ОКТОМВРИЙКИ - Тема 10

  • 26 261
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 91
Имайте предвид, че размерите са много относителни, на всяка марка са различни. На Зара примерно са доста уголемени. Дъщеря ми е на 4,5 г и все още носи едни летни къси панталонки за 10 месеца Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 297
Имайте предвид, че размерите са много относителни, на всяка марка са различни. На Зара примерно са доста уголемени. Дъщеря ми е на 4,5 г и все още носи едни летни къси панталонки за 10 месеца Laughing
Добре че го спомена, това е важно  Hug

# 32
  • Мнения: 91
Да, особено за по-слабичките бебета бодитата за съответната възраст са направо огромни. Crazy По моя опит Petit Bateau отговарят най-точно по етикет и реално, а и ми бяха най-удобни като закопчаване. ХиМ също отговарят, Зара са уголемени, българските най-често са доста широки.

# 33
  • Мнения: 2 072
В предишната тема говорихте за покупки. Аз първо, че не знам пола, второ - всичко ми е тъмна индия  Crazy
Чета тук много неща, но ми е много объркано. Не искам да купувам излишно, ама как да разбера кое наистина ще ми е нужно.
Относно количката и моите критерии са като на Slyntchice, поне това ми е ясно.
Другият проблем е, че нямаме детска. Ако сложим кошара, която впоследствие става на легло трябва да си махна гардероба, ами дрехите къде ще стоят... newsm78
Ако купим малко временно кошче, то пък до каква възраст е, а после?  Thinking
Този 6ти месец нищо няма да купя, но следващия почвам със списъците.

# 34
  • Мнения: 2 850
Здравейте, майки WinkНай-после разбрах пола - момиченце е!!! много съм щастлива и искам да кажа на целия свят Laughingще има панделки и куклии Mr. Green

# 35
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Честито,Светлина!
За размерите съм напълно съгласна,а българските бодита и гащеризончета почти на всички фирми са като торби.Иначе аз тук си намерих едно магазинче-производители и много ми харесват и като качество и като цена,продават чудесни ленени дрешки,памучни и т.н само естествени материи.

# 36
  • Мнения: 258
Разписвам се в новата ни тема, като си копирам поста от ФБ групата:

Мацки, преди малко се връщам от ФМ при доц. Томова. Гледа ме много внимателно и подробно към 30-40 минути. Всички хубави новини от ФМ във Варшава се потвърждават напълно. Няма никакви данни за аномалии, бебка е хубавица, с дълги крачета, всичко ѝ е оформено чудесно, функционира добре и си отговаря на седмиците. А към доц. Томова, като професионалист и човек, каквито и похвали да отправя, пак няма да са достатъчни.
P.S. Дара може да се ориентира към нейната професия, ако се съди по интереса, с който разглеждаше ехографа, натискаше бутончетата и разглеждаше трансдюсерите. Simple Smile))))))))

# 37
  • Мнения: 532
Благодарности за новата тема и поздравления за идеята с общия албум   bouquet

Ние сме в очакване на прегледи - утре ФЕ, а в понеделник ФМ. Нямам търпение да си видя бонбонката (ако още не е станала бонбон, хихи) Heart Eyes Иначе вече повече от 10 дни я усещам как ме побутва лекинко, а напоследък чат пат и доста осезаемо се завърта Crazy В началото хич не бях сигурна, но откак ми размърда видимо корема през уикенда, вече ясно даде да разбера, че е тя Flutter

За покупките - аз още нищичко не съм взела, чудя се как да сместя креватче в спалнята най-вече, понеже е адски миниатюрна, а не искам да махам гардероба.. Бях харесала количка и уж беше решено, че ще е тя, но сега взех да заглеждам Britax B-Agile - имате ли впечатления от нея? Малко ме притеснява, че не й се регулира дръжката, но по останалото сякаш нямам забележки (от видяното онлайн). Като че ли все повече ме тегли към леки колички, не ми се иска да сменям, да държа по 2 и т.н., най-малкото защото няма къде, а тази е 8 кг със седалката и има как да си изкараме от-до с нея.

# 38
  • Мнения: 185
Здравейте и от мен. Записвам се. Да ни е пълна с прекрасни новини и емоции новата тема! Simple Smile
Честит ни албум!
С покупките не искам да избързвам и да купувам неща, които ще се окажат ненужни. В един момент ще "ми дойде музата" и ще купя всичко, за което се сетя. Simple Smile
Хубав ден!   bouquet

# 39
  • Мнения: 669
Здравейте момичета.
Честито на всички видели и чули хубави новини за бебоците  Hug
Аз бях днес на ЖК - и потвърди за още един МЪЖ. Видя му инструмента, посмяхме се, ........... после каза че не вижда тестисите, и започна да се оглежда, че пъпната връв минава точно между краката му  newsm78, но определено ми каза да се настроя за момче, а пък ако излезе мома - още по-добре  Joy. Надявам се на 18,06 на ФМ окончателно да разбера на 100 %.

Аз също съм на Огестан, но през ден /даже и по-рядко, че го забравям/, а фолиевата си я пия всеки ден. Питах доктора за магнезий, и той каза поне след 1 месец ако усещам контракции. За сега да пия превантивно сутрин и вечер по 1 но-шпа, заради това, че ходя на работа и седя по цял ден, жеги .......... и т.н.

Ние в къщи направихме едно мини ремонтче на кухнята, преди по-големия ремонт на детската и спалнята Laughing, и днес си взех отпуск да изчистя. Майка ми дойде да ми помогне, но доста се поизморих и сега полегнах за малко и ще стана да довърша  с дребните неща.

# 40
  • Мнения: 40
И аз да се запиша.
Още не съм започвала с покупките, тъй като не знам пол. Засега само една помпа.
Утре съм на преглед, стискайте палци да видим момченце ли е, момиченце ли е Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 297
стискаме  Peace

# 42
  • Мнения: 622
Catalonia благодаря за хубавата тема   bouquet
Честито на всички майчета с хубави новини от ФМ  Hug
Аз по-късно ще ви чета, че ми се отвори доста работа  Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 8 131
Благодаря за темата.
Връщам се да чета.

# 44
  • Мнения: 142
Здравейте и от мен в новата темичка  Wink Благодаря Catalonia  Hug
Албумчето в снимка.бг е много хубава идея Simple Smile jane_anderson много красиви неща си купила и оплела на малкото бебе  Heart Eyes Аз още нищо не съм купувала .... дрешки и от баткото ще ползвам , но и тях не съм разгледала още  Rolling Eyes иначе се заглеждам по малките кукленски дрешки и аз вече (ще се купува скоро май )  Heart Eyes но ще изчакам още малко до събота когато ми е ФМ и се надявам да се потвърди пола ...  Grinning
Иначе на мен ми свърши фолиевата к-на и започнах да пия витамини Прегнакеър ( в тях има същото количество фолиева така че все едно си я пия още Simple Smile ) , отделно док ми изписа и едни прахчета магнезий , защото имах едни ужасни стягания на корема ,а сега ми пуснаха изследвания и хемоглобина ми е 95 - и желязо ми изписаха .... та така . Сега си ги пия и съм ок!
Хубава вечер на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт