ОКТОМВРИЙКИ - Тема 11

  • 36 377
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 297
И аз споделям мнението на Фермина (както и повечето й мнения досега  Mr. Green ).
Сега се чудя като изпера и изгладя, какво да правя с дрехите - мисля август най-късно да го свърша и това, докато е топло, за да изсъхнат бързо. Може би е добре в пликчета/торбички, че само в гардеробчето да стоят 2 месеца...не знам... newsm78

А от изброените колички Cam и Chicco най-ми харесват, но нямам практически опит с тях Simple Smile

# 46
  • Мнения: 70
Джейн, има едни вакуумирани пликове, обаче мисля, че ще се измачкат дрехите newsm78. Иначе хубавото им е, че не влиза никакъв прах, та се чудя и аз какво да направя.

# 47
  • София
  • Мнения: 297
Джейн, има едни вакуумирани пликове, обаче мисля, че ще се измачкат дрехите newsm78. Иначе хубавото им е, че не влиза никакъв прах, та се чудя и аз какво да направя.


Пак мислим еднакво Simple Smile - и аз си взех такива пликове 2 бр. от икеа за 8 лв., но после видях промоция в метро - 5 бр. за 15 лв. Много са практични, но сигурно много мачкат (прибрах зимните пуловери в тях и ще ги видя като ги отворя зимата Simple Smile ). Мислех в пликове да ги сложа - и дрехите и спалното бельо, просто няма да ги вакумирам... newsm78 и в обикновени торбички също мисля, че е ок. Не знам дали се вманиачавам - ама като не знам все ми се иска да попитам  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 48
  • Мнения: 0
Chicco съм ползвало с двете си деца и ме притеснява, че количсата изглежда почти същата, както преди 15 години.Иначе ми беше удобна.

# 49
# 50
  • гр. София
  • Мнения: 2
Ние избрахме тази на Чико трио.даже днес пристигна и нямам търпение утре да отворя кашона Simple Smile. Изглежда ми много сигурна и маневрена ,лека е а и модела е готин ..

# 51
  • Мнения: 7
От това което прочетох май почти всяка мама си има по някой и друг инцидент през бременността  си. В това число и аз мога да се похваля със няколко падания, две по сериозни и няколко направо нелепи. Ще дам пример- онзи ден от лакомия се спънах и направо връхлетях в малиновите храсти, няма да ви казвам колко се изподрах все едно си бях била с тигри  Mr. Green листа ,бодли и клонки имах чак в гащите си  Embarassed.Половинката ми умря от притеснение,а аз от смях едвам ме измъкна от храстите Joy А колкото до вакумните пликове аз ползвам от доста време и мога от опит да кажа,че Да страшно се намачкват дрехите, но дрехите  запазват свежестта си.Сега за декорациите и стикерите ммммммм малко са тези ,където да не ми харесват.Ще си нашаря стените то е ясно  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 185
Записвам се! Благодаря  за темичката!   bouquet

# 53
  • Мнения: 397
Да се запиша за да не ви изпусна, нищо, че не мога да ви прочета  Wink.

# 54
  • Мнения: 91
Миналия път изпраните и изгладени дрешки прибрах в чистия празен нов гардероб в детската стая. Ако стаята не се ползва и няма други вещи, не мисля, че е нужно да се прибират в пликове.  Peace

 

# 55
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен  Simple Smile
Вчера направих първата покупка за бебка, взехме преносима кошарка, като на Мануела. Обаче като я сглобихме в къщи се оказа, че единия от механизмите е развален  Weary. Днес ще ходим да я сменяме. Та с първата покупка ударих на камък, дано за в бъдеще да имам повече положителни емоции с пазаруването.

# 56
  • Мнения: 104
Записвам се и аз! Благодаря за прекрасната темичка !   bouquet

# 57
  • Мнения: 758
Аз пък в момента съм изпълнена с енергия. Беше ми лошо по цял ден допреди месец, а сега ми мина и ми се възвърна енергията, мога да ходя по цял ден, още не ми тежи корема и се чувствам супер. Като изключим двуседмичното боледуване, което още не е минало всъщност. Знам, че тази фаза, ще премине след месец някъде и ще почна пак да пъшкам, така че сега ще се възползвам максимално. Края на юли и морето ще отметна преди последните най-тежки месеци.

# 58
  • Мнения: 174
Добро утро!
Аз мисля бебешките дрешки да ги изпера и изгладя като вляза в 9-ти месец,то и тогава времето си е топло и ще изсъхнат бързо.Единствено бих решила да ги изпера по-рано ако преценя,че ще ми е тежко и изморително.С първата бременност си бях пъргава докрай,дано и сега съм така  Simple Smile
Lapen случват се и такива неща,от тук нататък само сполучливи покупки ще имате  Hug
iva_ivet  Joy

# 59
  • Мнения: 2
Цоп и аз! Благодаря за новата тема   bouquet

И аз нищо не съм взимала още освен дето ни подариха креватче.Набелязала съм си една количка,шезлонгче,седалка за кола и помпа за кърма за сега. За дрешките се чудя дали да взема 1,2 комплекта за изписване  за начало и да видя колко ще ни подарят, че не искам да се затрупвам с дрешки дето ще му умалеят бързо? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт