ОКТОМВРИЙКИ - Тема 14

  • 24 369
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 803
всичко си купувам аз  Crossing Arms и никой не ме интересува. дали е рано или късно за покупки решавам само аз  Naughty

аз да се оплача, че скоро няма да мога да карам вече  Sad корема ми опира във волана и постоянно дърпам седалката назад, но скоро ще ми окъсеят краката

# 46
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
 bouquet  Благодаря за новата тема.За смс-ите не съм разбрала нещо  Thinking
И на мен ми се гади от около 3-4седмици,но успявам да овладея положението,забелязвам че в момента в който огладнея  и почва да ми се гади много,дори се чувствам леко замаяна,не мога да го опиша не е световъртеж,но нещо подобно, гледам веднага да хапна нещо и веднага се оправям.Докторката каза че е нормално.Гледам да вечерям по рано,защото като легна след това имам киселини,ако не лягам нямам.
За пазаруването пазарувам по малко още от 3-4месец сега започнах малко повечко,но ме е страх да не накупя прекалено много дрешки които дори няма да се облекат,затова купувам и по големички.Още не мога да си намеря стъклени шишета.Някой беше споменал че в ДМ продават ,но аз като ходих в 2 магазина имаше само някакви към които отделно не предлагат биберон.Казаха ми че имали на bebylove(в първия магазин)но били свършили стъклените,затова отидох в друг,но и там нямаше стъклени.Ако не намеря ще купя на НУК.

# 47
  • Мнения: 7 803
Questo sono io , пада кръвната захар, затова е това усещане. ти правилно си се ориентирала, нещо хапваш и всичко е ок

# 48
  • Мнения: 70
Стъклени шишета има на Чико и ми се сториха много красиви. Видях ги на много места - Чиполино, Хиполенд, Вис Виталис.
А да, освен, че ще ми купят всичко, ще ми го купят като се роди бебето Mr. GreenПредставям си какво купуване щеше да пада Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 740
Аз пък глася списък, който ще връча на майка ми и пари, разбира се, за да изпълни списъка  Grinning Иначе мисля, като на ближи времето да си купя шишета и някой неща, които държа да избера лично, защото не съм сигурна дали тя ще се справи. За свекито съм сигурна, че ако купи нещо /в което дълбото се съмнявам/ то няма да е походящо, защото опита е с бебета е отпреди 30 години  Laughing

# 50
  • Мнения: 758
И аз вчера хвърлих едно око на стъклените шишета на НУК в нашия магазин, ама тези цени...17 лв едното ми се видяха доста високи. На Чико не знаех че има, ще погледна и техните. Тези на НУК ги харесвам, но си спомням, че течаха, т.е. биберона не се запушва от капачката и ако ги пренасях пълни в чанта се разливаха. Тези на Авент бяха по-удобни в това отношение. Аз нищо не купувам, имам доста дрешки от дъщеря ми и племенника и не виждам смисъл да се затрупвам с неща, които няма да ползвам и ще се чудя после на кой да ги подарявам. Сестра ми вчера ми подари 2 бр ританки и блузка, донесени от чужбинско, много готини и май това ще са ни покупките. И евентуално един комплект за изписване, заради пелената, че нямаме. Това с роднинското пазаруване е много досадно, миналият път ми отнеха цялото удоволствие, като непрекъснато ме засипваха с покупки, без да ме питат трябват ли ми, харесват ли ми. В крайна сметка много от тези неща не използвах. Малко съм маниак на тема консуматорство - предпочитам да използвам стари неща, ако са годни, а не да купувам нови, само защото хващат окото. Предпочитам да си давам парите за по-смислени неща.

# 51
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен..Стъклени шишета аз си купих на Авент новите страхотна визия много ми харесаха.

# 52
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Questo sono io , пада кръвната захар, затова е това усещане. ти правилно си се ориентирала, нещо хапваш и всичко е ок
Предполагах,че може да е от нея но тъй като до сега не съм имала такъв проблем мислех че си въобразявам,иначе са ми казвали ако нямам нещо под ръка веднага да хапна да си мося няколко пакетчета захар  Mr. Green ама не знам дали действа,защото ако не хапна нещо по така а само сладко продължава да ми е зле.
  bouquet
Виждам че за шишетата както за всяко друго нещо,всички са на различно мнение.На НУК на мен пък ми ги похвалиха че не текли....
Авент не бих купила просто защото са ми станали ужасно банални,като някаква мания са...пък и гледах някакви покъртителни цени от по 20 и няколко лева за стъклено шише.А новата визия не съм я виждала надявам се да са се сетили да "вкарат"нещо различно от надписа си....много ми е скучен видът им иначе.

# 53
  • Мнения: 91
По темата са купуването само да кажа, че магазините ще са отворени и след раждането. Не е нужно да сте зарадени с всичко от-до, все едно ще сте под домашен арест 6 месеца Laughing Така или иначе ще изникват дребни неща, които да докупувате, не се шашкайте да набавите всичко отсега Wink

# 54
  • Мнения: 316
Добро утро,  kaffeetrmker_2
И аз съм се нагласила сама да си купувам, без да ми се месят бабите. Свеки каза че количката за първото трябвало те да я купят, ама пак аз и ММ си я избрахме. Ще получа дрешки от приятелки и близки, малко, но няма да бързам за да не се претрупват. А и искам да не бързам, защото може д ами се наложи по два-три пъти да ги пера и подготвям, нетърпеливичка съм си по природа  Embarassed а и имам странното чувство че бебче няма да изчака до датата за секцио. Но определено вече искам да съм спокойна с това което ще ми е необходимо първите дни от прибирането вкъщи, а след това магазините пак ще работят  Wink

# 55
  • Мнения: 91
Да ви кажа, отлагах доста, но този уикенд сме в София и ще се заема с изваждане/пране/гладене и разпределяне на дрешки по възрасти, за да ми е по-лесно да ги откривам. Трудоемко, обаче пък е приятно, защото съм ги забравила Simple Smile

# 56
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Аз пък не се дразня на това че свеки и майка ми имат желание да купуват.Аз като знам някоя приятелка като роди винаги толкова ентусиазирано отивам да пазарувам  Mr. Green
Естествено купувам си от това от което имам нужда за бебо,пък те като се кефят нека си пазаруват,свеки ми е казала че каквото остане не купено тя ще го купи,а майка ми е информирана за всяка покупка която правя,та гледа да купува разни други неща.Според мен е нормално да се вълнуват и по никакъв начин не ме обиждат,съобразяват се,не се налагат така че не ми пречи.

# 57
  • Мнения: 7
Момичета а относно козметиката  за бебчето  какво ще кажете за URIAGE..??Аз на нея съм се спряла и мисля да я вземам вече-понеже и аз съм от нетърпеливите.. Sunglasses

# 58
  • Мнения: 148
 Относно шишетата избрах две на канпол стъклени - по 120 мл.До сега не съм ги пробвала,а и не вярвам да ги ползвам много,иска ми се да се кърмим както с каката.Не са скъпи -по 4лв.

# 59
  • София
  • Мнения: 297
Фермина, много ми хареса това изречение: "Но като шок ми подейства едно изказване на родителите на ММ, да не се притеснявам, те всичко щели да купят..."  Mr. Green и аз щях да съм в шок при тези думи, с цялото ми уважение към родителите (минало им е времето да купуват на бебета си неща, сега е наш ред) Simple Smile

Шишета - купих стъклено на Чико, с червени сърчица от Jumbo за 10 лв. И аз съм съгласна, че Авент е вече мания (лично аз затова нарочно не купувам, имам мостри от лекции само). Сега съм на вълна Томи Типи (2 шишета, стерилизатор и козметичен комплект), но и так е много "модно". Снощи си поръчах шишета на mOmma - много са сладурски, кръгли и се люлеят, разгледайте ги, на мен ми хареса дизайна (в амазон ги има).

Хайде, аз отивам да слагам картини днес, че смених рамките най-накрая след 1 година от ремонта Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт