Бремелинки от ВАРНА №2

  • 30 620
  • 781
  •   1
Отговори
# 765
  • UK
  • Мнения: 5 999
На Триумф наистина са много добри,аз цяла бременностнизкарах само с един,нонс стоп носене и пране,само че кърмаческия ми дойде малък на размер. Обаче се въртят окло 50 цените,освек ако няма разпродажба. По-евтиния вариант са мсгазините на Шихо,там има и бабешки гащи,а за подходящи нощници с копчета,има по владислав от бенковски нагоре посока макдоналдс малко след била два три магазина.

На Триумф има ли кърмачески сутиени? От кой точно магазин си го взе Хера? Как сте иначе?

Нощница за кърмачки си взех от Мадара за 13,50, много хубав памук, доволна съм, при пране си остана същата, нито се е свила, нито се е отпуснала. В Продавалник има фирми, които продават чисто нови нощници, май 11 лв бяха, може да проверите и там. Сутиени за кърачки имам 2 б. на Канпол от първото кърмене, мисля да взема още 1-2, че зимата много трудно съхнат, иначе съм доволна от тях, бяха към 20 лв ако не се лъжа.

Не трябва ли да правим нова тема?


Лигла откъде ги взе тези на Канпол?  bouquet

# 766
  • varna
  • Мнения: 871
На Триумф наистина са много добри,аз цяла бременностнизкарах само с един,нонс стоп носене и пране,само че кърмаческия ми дойде малък на размер. Обаче се въртят окло 50 цените,освек ако няма разпродажба. По-евтиния вариант са мсгазините на Шихо,там има и бабешки гащи,а за подходящи нощници с копчета,има по владислав от бенковски нагоре посока макдоналдс малко след била два три магазина.

На Триумф има ли кърмачески сутиени? От кой точно магазин си го взе Хера? Как сте иначе?


Има ги във всичките им магазини,моят е от този срещу кукления театър.

# 767
  • UK
  • Мнения: 5 999
На Триумф наистина са много добри,аз цяла бременностнизкарах само с един,нонс стоп носене и пране,само че кърмаческия ми дойде малък на размер. Обаче се въртят окло 50 цените,освек ако няма разпродажба. По-евтиния вариант са мсгазините на Шихо,там има и бабешки гащи,а за подходящи нощници с копчета,има по владислав от бенковски нагоре посока макдоналдс малко след била два три магазина.

На Триумф има ли кърмачески сутиени? От кой точно магазин си го взе Хера? Как сте иначе?


Има ги във всичките им магазини,моят е от този срещу кукления театър.
Hug
О страхотно, дори не съм се и сещала да ги попитам за този тип дали имат Crazy

# 768
  • UK
  • Мнения: 5 999
Препоръчаха ми тези сутиени кърмачески, цената им е направо страхотна  Hug


http://bstyle.bg/bg/product.php?id=185

# 769
  • varna
  • Мнения: 871
Не виждам откачащи се презрамки или чашки,а без тях е изключително неудобно кърменето,повярвай ми,особено за голям бюст.

# 770
  • Мнения: 2
Не виждам откачащи се презрамки или чашки,а без тях е изключително неудобно кърменето,повярвай ми,особено за голям бюст.

По-скоро ми прилича на спортен сутиен.
Канпол мисля, че ги купувах от Бебе Депото, ама да не те излъжа, беше преди 4 години...

# 771
  • Varna
  • Мнения: 115
http://ramira.bg/Сутиени%20онлайн,%20Сутиен%20за%20кърмачки - оттук поръчах моите. Не са с някакво перфектно качество, но като се има превид цената, съм доволна.

# 772
  • UK
  • Мнения: 5 999
Не виждам откачащи се презрамки или чашки,а без тях е изключително неудобно кърменето,повярвай ми,особено за голям бюст.

Ами, моята дружка кърми вече 1 години и нещо си и тя, ми ги препоръча, доволна била Crazy За голям бюст незнам, моят е средна хубост hahaha

# 773
  • Мнения: 1 656
от къде да си намеря универсално чадърче за количка?

# 774
  • Мнения: 126
В Рая има както и в JUMBO

# 775
  • Мнения: 3
здравейте. аз имам едно такова питане: може ли някоя от мамите която е  раждала при д-р Танев в Аг-то секцио да ми каже как точно протича всичко от приемането до изписването, кога се плаща , колко дни е престоя, на кой ден дават бебо, и т.н Много ще бъда благодарна PLS за отговор  Praynig

# 776
  • UK
  • Мнения: 5 999
здравейте. аз имам едно такова питане: може ли някоя от мамите която е  раждала при д-р Танев в Аг-то секцио да ми каже как точно протича всичко от приемането до изписването, кога се плаща , колко дни е престоя, на кой ден дават бебо, и т.н Много ще бъда благодарна PLS за отговор  Praynig

Няколко странички по-напред някой писа Crazy Мисля иначе, че  еднакво за всички без значение при кого ще си секцио, прием предния ден преди него, дават бебето на ден 3-ти, и те изписват на ден 5-ти ако всичко с теб и бебчо е наред Party
Аз не съм минавала, все още, по този път Praynig преразказвам, какво четох Rolling Eyes

# 777
  • Мнения: 26

дива77, чадърче купих от Джъмбо. Мисля, че беше около 5 лв.

# 778
  • Мнения: 1 656
благодаря!!!   bouquet  bouquet

# 779

Общи условия

Активация на акаунт