Бремелинки от ВАРНА №2

  • 30 596
  • 781
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Хайде заповядайте в новата тема.
Нека се напълни с полезна информация,много нови бебета и приятни срещи.
Нека има взаимопомощ и разбирателство.

Линк към старата тема Бремелинки от ВАРНА

# 1
  • Мнения: 26
Цоп, първа в новата тема Simple Smile

# 2
  • varna
  • Мнения: 871
Запис  Hug Браво, GVN!

# 3
# 4
  • Варна
  • Мнения: 236
snowwhite1711, честита рожба! Живи и здрави да сте!

# 5
# 6
  • Мнения: 273
СНОУУАЙТ,ЧЕСТИТО ЗА БЕБЕНЦЕТО.Да ти е живо и здраво и много да ви радва.
Благодаря за новата тема,че аз изобщо незнам как да сложа картинки и други такива. Embarassed
Днес ходих на ж.конс. и така се уплаших....Моята док.каза,че бебка имала усукана около врата пьпна врьв и то два пьти.Полудях от страх.Нали сьм си паника,когато става дума за децата? #CrazyОт там при Николов....той вика е няма такова нещо,била зад врата и ,а не около него,ама аз нали видях и сега незнам на кого да вярвам.От страх. newsm78.Казаха ми да спра да правя упражненията за да се обьрне беба,че е седалищно,защото при обрьщането да не стане беля с тази пьпна врьв.Е как да не се уплашиш????????Досега се молех да се обьрне,а сега да не се обрьща....Моля се всичко да е наред с нея.ММного я искам и сьм готова на всичко за да е тя добре.Стига да зависи от мен.И на секцио сьм готова,вьпреки,че досега се борех да сьм нормално,само да знам ,че тя ще се роди жива и здрава...Сори за излиянията ми,но само вие ме разбирате най-добре. Hug Hug Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 236
slancice, спокойно, недей да се паникьосваш! Нищо не можеш да направиш, за да се усуче или отсуче тая пъпна връв. Докато е в корема, бебчето е добре. Непосредствено преди раждането лекарите ще преценят дали е омотано или се е отмотало и кой вид раждане е най-безопасен за бебето. Моят син беше с няколко пъти усукана връв, стоеше си високо в корема ми и нямаше начин да се роди нормално, което доведе до спешно секцио. Твоята бебка сигурно още ще има да се върти. Не се притеснявай, сигурна съм, че всичко ще завърши благополучно!

# 8
  • Мнения: 273
Защо спешно секцио?????????Ако се завьрти в корема ми може ли да се задуши?Аз мисля,че да.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 236
Ами спешно, защото имах изтекли води от 12 часа, нямах никакво разкритие, ама и сантиметър дори, а имах жестоки контракции. В същото време бебето си стоеше високо в корема и по никакъв начин не показваше, че ще се роди. Затова прецениха, че достатъчно време е минало и трябва да се извади бебето.

# 10
  • Мнения: 165
Защо спешно секцио?????????Ако се завьрти в корема ми може ли да се задуши?Аз мисля,че да.
Мила няма как да се задуши в корема ти.Хубаво е все пак да помислиш за секцио и да не рискуваш щом има и минимална вероятност за усукана пъпна връв.Хубаво е като тръгне раждане бързо да се отправяш към родилното.Дотогава трябва да си максимално спокойна заради теб и бебчето.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 236
Подкрепям мнението на GVN. Място за тревоги сега няма, Слънчице, бъди спокойна!

# 12
  • varna
  • Мнения: 871
Слънчице, спокойно, вътре в корема нищо няма да стане с беба! В другата тема има няколко мами с усукани върви, дето са си родили живи и здрави бебоци. Вече като дойде момента да раждаш, док ще прецени по кой начин е най-добре, но дотогава забранявам всякакви притеснения!

# 13
  • Мнения: 11 747
Записвам се в новата тема и се извинявам, че на първата среща бях поела ангажимент да пусна нова тема, но не забелязах, че е стигнала 50 страници  Embarassed  Виждам, че GVN се е справила чудесно!

Слънчице, сигурна съм, че всичко ще е наред!  Hug  Наистина много- много бебета са с усукана пъпна връв. За моето нямам идея как е  Thinking

# 14
  • Мнения: 1 656
привет от мен! запис в новата тема и много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт