ОКТОМВРИЙКИ - Тема 10

  • 26 262
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 803
на вас не ви ли мерят матката на прегледите колко е пораснала? на мен всеки преглед и даже я записват в документите. на последния преглед е била 1 пръст над пъпа. и моя корем се движи в горната си част, но няма как логично погледнато това да е бебето  newsm78 и няма значение откъде го гледат бебо с ехограф, аз съм с предна плацента и няма смисъл около пъпа да се гледа, затова доки ги гледа отдолу. както и да е, всеки да вярва в каквото си иска  Peace

# 736
  • Мнения: 174
Моята дъщеря също е много ентусиазирана за "братуша" (така го нарича) Laughing
До скоро задаваше много въпроси и аз търпеливо и отговарях като се старая да бъда максимално реалистична.За да знае горе-долу какво ни очаква,да не си мисли,че от първия ден ще заиграят заедно или,че ще го подмята и преоблича като куклите си  Mr. Green Вече като,че ли повечето неща и станаха ясни и не задава толкова въпроси,по-скоро прави планове  Heart Eyes Сигурна съм,че ще си изживее някаква ревност,просто е неизбежно,но ще се постараем много да не се почувства изместена  Simple Smile

# 737
  • София
  • Мнения: 297
Херцогиньо, и аз съм като теб - на мен ми я мерят всеки път, просто не се интересувам колко е или до къде е, но пък питам лекаря къде е бебето, къде са му краката/главата/ръцете и е под пъпа. Точно заради предната плацента и мен е гледа много ниско, сега си обяснявам, че така е по-логично  Hug Иначе вече съвсем ясно различавам ритник и удар с ръка - краката са й в ляво, ръцете и главата в дясно, дупето е ниско в средата Simple Smile Даже мисля, че усещам като хълца, защото засичам около 8-10 ритмични удара през 10 сек.  Mr. Green

# 738
# 739
  • Мнения: 0
Мили мами, искам да ви питам дали някоя от вас има проблеми с хемоглобина и как ги решавате, защото моя е едва 77 и се съветвах с хематолог, който ми каза, че задължително трябва да ми се прелива кръв, а мен това малко ме притеснява. Ако някой може да даде съвет, ще съм благодарна Simple Smile

# 740
  • Мнения: 7 803
titi_6, пиши в новата тема  Peace
аз се сещам за зелени водорасли. желязото иска витамин ц, витамини от групата Б и не се усвоява с магнезий

# 741
  • Мнения: 0
аз съм  с таласимия и по-принцип хемоглобина ми е нисък, но сега съвсем се е понижил. Аз ям червено цвекло, сурови ядки и пия чай от коприва, но май нещата не стават бързо Sad

# 742
  • София
  • Мнения: 297
Titi, и на мен са ми казвали, че под 90 е за преливания, по-добре не рискувай  Peace

# 743
  • Мнения: 7 803
пробвай с водораслите, при мен бързо го вдигнаха

# 744
  • Мнения: 0
какви точно водорасли? досега не съм пила, от каде да си ги набавя Simple Smile

# 745
  • Мнения: 532
Тити, пренеси си питането в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=724281 Peace

Общи условия

Активация на акаунт