и накрая собственика на фирмата ни отряза, защото имал 10 големи кухни да прави и нямал нерви да се занимава с нашата пиклива поръчица, намерихме друга фирма и за по-малко от 5 дена масата ни беше готова!

# 699
  • Мнения: 199
Ама че нахалство! Как може да върне вече взета поръчка?! Пиклива била, той да не остане и без нея!  #2gunfire Големи изроди има..  Crossing Arms Аман! Как сте днес момичета? На мен пак ми е сънливо и лениво, не ми се става от леглото  Close. Направо не знам вече! Имам изпити, ама нямам никакво желание да чета лекции. Stop Днес ми е кофти хем съм гладна, хем нищичко не ми се яде.  Rolling Eyes Много тъпо! Предложете нещо леко и лесно за направа.   food002 Много важно условие е да е лесно!  oops

# 700
  • Мнения: 1 298
Добро утро и от мен Grinning.
Клеопатра, мама ей сега направи пържени филии, не бяхме яли с години а сега за седмица два пъти, но са си лесни и вкусни, но доста калорични  Grinning. Аз напоследък нямам спирка, все ми се яде, направо вълчи глад, откачам и съм качила вече 3 кг общо и май скоро и повече ще станат. Днес сме на детски рожден ден на първата ми братовчедка, ще ям и торта ураааааа  Laughing Laughing Joy

# 701
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
mihova_rossa, според мен си извикайте фирма за почистване.
Аз изпратих на 2-3 запитвания за абонаментно почистване - т.е. да идват всяка седмица веднъж седмично и да почистват, т.к. сега ми е трудно, а като съм с 2 деца си представям какво ще ми е  Tired
Ние мислим тези дни и да извикаме фирма за обезпаразитяване, въпреки, че нямаме гадини, но предния път тъкмо бях родила и след месец ни нападнаха, а с малко бебе нямахме кой знае какви варианти и се оправяхме с разни кубчета и къщички и оттогава на всеки 6м. викаме фирма да пръска, 3 дни трябва да сме извън апартамента и ходим при наш'те, че в къщата по-има място, но поне ми е спокойно и сега мисля превантивно да напръскаме, че да не се чудя после какво да правя.  Rolling Eyes То колкото и да пазиш, просто блока ни е стар и няма как  Rolling Eyes

Клеопатра, аз на Кенгуру количките ги харесвам и честно казано Анджи ми харесва повече дори и от по-скъпите им модели  Peace



 

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Здравейте момичета. Честити придобивки. Аз вчера ходих да тършувам за дрехи из магазините, нищо не открих Sad Малко съм се поотчаяла, че нямам дрехи за есента, та една комшийка се разрови из нейните и успя да ми даде някоя и друга дрешка. Остава някакво панталонче да си изнамеря.
Много ми се купува вече и на мен дрешки, ама все нещо ни спъва.
Хм, това с викането на фирма за почистване ме заинтригува. Ще се поразровя да видя какво се предлага из Пловдив.
Аз изпратих моите мъже навън, а аз сега готвя, че няма нищо за ядене. Та си слушам и музичка, пълен релакс!

# 703
  • Мнения: 199
Кадроваче, да ти кажа, че и филийки не съм правила, но на теория знам как става, може да пробвам. Подразни ми малко апетита, което е добре, това се искаше.  Laughing  bouquet

Нашия апартамент попринцип е 100 квадрата и започна ли да чистя бях като фурия.  Whistling Много бързо се справях с чистенето, макар като почна основно да не мога да спра, както като започна да хвърлям..  Laughing Mr. Green Да, ама разделяме апартамента в момента с нашите и за нас остава двустаен. В момента същност една стая, защото кухнята както казах е чисто празна и чака. И не ми се започва!!  ooooh! Embarassed Ужас съм станала няма такъв ленивец. А за тези изпити каква мъка е. Реве ми се, хем искам да ги взимам, хем едно изречение не мога да запомня, по-скоро ме мързи да прочета.  Embarassed Embarassed Embarassed

За количката и на мен много ми допадна предвид цената още повече.  Peace
За тези, които не знаят за коя количка говоря:
http://www.detski-magazin.com/detski-kolichki/4219-angie-cangaroo-.html  1stroller

# 704
  • Мнения: 6
Добро утро  Tired
цяла нощ не съм мигнала..заспах в шест сутринта.... Whistling иииии до преди малко сънувах тъпотии хахах поне тоя път и количката участваше..голямо вълнение  Tired

Клеопатра питай бе моме за Еконт,ММ работи там ще ти давам инфо да не се разхождаш, че те разбирам и аз съм като теб не ленивец,ами дет се вика мързела е вроден талант, а аз съм талантлива за двама.... Hug А количката е Stokke Xplory..Отидохме дя гледаме за тези на Cam ,тъй като в един магазин случайно я побутвх и се очаровах от резултата,но като видяхме другата и беше на супер промоция с безплатен стол за кола и така...няма да крия,че ми е мечта PeaceА и ММ й се на кефи даже избра цветя,който сега му казах,че той ще си пере....Много светъл  WhistlingИначе определено знае как да ме изненада когато поиска..

TDI ММ вече е запазил фирма за почистване..няма как с тоя тумбак и тия забрани да помогна, а това си е доста мръсотия... newsm78

Хубав ден мами  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт