В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 90 994
  • 639
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 397
Аз и при двете бременности ходих при д-р Васил Даскалов.По принцип работи в Селена,но на Пещерско има и частен кабинет-Център по репродуктивно здраве.Цената на 4Д ехограф + биохимичен скрининг е 80 лв.Доволна съм много от този лекар. Peace

От кога е тази информация? Аз преди три години ходих в Медикус Алфа при него, там преглеждаше, сега е на друго място ли? Отделно 80лв беше само феталната на 4Д. В момента чух, че е 100лв ФМ при него. Много съм доволна. Ходила съм и при Кръшков в Селена, но определено Даскалов повече ми допадна.

# 46
  • Мнения: 496
Миналата година и аз ходих един път при него в частния му кабинет на Пещерско. За Пловдив май при него е най-добре.
Иначе д-р Марков в София е страхотен! 80лв е ранната ФМ, 100лв е тази 21-23г.с. Лошото при него е, че часовете са заети по месец - два напред...  Tired

# 47
  • Мнения: 177
За 4Д препоръчвам Д-р Троянчев, той ми следи бременността, при него раждах и съм много доволна. Имаше и момичета ,които идваха само за 4Д при него. Цената беше около 40лв., на най-добре по тел. да попиташ.

# 48
  • Мнения: 76
Преди 3 години и аз ходих в Медикус Алфа,но сега информацията ми е съвсем прясна.Родих преди месец,на 4Д,ХОДИХ ПРЕЗ НОЕМВРИ М.Г.

# 49
  • Мнения: 397
Преди 3 години и аз ходих в Медикус Алфа,но сега информацията ми е съвсем прясна.Родих преди месец,на 4Д,ХОДИХ ПРЕЗ НОЕМВРИ М.Г.

Може ли да ми напишеш къде точно на Пещерско се намира кабинета му и дали само там гледа за ФМ или и в Селена. Също и актуален телефон, че ми предстои. Благодаря ти предварително!

# 50
  • Мнения: 496
Zolka, http://www.invitro-plovdiv.com/ . Входът се намира точно до аптека Марешки на Пещерско, ако се сещаш къде е.  Между Т-образното кръстовище на ХЕИ и това на Хирургиите.  Peace

# 51
  • Мнения: 496
Оп, грешка, ти питаш за Медикус Алфа. Заблудих се. Извинявай.

# 52
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
 Embarassed

# 53
  • Мнения: 397
Последно: питах за координати на Даскалов и мерси Hug

# 54
  • Мнения: 76
В Медикус Алфа вече не работи.
Феталната мисля че я прави само в този кабинет,а в Селена изражда.Тел му е 0898306005. Peace

# 55
  • Мнения: 38
Здравейте мами,
на ФМ ходя в Селена, цената е 90 лв. Моето АГ ме посъветва да не ходя при Даскалов, но всеки си решава за него.

# 56
  • Мнения: 397
Здравейте мами,
на ФМ ходя в Селена, цената е 90 лв. Моето АГ ме посъветва да не ходя при Даскалов, но всеки си решава за него.

Защото е много обстоятелствен, осведомява и препоръчва всички видове изследвания, които съществуват. Та...за много шашкащи се мамчета  май не е препоръчителен. Но пък е прекрасен специалист и за мен е перфектен, аз обичам информацията.

# 57
  • Мнения: 38
Не съм от шашнатите майчета, напротив, държа да ми се обяснява компетентно, но и работата да се свърши компетентно, не само на голи приказки. Също нямам против и да си направя всички важни и необходими изследвания. Имам много негативен опит с прехваления доктор, добре, че не ме осакати, но май темата отива в друга насока, затова спирам.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Не съм от шашнатите майчета, напротив, държа да ми се обяснява компетентно, но и работата да се свърши компетентно, не само на голи приказки. Също нямам против и да си направя всички важни и необходими изследвания. Имам много негативен опит с прехваления доктор, добре, че не ме осакати, но май темата отива в друга насока, затова спирам.
Аз съм на същото мнение за Даскалов.

# 59
  • Мнения: 19
Аз утре ще ходя при доц.д-р Малинова, която се намира на същия адрес като Даскалов.  Тя не можа да ми каже цена по телефона, но като разбера ще напиша и цената и впечатленията си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт