ОКТОМВРИЙКИ - Тема 11

  • 36 378
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 91
И аз не съм купувала нищо. По принцип пазаруването не е от любимите ми занимания, а и имаме толкова много вещи/дрехи/обувки/аксесоари за бебе (повечето почти или съвсем нови), че наистина мога да мина с минимално количество нови придобивки Mr. Green

Кеф ми е да ги разглеждам, но не съм се втурнала все още. Август/септември ще има чудесни намаления, мисля да избера малко дрешки тогава Peace

# 31
  • Мнения: 0
Catalonia благодаря за новата тема

# 32
  • Мнения: 190
И аз още не пазарувам, даже до Икея не съм отскочила, да не би да се изкуша  Blush че няма къде да ги държим нещата. Надявам се до месец-два да си намерим нова квартира, че поне да е преди раждането. Макар, че и след това да бъде - ще се оправим. Обещали са ни креватче и количка, да видим, нямам представа какви са - ще ги видя чак септември, и ако не стават тогава ще купувам Laughing
Имам лигавник и шапчица подарък от един курс на Биомама. Но вероятно след месец ще взема вече и някои дрешки.
Много красиви неща сте снимали! Браво на майсторката с куките Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 297
Аз до колкото разбирам:

- децата над 6-7 години приемат най-добре новината за бъдещо братче/сестриче
- децата м/у 3 и 6 години по-трудно приемат новината и ревнуват или игнорират
- бебетата м/у 1 и 3 години още не разбират и се радват като дойде бебето

Ако е така, ще планирам второто си дете до 3 г. на първото Simple Smile

# 34
  • Мнения: 216
Аз пък изрисувах тапетите с цветни моливи още докато беше малък сина ми. Сега ми е жал да ги сменя - така, бебка -ще не ще -ще гледа тапети с риби, пирати и водолази.
Иначе синът ми много се зарадва на бъдещето бебе. Е надяваше се, че ще има брат. Не тръпне чак от непърпение и луд етусиазъм- само отвреме навреме оглежда детските футболни обувки и набелязва какви трябва да купим за бъдещата му сестра. Ааа и се забавлява обсъждайки огромния ми корем с неподозирано остроумие.

# 35
  • Мнения: 70
Джейн, шезлонгът на Mothercare има ли вибрираща и музикална функция?

# 36
  • Мнения: 532
Благодарности за темата, много сладко оформление  bouquet

Стикерите са чудесна идея за детската, нашата трудно ще я облепим с тапети, че са й ужасно криви стените.. За покупките - и наша бебка още нищо си няма, аз лично ще пазарувам, като ми почне 45-дневния. Сега общо взето зяпам по магазините, но нямам муза да купя каквото и да е.

# 37
  • Мнения: 2 072
Аааа, смеете се вие на перипетиите ми с хапчетата, ама нямаше да е така ако пишеше на флакона. Това да не се гълтат го прочетох в нета  Wink
Аз също нищо не съм купила, но постоянно разглеждам. Показвах на майка ми какво съм харесала, но веднага ми стопира кефа, рано било  ooooh!  Иначе малко по малко навлизам в нещата, с повече четене и гледане добивам представа  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 297
Джейн, шезлонгът на Mothercare има ли вибрираща и музикална функция?

Да, има вибрация, 4 мелодии, 2 музики за "бял шум" и 1 за сърдечен ритъм Simple Smile Работи с 3 батерии АА 1.5 волта (не са включени в комплекта. Седалката има 2 позиции на гръбчето. Мисля, че още са на промоция в сайта  Peace

# 39
  • Мнения: 70
Джейн, шезлонгът на Mothercare има ли вибрираща и музикална функция?

Да, има вибрация, 4 мелодии, 2 музики за "бял шум" и 1 за сърдечен ритъм Simple Smile Работи с 3 батерии АА 1.5 волта (не са включени в комплекта. Седалката има 2 позиции на гръбчето. Мисля, че още са на промоция в сайта  Peace
Много, много ти благодаря  bouquet

# 40
  • Мнения: 15
bebe dj , и аз още не съм купила нищичко, но сега началото на юли ще поръчам половината неща сигурно
Miss M, и мен се мъчиха да ми убият мерака, но накрая им се сопнах, че това си е моето бебе и ще пазарувам каквото реша, когато реша. Mr. Green Едва ли в 9-тия месец с огромния корем ще ми е до обикаляне и пазаруване.

# 41
  • Мнения: 0
Cataloniq, моля да ме оцветиш в синьо
И аз още нищо не съм купувала за бебчо.Най ми е трудно с количката.Спряла съм се на 3 варианта - Peg Perego Switch Easy Drive, Cam Comby Family i Chicco Trio  
Enjoi ... и все още не мога да реша  newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 297
Да ви кажа, аз вече доста бързо се уморявам, а съм сравнително слаба - 51 кг., качила съм 5 кг., но те са около 11% от нормалното ми тегло и това се отразява. Днес в жегата едва изминах пеша 15 мин. ходене и 30 мин. с гр. транспорт, постоянно се пръсках с вода на спрей и пиех вода и въпреки това едва дишах и имах сърцебиене. Не си представям след 3 месеца как ще обикалям магазините с големия корем и още 5 кг. (поне) отгоре в авгутските жеги...
Аз и сега не обикалях магазини - 90% съм пазарувала от интернет, без да съм виждала нещата, но нямам никакви оплаквания.
Ако имате доверие на близките си, може да им оставите списък с цени, магазини, модели и всичко в подробности, но аз не бих заменила удоволствието да се хиля до уши като гледам миниатюрните дрешки - все пак ми е първо бебе и искам сама да избирам и купувам всичко  Peace  Hug

# 43
  • Мнения: 70
И аз много се уморявам вече, и съм 4.5 кг повече, обаче ми е тежко много. Не знам какво ще е наистина като още напълнея, аз се уморявам, не мога и да ходя бързо. А относно купуването - аз искам всичко аз да си направя, да си купя, подредя, изпера и изгладя, не мога да си представя да го оставя на друг. Струва ми се редно аз да си приготвя всичко за моето дете, нямам нищо против хората, но те си имат други представи за нещата, а аз държа да си е моята Hug

# 44
  • Мнения: 13
Запис от мен, благодаря за темата  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт