БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 61 385
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
ура, успях.

Ех, nosferata много си бърза с жокера. Благодаря ти . Ще го използвам в бъдеще.

# 706
  • Мнения: 860
Много са ти хубави нещата! А това мравче, ох, като бебешко д..пенце ми е- сладурско.

# 707
  • София
  • Мнения: 3 789
albenastr1, добре дошла  Hug
Големият ключ е много готин!   bouquet И другото гобленче обещава да е много хубаво  Peace

# 708
  • Мнения: 2
Много са ти хубави нещата! А това мравче, ох, като бебешко д..пенце ми е- сладурско.

Благодаря.

# 709
  • Мнения: 3 966
Албена, много са ти хубави дребосите и гобленчето много добре ти се получава. Можеш ли да ми кажеш къде намираш схемички за blackwork?

# 710
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Ауууууууу, свежа кръв в нашите редици  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

albenastr1, поздравления!

Като за "самоук начинаещ" Браво!

За мен блекуорка беше "висш пилотаж", но като го усвоих - не е чак толкова трудно.

Албена, много са ти хубави дребосите и гобленчето много добре ти се получава. Можеш ли да ми кажеш къде намираш схемички за blackwork?

http://club.osinka.ru/topic-63244?highlight=

# 711
  • Мнения: 3 966
ba4iiska, благодаря за линка, разгледах какво има, харесах си една роза. Но най-важното е, че намерих четлива схема на blackwork-а, който търсех в един друг сайт. Много ми харесва тази техника и ме сърбят ръцете да почна, нонека поне ми мине утрешният изпит.

# 712
  • Мнения: 2
 Simple SmileМного сте мили и сърдечни - страхотно посрещане.

Hrisi, намирам доста неща в Pinterest. В търсачката им пишеш blackwork stitch и .... ти излизат една камАра модели. Е, някои от тях нямат схеми, но ти можеш да си ги увеличиш. Simple Smile

# 713
  • Троян
  • Мнения: 141
Имам си адашка вече в темата  Hug albenastr1    Много са ти хубави всички бродерийки  Hug

# 714
  • Мнения: 265
albenastr1 добре дошла при нас с това прекрасно увлекателно хоби  Grinning
Красивички нещица си имаш Peace
Аз не бях толкова сръчна като бях начинаеща Laughing. Не че сега съм много по-сръчна де  Joy

# 715
  • sof
  • Мнения: 437
Здравейте всички,

Искам просто да ви се обадя да кажа, че ми е приятно да ви чета / все така ви намирам за професионалистки с високи спортни качества /, и се радвам, че привличате и ви намират нови ентусиасти на бродерията, за мен ще си остане хоби.
Интригата със снимките в частен и комерсиално ориентиран сайт е грозна, да, ама ако не Й го откачите от хоста, а ви нервира, действайте по шопски - дайте я на данъчните, има ли касов апарат, отговаря ли показаното на доставеното – потребителите; навреме ли доставя - конкуренцията, добра ли й е хигиената и пр.
Blackwork мн ме впечатли, и ме накара да се замисля : а вие българска бродерия не изработвате ли ? - от любопитство просто де. Имам покривки за чеиз, дето Никога не съм поставяла, а са си красиви.
" Гроздоберачката " ми купиха като лежах от една операция преди 8 години от Солария, и е мн красива, за съжаление не случих на рамка.
Поздравявам ви за красотите и давайте смело!

# 716
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз не бях толкова сръчна като бях начинаеща Laughing. Не че сега съм много по-сръчна де  Joy

Аааа, недей да скромничиш  Naughty

# 717
  • Плевен
  • Мнения: 143


Не знаех, чия е картината, но и аз долових връзка с тези от романтичната серия на Ланарте, не само заради името. А гобленът го видях в магазина, много ми хареса на картинката на кутията. После чукнах името на фирмата и името на гоблена в гуглето и ето - http://gerika3.hit.bg/gerika5.htm - на горния ред.

Ако мислите, че е нещо подозрително, споделете. Затова се допитвам първо до вас, преди да се хвърля да го купувам и шия а.

 doh  ,  smile3501 на Герика . Но с тия  64 цвята - newsm12.Не харесвам комплектовки на които картинката не е ушит гоблен ooooh!

Тук пускам линк със схеми на гоблените на Ланарте за сравнение

http://carinthia.gallery.ru/?p=albums&parent=bN8R

Може не всички да ги отворят ,за което съжалявам,но в нито една от схемите няма толкова броя цветове .

Явно все пак"Герика" не се е справила чак толкова добре .Но щом ти харесва ,пробвай, тъкмо да я оценим подобаващо  Peace


И понеже днес доста пописах ,да взема и аз да покажа една совичка вдъхновена от албума на новото попълнение albenastr1-   bouquet и  welcome




за сега в проект за тефтерче.Подарък за РД на милата ми внучка  Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 11 393
Pepen, днес гледа гоблена който си показала със снимка на живо - ушит и рамкиран..................няма такава красотааааааааааааааааааааааа, но забравих с какви конци ( някакви нови ) беше ушит, но беше разкошен, все едно гледам картина  Simple Smile
Днес бях в един магазин в който имаше много ушити гоблени, рамкирани и сложени на стената.........................не ми се излизашеееееееееееееее, всичко беше разкошно.  Crazy

# 719
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
pepenq 64 е номерът на гоблена в каталога, цветовете са 44. Не, че са малко, но ако бяха 64 доста щях да се позамисля преди дори да питам за този гоблен. Ох, да пробвам ли наистина  newsm78. Ще помисля още малко и ще споделя отново ще се хвърлям ли в дълбокото. И мен това, че не на ушит гоблен, а направо на картина снимка е поставена на кутията ме усъмни. И не за друго, аз съм аджамия, дето се казва, но понеже внимателно ви чета коментарите и съветите, затова реших да питам.

Общи условия

Активация на акаунт