ОКТОМВРИЙКИ - Тема 14

  • 24 372
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
мерси за темата  Hug

# 16
  • Мнения: 740
Catalonia, много благодаря за новата темичка!   bouquet  Ох, тия летни вируси! Майка ми и детето се тръшнаха, изобщо не успях да отида на лекар днес. Ще гледам да си почивам повече и в понеделник задължително ще отида. Вече съм отпуска. Ура!  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 850
Чесгита нова тема! Благодарим за нея

# 18
  • Мнения: 85
Благодаря за новата темичка Hug

# 19
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! Най- накрая реших и аз да Ви се представя официално. На 28 съм и чакаме момченце със сигурност за 10,10,2013г. Не знам как, но ще помоля да ме оцветите в синьо, а така бях убедена, че ще сме в розово, но момичета най-важното е да са ни живички и здравички малко ни остава. Успех на всички и в покупките и във всички толкова важни предстоящи моменти.

http://tick.bg-mamma.com/130282

# 20
  • Мнения: 397
Хайде и аз тук  Hug

# 21
  • Мнения: 190
Искра, добре дошла Hug и аз така си мислех, че ще сме в розово, но сега съм си много доволна и си чакам /след 3месеца чак/ момченцето  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 70
Благодаря за темата Hug
А аз тази вечер сънувах, че съм родила - още същият ден съм си дошла в къщи, не знам как беше станало това, но нямах рана, а бях родила с операция. Бебето беше голямо, като бебе поне на 8 месеца, и със сини очи, каквото ми е голям мерак да са като моите Mr. Green Мисля, че съвсем са ми се разбушували хормоните.
Иначе за пола - само нагласа е, като приемем какво е си го заобичваме каквото и да е Simple Smile

# 23
  • Мнения: 169
Дано само хубави емоции да споделяме в темата  Praynig

Относно гела за крака, който коментирахте по-напред, мисля че ще е хубав по принцип гелчетата на тази марка са много добри. Имам такъв с дяволски нокът и още нещо, използва се при схващания и др. такива, на скоро ММ се беше схванал жестоко и с две намазвания се оправи. Та съм му хвърлила око и на този с див кестен, ако не друго поне ще охлажда.  Peace

Да ви се оплача, че днес имах доста контракции, мисля че някои бяха болезнени, но дано всичко е наред, че след почти две седмици съм на преглед. Мисля тогава да правя третата ФМ, от която не знам дали има нужда, тъй като всеки преглед си е една ФМ  Thinking , но ще реша по-късно.

Биляна , пожелавам ти бързо да минат тези месец, че изобщо не е лесно да се стои  Hug

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 2
Записче и от мен ,благодаря за темичката Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 334
Благодаря за новата тема, Catalonia!

На втората фетална морфология изрично питах и лекарката ми каза, че според нея всичко е наред и няма да имам нужда от трета ФМ. Единствено ако изникнело някакво съмнение в хода на бременността, можело да си запиша пак час. Та ще си ходя само на женската консултация, следващата ми е в края на август чак Simple Smile

За болницата - още не съм решила къде да раждам. Ако се наложи секцио със сигурност, тогава ще съм пак във "Вита", иначе... може и към друга да се ориентирам, има време.

Аз пък още в началото на бременността сънувах, че раждам момченце. Е, да, ама всеки път дъщеричка се вижда на ехографа  hahaha Нормално е бременните да имат сънища, свързани с бременността и раждането, някои плашещи, други приятни - дано приятните да са повече!

Добре дошла, iskra.v.georgieva! Ако искаш да си добавиш лентичката за постоянно в профила и да се вижда като подпис на всяко твое мнение, цъкни горе в служебната линия на името си, от падащото меню избери Профил и си въведи url-а с лентичката в подписа. Би трябвало от този линк да стане (погледни най-долу, полето Подпис. Подписите се показват в долната част на всяка публикация или лично съобщение. BBC код и усмивки могат да бъдат използвани в подписите).

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 22:18 от julie.k

# 26
  • Мнения: 2 072
Аз вече няколко пъти се сънувам с бебе и чувството е тоооолкова приятно  Heart Eyes

Мислех да не си сменям термина, да си остане този от предишния АГ, но моля Catalonia да ме премести на 1.10. На 30 г. първа бременност.  Peace
 

# 27
# 28
  • Мнения: 222
Благодаря за новата тема Simple Smile аз ходих на трета ФМ и честно казано нямаше май никакъв смисъл, исках поне за малко да го зърна на 4Д ама то в такава поза с краката надолу, дупето  към ехографа , личицето гледа накъде към гърба...и нищо не се видя Sad((

# 29
  • Мнения: 189
Запис за новата тема и от мен.
Гледам, че не съм се вписала и аз - на 32г, от София, момиченце - първа бременност

Херцогиньо, тази книга ще бъде представена в превод на български език съвсем скоро, мисля... Иначе на мен ми я препоръча приятелка от Унгария... родила за 2 часа ми се похвали

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт