Арабски мами ~ лятото ни зове захаросани и сиропирани в 136 тема

  • 103 223
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 815
Добро утро  Sunglasses

Ама никакви ви няма, да не сте сърдити всички  Rolling Eyes

Арте, отивам да си пия кафето там, ама мислено  Crossing Arms Горе главата, Арте, понякога е хубаво да пътуваш сама, след това е най-хубавия момент след като сте били разделени  Heart Eyes

Алисамер, със сигурност  Heart Eyes

Днес програмата ми е доста натоварена. Сега съм на работа до обяд. След това отивам да си дооправя багажа. Закарвам колата на ремонт да я оправят докато ме няма и отлитам към летището и към Ливан  Mr. Green

Бибссиита, как е времето днес? Очаква ли се захлаждане  Mr. Green

Слънчев и прохладен ден на всички   bouquet

# 61
  • Мнения: 218
Добро утро и от мен.
Любс,как ти завиждам, много обичам да пътувам, особено пък в различни държави.
Арте, мисля, че при тези наште семейства с чужденци, винаги има периоди на раздяла, и ние сме били разделени повече от 6 месеца, той беше в Италия, после се събрахме в Египет, заедно да чакаме визата му, но ни беше доста тежко преди това.
Файма, на мен ми даваха да вляза и в Пирамидите и в Кайро тур с намаление, нещо смешно се плащаше, но показвахме документа,че сме женени, май този от джамията, а й бяхме с чичо му, той е военен, а там те се ползват с доста привилегии, например пътуват безплатно по магистрали и първокласни пътища.
ELIDNA може да пием по кафе и аз съм в София, пиши ако искаш на лц, в кой квартал си, ще ми бъде приятно, и с всички останали в София.
Ние сме си в нас, и да ви кажа се чувствам по добре, не даваме пари, а в същото време майка ми я няма по цял ден, пак сме си сами, а и с квартала съм свикнала.
Момичета лек ден от мен Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 1 164
Добро утро момичета!  bouquet
Любс права си момента след разделения период е най-сладък Heart Eyes
Пожелавам ти лек път ,да си изкарате чудесно и после да ни разкажете как е било ! Grinning
Чарли супер е че се чувстваш добре и че не плащате за квартири си е голямо облекчение ,няма какво да се лъжем!
Биби къде се изгуби и ти тези дни ни сутрин ни вечер ? Rolling Eyes
Айде момичета минете да драснете по някой ред,липсвате ,ми всички ,наистина ми е много приятно да ви чета дори и за най-обикновените неща от ежедневието!
Прегръдки за всички Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 97
Добро утро! Hug
Арте,навъртам се наоколо,но все по-малко време ми остава да пиша.Иването е в стихията си и почти не спи,а и нали за сватба се стягах,после реанимирах и така Mr. Green Сватбата беше супер..до едно време,когато свекър ми колабира та половината се изнесоха към болницата.Слава богу,сега е по-добре,но са ме прикачили към него в ролята на мед сестра,отчасти и малкото свободно време което имам отива там.
После ще кача малко снимки и ако успея някой видео клип на фликъра.
Любсита,чакам те с нетърпение Heart Eyes хайдеее,приготвила съм ти едни идеални 30 градуса с лек морски бриз и софра с ливанско розе!
Чарли,радвам се,че се чувстваш добре,вярна е приказката 'всяко зло за добро',дано нещата тръгнат към по-добро и при съпругът ти Hug
Икси,как си,кога ще ходиш пак по доктори?
Ако организирате среща в София за юли,мога и аз да се включа ако ме искате,разбира се Mr. Green
До скоро,баклавички,приятен ден на всички  bouquet
П.п. Видео за съжаление не може да се качва на фликъра,ако ви е интересно ще се помъча тук после,въпреки че си нямам и на идея как да стане де.

Последна редакция: пн, 20 май 2013, 11:54 от Бибито

# 64
  • Мнения: 1 164
Биби страхотни снимки,на една чудесна сватба! PeaceПри вас сватбите са си почети като при нас може да видиш от всичко!
Ти и твоите момиченца сте страхотни и рокли и прически всичко 6+++ Heart Eyes
Само най-малката принцеса не я видях Wink
Много лошо единствено ,че сте имали такова преживяване да ходите по болници,наистина неприятно,но важното е ,че е по-добре! Praynig
Да нацелуваш бебка от мен,нищо че ти взима дъха вече ,но няма как расте детето хубавее  Hug

# 65
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет!

Ама никакви ви няма, да не сте сърдити всички  Rolling Eyes
Аз не съм сърдита  Peace С лятните температури времето за пред компа накъся. Признавам, че отделям повече от него на темата за сериала си. Слабост, какво да се прави. Wink
Икси,как си,кога ще ходиш пак по доктори?

Да, на 23-ти. Ще прескочим до Пловдив да видим как реагирам на естрофема(естрадиола), колко е дебела лигавицата и т.н. Докторката да си състави мнение как ще са нещата следващия месец. Напрежението ми расте. Непрекъснато ми се прокрадна мисълта да отложа...Ох, но няма за кога. Само дяволът ме изкушава, проклетник! Трябва да се хвърлям в боя, няма как. На страха очите са големи, дано е вярна приказката. Иначе и на работа времето лети ускорено. Тия дни ще завършат ДГ и 1клас, после и 2-4, ехеее...до като се обърна и 5-8 и те ще са приключили. Боже , мина и тази година! Как препуска времето ,не  е истина!  Grinning  Те растат, ние стареем, ужасТ  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2
Здравейте,

Да ви почерпя с едно фрапучино за малко прохлада:


Биби снимките са много хубави. Изглеждате страхотно. Чудя се младоженците каква напитка имат в чашите?

Хубав и усмихнат ден на всички! Hug

# 67
  • Мнения: 2
Добро утро,

Как сте? Сега в София е дъждовно, поне малко се разхлади, че беше доста топличко.

Хубав и усмихнат ден!

# 68
  • Мнения: 815
Добро утро от Бейрут

Да ви кажа на бързо, това е страхотен град, който не спи. Направи ми впечатление, че хората тук са страшно учтиви и приятелски настроени към всички и навсякъде. Дори полицая на Даунтаун беше в настроение  и се шегуваше.

Да обобщят само, че си имам страхотно време в Бейрут.
Ще го докажа със снимките като се върна  Simple Smile

Хайде лек ден на всички, отивам да си допия каЙвето на вюто от Бейрут.

# 69
  • Мнения: 1 164
Добро утро на всички захарчета!  bouquet

Любс едно хубаво кафенце да пиеш и за мен,ще чакаме с нетърпение снимков материал от Бейрут Hug
Икси стискам палци днес всичко да мине идеално на прегледа и смело напред към мечтата,няма да се отказваш ,чакам отчет как е минало и наминавай честичко и от тук ,а може пак да ни пуснеш я хубави песнички или малко да изплакнем очи с хубаво младичко Crazy ти си знаеш неща за настроение Peace
Фло кафенцата които слагаш са страхотни ,всички съм ги опитвала,ако не е тайна какво точно те свързва с тях ,момичетата сигурно знаят ,но аз съм пропуснала Blush
Надявам се скоро всички да се разпишете ,всички ми липсвате затова не изброявам имена!
Хубав ден на всички арабелки Hug

# 70
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен.

Малко да се разхладите:


Любс приятно изкарване.
Икси успех днес.
Аретемис - аз съм голям техен фен. Всяка сутрин преди работа си взимам по едно, дори съм си накупила различни техни термочаши и като видя нова (сега има една в много хубаво синьо) все ми се иска да я имам. Просто до бизнес сградата, в която работя има мол и там ги има. Най - добрите са, но са малко скъпички, но пък количеството е доста добро.

Хубав и усмихнат ден на всички Hug!

# 71
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, то тези кафенца разбуждат ли? май си пла4а и аз за кафе, с това ранно събуждане , подсъзнателно си карам с европейско време след като се стопли! да ставаш в 6 и нещо си без аларамата!
 бибси, много сте готини, хареса ми как са  момите, ването ,къде го зарязахте оба4е? newsm78
 на мойта гледайки снимките най-голямо впе4атлеие и направиха тортите, тоест броя им! тук рядко са пове4е от 5! а на един  рожден ден, една торта(16п.) като по4наха да я режат на 40 пар4ета, питайте ме как съм разграфявала  пар4енцата след като взех нещата в свои ръце! ooooh!
любс, браво ,ре4ено -сторено зна4и! снимки, снимки!от друг ъгъл винаги е по-забовно да се види живота там!
ние сме си в рутинна сесия, само ,2 дни бе  ураганен витър и има доста щети по крайбрежните зони , но и в матмата пък с жертва от паднала палма! пясъ4на буря е имало от сахара нагоре!нас в4ера ни издуха дрехите по нас! вятър с капки дъжд, прашоляк и каквото довее! днес е  добре, слънце с ветъро ,леко хладно, гот!
полити4еските гадости са си и на двата континента са  сеири и простотия и само за сметка на хората!
белбито не се е обаждала, да не я отнесе  наводнението в алже? гледайки какво е било викам си: слава богу ,подмина ни!  Praynig
хубави ваканции ви пожелавам! явно сте пътници пове4ето!  Peace Hug
икси стискам палци за днес!
 понеделник дали   си е работен ден , 4е ме интересува посолството дали ще работи, както си е нормално?  newsm78

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте всички!!!!Аз съм Нора Simple Smile
Радвам се че намерих тази тема...регистрирах се за да ви пиша ..аз съм в София от един месец...едва избягахме със съпруга ми от Сирия- той е сириец.Малко ми е самотно нямам много познати тука повечето са в плевен ,където съм родена.Всички ми изглеждате много духовити и весели момичета и бих се радвала да се запозная с вас , а със софиянките и лично да се видим ...Simple Smile)))))
За желаещите мога и на арабски да ви науча -арабския ми е перфектен Wink

# 73
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, нора, добре дошла от "ада"! Hugти си съвем прясна, как е положението там? деца имаш ли? как сте с адаптацията вси4ки? особено на по-дълго живялите навън сигурно е  най-трудно!

# 74
  • Egypt
  • Мнения: 132
Привет и от мен! mis.nia.ms, добре дошла! За всички нас тук Сирия и случващото се там е болна тема. Аз искам да науча арабски, но едва ли ще стане някога, 5 години съм в арабска държава, и едва научих със зор 50 думи, не мога да ги чуя тия техните звуци, и това е.
Къде ги гледате тия торти, албум ли има пак?
 Lubs, разказвай повече за Бейрут, днес четох лоши неща пак за там, и за Триполи:( Но по принцип за мен Ливан е едно място, където жените са големи красавици, ако видя хубава актриса в египетските филми, значи е ливанка.
Аз се готвя за утрешния празничен прием в Бг посолството ни, и дипломите на децата от Бг училището ще раздават. В поканата пишеше "...на чаша червено вино...", и всички се облизваме Laughing Иначе нищо интересно, жегата дойде вече, пак добре, че ни отпусна хладен април и почти цял май.
За всички   bouquet и специално за Иксито  Praynig!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт