АВГУСТОВСКИТЕ ДЕЦА радват се на пролетта -Тема 33

  • 73 624
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 569
Действително всички разкази от досега празнувалите звучат страхотно.  Heart Eyes

Дани, и аз това се чудех за снимките. Много яка идея!

Александра, гадно е като някой без да иска ти развали толкова специален момент. Sad

Бибитке, да ти е жив и здрав Бибитко.  Hug

Славена, кофти за зъбчетата. Даже не зная какво точно е пулпит. Анди съм я водила веднъж преди няколко месеца, казаха, че са здрави. Аз отдавна се притеснявам за едни бели петна по зъбките, но зъболекарката ме увери, че нямало нищо...

А, подаръците. Ние си получихме подаръка от Стелчето. Много сладки кифленски дрешки. Наша Панда нали Умре да се кипри.  Grinning Та и тук да й благодаря на Стела!  Hug  bouquet А пък Марти на Миленка  го чакаме да си дойде от прованнса, че да ги срещнем с Андуш и да им дадем подаръка лично. Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 569
Все забравям. С повечето от вас контактуваме във ФБ и знаят, че от няколко месеца активно се занимавам с фотографияHeart Eyes Толкова съм се запалила, че в това съм насочила цялата си енергия и всяка свободна минутка. Ако някой от тези, които не са ми сред френдовете във ФБ проявява интерес, ето това е СТРАНИЧКАТА ми. Simple Smile  Hug Ще се радвам дори да я споделяте и така да ми помогнете да я популяризирам.   bouquet

# 707
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Радвам се,че проявявате интерес към албумчето  Laughing
То всъщност не е типичен албум за снимки,а импровизирана "стена" с бебешки снимки на всички гостенчета.
предварително събрах от родителите по една бебешка снимка,но някъде от година нагоре-за да се разпознаят все пак и ги закачих една до друга,като ги номерирах.Всяко детенце трябваше да напише на отделно листче  срещу номера-името на детето според него,това е цялата работа,децата се забавляваха супер много  Peace

# 708
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Янче, то сестра ми си е такава - не може да живее без да се сдърпа с някой... Та причината беше една чантичка, която бях взела като подарък за Кати от свекървата. Сестра ми пита, колко струвала и като и казах се почна - то вие затова няма да имате пари, как може да и купуваш такива неща.А Кати тая чантичка ми я искаше от месеци и все отлагах купуването, че ми идваше скъпа. На самото тържество пак я чувах да повтаря на мъжа си колко пари съм била дала за тая чантичка, как изобщо съм решила да я купувам, акъл съм нямала...Такива неща. Гледах да не и се връзвам, тя си е такава, сега месеци ще има да натяква как била купила подарък за Кати и едва ли не сега детето трябва да я боготвори...

# 709
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Янче, то сестра ми си е такава - не може да живее без да се сдърпа с някой... Та причината беше една чантичка, която бях взела като подарък за Кати от свекървата. Сестра ми пита, колко струвала и като и казах се почна - то вие затова няма да имате пари, как може да и купуваш такива неща.А Кати тая чантичка ми я искаше от месеци и все отлагах купуването, че ми идваше скъпа. На самото тържество пак я чувах да повтаря на мъжа си колко пари съм била дала за тая чантичка, как изобщо съм решила да я купувам, акъл съм нямала...Такива неща. Гледах да не и се връзвам, тя си е такава.

# 710
  • Мнения: 1 103
Александра,хич не се ядосвай,аз винаги слагам детето на първо място,желанията у нас са закон,за подарък пък за РД,да не говорим,света обръщам! Hug Хич да не ти пука,това си е твоето дете,каквото искаш,това ще му взимаш,назависимо от цената,важното е Кати да е щастлива!              Панди,много ми харесва това,което видях на страницата ти,продължавай в същия дух! Hug

# 711
  • Мнения: 105
Привет момичете!Все се каня да пиша,но сме още при нашите и нямам много време за компютъра.На първо място:
Честит рожден ден на всички Августинчета!Да са живи и много здрави!Щастливо детство и безгрижни игри им  желая!

Мити за рождения си ден за жалост беше болен.Ден преди него вдигна висока Т,после гадене и разтройство.Гадния вирус не ни се размина и партито ни се отложи с няколко дни,но сега още си наваксваме.Всеки ден си прави купони с приятели вън на двора,играят и се черпят с лакомства и още получава подаръци Tada
Малкия расте и батко много му се радва и все казва"ох как искам да го нацелувам по бузките"
Малко телеграфно но нямам време.Радвам се,че темата се раздвижи.И съжалявам,че изпуснах размяната на подаръците -другата година.
хубав ден  bouquet

# 712
  • София
  • Мнения: 540
Здравейте, августинки Simple Smile

И аз да се включа към поздравленията за всички пораснали августинчета Simple Smile Да растат здрави и щастливи и да имат безгрижно детство  Heart Eyes

Искам да попитам някои от вас тук сблъсквали ли са се вече с очни проблеми на детето? В сряда ходихме с Елена на преглед при детски офтамолог и след разширяване на зениците апаратът показа диоптър +3 и на двете очета, т.е. далекогледство. Предписаха й очила... Тя нямаше никакви оплаквания. Ще минем и през второ мнение, няма да ги поръчваме веднага, но все пак, сигурно до месец ще сме ги сложили. Ако някоя мама вече е минала по този път, ще съм благодарна да сподели - препоръки за оптики, някой доктор, как детето го е приело и въобще... каквото и да е.

Весело посрещане на рождените дни на оставащите августинчета Simple Smile

# 713
  • Мнения: 738
Момичета,честити ви порастнали деца. 5 години....толкова бързо минават.
Нашият рожден ден мина супер. Имаме си нов домашен любимец -гущера...още няма име.
Мила расте, дебелее, същата е като Теди. Обещавам да вляза през компа да пусна снимка на любимковците.
Весел празник на останалите лъвчета.
П.С. Теди не съм го водила на офталмолог.

# 714
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Рибкеее, 4естита втора рожба с голямо закъснение! Hug Да расте здрав и силен юнак!

Аз се върнах с няколко страници сега, да про4ета пропуснатото на тъгъдък.

Панди, какво стана с колелото, кара ли го Анди? Питам, защото имаме подобен "проблем" с наш Бибитко, който умира от страх сам да кара колелото, трябва някой непрекъснато да го държи, докато натиска педалите(колелото е с помощни колелца), а когато съм сама с двамата няма как да стане да стоя постоянно до колелото и да придържам баткото.
Мерси, 4е сподели твоята ФБ страни4ка-първо едно голямо "Браво", 4е покрай май4инството се занимаваш активно с хоби. Аз така и не успях да се организирам покрай двете деца. Rolling Eyes
4удесни снимки, разпознах и де4ицата на Хариела! Смяташ ли само на ниво "хоби" да фотографираш или имаш по-големи планове?

О, Алегория, имате си гущер! Хаха, мой Бибитко би завидял. Mr. Green Разказвай как е съжителството с такова приятел4е?

Но4ко, аз съм водила детето на о4ен, за щастие нямаше проблем, така 4е нямаме опит в тази 4аст.

Алекс, и аз бих се впрегнала, ако съм на твое място. Таква мнителност е дразнеща, камо ли на рождения ден на детето. Опитай се да не си го слагаш на сърце!

# 715
  • Мнения: 738
Как е съжителството....голям кеф, ама някой трябва да напомня постоянно -вода, храна.... Малко мирише, да призная.Ама донесоха морски пясък и не е толкова силно вече. Животинчето е супер кротко. Дългата консултация в магазина свърши работа при избора на влечуго. Порода Пясъчна дългобрада Агама(мисля 😄)

# 716
  • Мнения: 67
Здравейте мами и
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ АВГУСТИНЧЕТА!

Аз май отдавна не съм наминавала тук. Благодаря на Славена за инициативата с подаръците. Сърдечно благодаря на Биляна за красотите, които изпрати за ВенцислаДка. Малката ми кифличка по цял ден сменява рокли пред огледалото, сега вече и гримовете откри.

Весели празници!

# 717
  • Мнения: 466
Здравейте и от нас Simple Smile
И аз не съм писала много отдавна, но във фейса с интерес следя фотосесиите на всички августинчета Simple Smile
Пандичка, много се радвам, че дрешките са допаднали на малката кукла, а и реших, че с тези дрешки ще можеш да и спретнеш едни хубави снимчици Simple Smile))
Ние си получихме подаръкът от Мариелка и Емо е много доволен, за което много благодаря. Даже каза, че довечера ще и прати във фейса една усмивка, защото получил играчка, а не дрехи Simple Smile

Искам да честитя на всички августинчета, нека бъдат здрави и много щастливи!!!  love001
Ако решите да правим пак среща на национално ниво, свиркайте, аз съм навита Simple Smile

# 718
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Къде се изпокрихте отново?  Thinking
Как минават рождените дни?

Партито с фокусника , което направихме 3 седмици по-късно мина 4удесно- останахме о4аровани- и децата , и възрастните. Магът беше не само професионалист, а и с детска душа. Съобрази програмата с възрастта на децата(пове4ето на 4 и 5 годинки), в на4алото свири на китара с песни, в които децата у4астваха по забавен на4ин. След това фокусите му бяха хем на ниво, хем с хумор и фантазия, нашето Бибит4е се заливаше от смях, дори по едно време са затъркаля на килима от кикот, толкова беше на седмото небе. По принцип той си е сдържан, не харесва какво да е, ходили сме на рождени дни, от 4иито анимации го е хващало страх. Беше прекрасно 4увство да гледаш детето си толкова щастливо!
Аз си мислех, 4е от фокусите за деца ще проумеем то4но какво става в ръцете на фокусника, но подцених 4овека- така и не разбрахме как от една топка в ръката станаха три, как 4ервената кърпа странстваше по тялото на фокусника, как празната ръка се оказваше пълна и про4ие нео4аквани 4удеса, като вси4ки вълшебства се слу4ваха на 3 метра от нас, без да разберем как. Толкова се въодушевихме с ММ, 4е това ни беше главната тема на ве4ерта.
Тоест- като финал на моето словоизлияние- препоръ4вам горещо на всекиму едно такова домашно шоу! Бихме повторили представлението след 3-4 години пак, ве4е с програма за по-големи деца.

# 719
  • Мнения: 105
Здравейте момичета!
Нашата 2 месечна ваканция при баба утре свършва Cry Мити трябва да почва градина,а аз да си вляза в ролята на домакиня.Сигурно,ще ми е доста трудно в самото начало,защото от както родих Стоянчо все някой ми помага,но от понеделник се стягам Mr. Green
Бибитка много се радвам за рождения ден,звучи найстина много забавно.
Пандичка все,ще те питам какво стана Анди и вечерното напишкване?Оправиха ли се нещата и ходихте ли на лекар?Как се държи кака с малката Лизи,помага ли ?Аз лично разчитам на Митко да го наглежда докато съм на балкона или до ВЦ.
Славенка как мина почивката?Как е твоя мъж,ходи ли на преглед в София?
Хариелка къде се загуби,липсват ми твоите разкази?Разкажи как е работата,принцесите и малкия племенник Simple Smile
Доста бавно ни се изписва темата,дано повече майки се включат и да разкажат как са децата.Споделете как ги възпитавате и успяватели да не повишавате тон когато детето направи някоя беля?
Ще ви чета вече от Поморие,чао за сега  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт