В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 91 733
  • 639
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14
Аз утре ще ходя при доц.д-р Малинова, която се намира на същия адрес като Даскалов.  Тя не можа да ми каже цена по телефона, но като разбера ще напиша и цената и впечатленията си Simple Smile

Здравейте. Simple Smile
Аз цена за доц. Малинова мога да ти кажа. При нея прегледа е 100 лв за 4D Преди няколко месеца бях при нея на 4D обяснява всичко, каквото гледа и каквото те интересува. Накрая ти дава и диск със снимки и видео. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 14
Исках и да попитам за 4Д по здравна каса дали има. Дали някой се е възползвал от това. Една позната ми беше споменала, че тя е ходила на 4д по този начин но преди 2 години мисля. И се питах дали все още е така, имали такава опция?  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 19
В това влиза ли БХС или не ?

# 63
  • Мнения: 14
В това влиза ли БХС или не ?

 Аз понеже съм с близнаци ми каза, че при това положение не се прави БХС , но като цяло погледна всичко което едно такова изследване засяга... И предполагам , но не съм много сигурна, че БХС ще трябва да се плати отделно. Цени тук вече не знам.  и знам че се прави на 3 пъти.

# 64
  • Мнения: 19
Аз по принцип БХС не искам дано се съгласи без

# 65
  • Мнения: 14
Аз по принцип БХС не искам дано се съгласи без

 Не е задължително , но е хубаво като цяло да се направи, но ти си решаваш . А и  особено частниците винаги знаят как да те убедят, че е добре да се направи, че да ти вземат и пари де.

# 66
  • Мнения: 30
Може ли някой да ми помогне с идея къде мога да намеря багажник за такава количка http://www.igra4kite.com/images/Inglesina_AG82BO_ECR.jpg?

# 67
  • Мнения: 1 210
Момичета, дайте идея за приятно местенце за кафе в района между централна гара и Бунарджика и освен това евентуално заведение, където човек да хапне нещо вкусно на сносни цени?

# 68
  • Мнения: 455
Исках и да попитам за 4Д по здравна каса дали има. Дали някой се е възползвал от това. Една позната ми беше споменала, че тя е ходила на 4д по този начин но преди 2 години мисля. И се питах дали все още е така, имали такава опция?  Simple Smile
Възможно е да ти направят безплатно 4 д,но трябва да лежиш в болницата поне 4-5 дни.
Иначе за Доцент Малинова -не съм доволна от нея.Ходих на 4 д претупа ме,взе си 100 -те лева и хайде чао.Дори писа,че съм с плацента по задна стена,а се оказах с предна плацента.Никак не е добър специалист.Може и да е била добра,но вече претупва пациентите.Станала е много материална и се мисли за голямо светило,и че титлата и работи вече за нея.Малко се е позамаяла....
Да, с близнаци- БХС не се прави!

# 69
  • Мнения: 14
Исках и да попитам за 4Д по здравна каса дали има. Дали някой се е възползвал от това. Една позната ми беше споменала, че тя е ходила на 4д по този начин но преди 2 години мисля. И се питах дали все още е така, имали такава опция?  Simple Smile
Възможно е да ти направят безплатно 4 д,но трябва да лежиш в болницата поне 4-5 дни.
Иначе за Доцент Малинова -не съм доволна от нея.Ходих на 4 д претупа ме,взе си 100 -те лева и хайде чао.Дори писа,че съм с плацента по задна стена,а се оказах с предна плацента.Никак не е добър специалист.Може и да е била добра,но вече претупва пациентите.Станала е много материална и се мисли за голямо светило,и че титлата и работи вече за нея.Малко се е позамаяла....
Да, с близнаци- БХС не се прави!

О, чак толкова да лежа в болница за едно безплатно 4D не бих. Може просто информацията да не е толкова актуално вече.
А колкото за доц. Малинова съм съгласна с теб, че е станала материална личи си и, но за прегледа при мен беше добре обясни ми всички и ако не е се лъжа към 20-30 мин. беше прегледа ми при нея. То явно си е и до настроение на преглеждащия.( Но определено не бива да е така)

# 70
  • Мнения: 19
Исках и да попитам за 4Д по здравна каса дали има. Дали някой се е възползвал от това. Една позната ми беше споменала, че тя е ходила на 4д по този начин но преди 2 години мисля. И се питах дали все още е така, имали такава опция?  Simple Smile
Възможно е да ти направят безплатно 4 д,но трябва да лежиш в болницата поне 4-5 дни.
Иначе за Доцент Малинова -не съм доволна от нея.Ходих на 4 д претупа ме,взе си 100 -те лева и хайде чао.Дори писа,че съм с плацента по задна стена,а се оказах с предна плацента.Никак не е добър специалист.Може и да е била добра,но вече претупва пациентите.Станала е много материална и се мисли за голямо светило,и че титлата и работи вече за нея.Малко се е позамаяла....
Да, с близнаци- БХС не се прави!

Претупала те е, защото си позволила Simple Smile не и ли каза нещо ?

# 71
  • Мнения: 14


Претупала те е, защото си позволила Simple Smile не и ли каза нещо ?
[/quote]

Ми явно не съм се усетила, че ме е претупала, но и не ми се стори, че е така. Тя като цяло гледаше за основни неща които се изясняват с този БХС и ми обясни там за синдромите ,гледа дължината на костите,и всичките му там неща, каза  че всичко е наред, че се развиват нормално нещата, снима обяснява. Аз я бях попитала за някой неща обясни ми каза ми какво да правя и така.

# 72
  • Мнения: 455
Претупала те е, защото си позволила Simple Smile не и ли каза нещо ?
Не,нищо не и казах.А нея я препоръча шефа и.И тя знаеше,че съм негова пациентка.
Май на него трябваше да кажа.  newsm78
Но по-важното е че тук съобщавам, за да знаят бъдещите мами.

# 73
  • Мнения: 2 169
Здравейте момичета,
Някоя от вас посещава ли д-р Делчева в Гранда? Доволни ли сте?

# 74
  • Мнения: 5 173
Претупала те е, защото си позволила Simple Smile не и ли каза нещо ?
Не,нищо не и казах.А нея я препоръча шефа и.И тя знаеше,че съм негова пациентка.
Май на него трябваше да кажа.  newsm78
Но по-важното е че тук съобщавам, за да знаят бъдещите мами.
Ти при Пехливанов ли ходиш?
Аз 2 пъти съм лежала в болница и нито веднъж не ме гледаха на 4Д, не че съм искала де. Tired

Общи условия

Активация на акаунт