Отговори
# 45
  • Мнения: 1 569
Аз имам бременни дрехи, но те са за доста по-напреднала бременност и не върви още от сега да ги поднося. Обичайните ми дрехи определено вече ми стягат. Аз още преди да забременея бях 4-5кг повече от миналото лято и така и не ми стигна времето да ги сваля преди да забременея. ТА онзи ден с мъжо бяхме малко на пазар. Купих няколко блузки+2 рокли, всички са такъв дизайн и материи, че да прикриват разни неща както сега, когато ми се подува коремът, така и в 4ти-5-ти месец.

Ако имате кой да ви даде бременни дрехи е най-добре, защото това са дрехи, които буквално се носят 2-3-4 месеца макс!! Аз чакам и сестра ми да ми изпрати някакви нейни, с втората бременност аз също давах на нея и така.  Heart Eyes

Деси  Hug не знам защо и аз мнооого се притеснявам този път. С миналата бременност не помня да е било  чак така. Мисля, че като минат първите 13 г.с. ще се успокоя, но дотогава колко време има още.... Sad

# 46
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро!

nelina_london , аз си поръчах дрешки от Щатите ,които вече пристигнаха и съм много доволна.Цените нямат нищо общо. Сигурно знаеш. Peace Направих си по-голямо зареждане,защото с тази бременност мога да ходя на работа до края. С предишната нямаше как да стане. Наложително ми е.
♥Пандичка♥ , варианта с даването на дрешки за бременни е добър. Разглеждах , тук една риза е 70лв. и нагоре,което е безумно.  Crazy А в доста случаи са екстра и за първите месеци след раждането.  Peace

Аз съм на преглед  веднага след празниците на 7.  Heart Eyes
Гаденето поотшумя,но се връща с хапването на определени храни,затова гледам повечко салатки.  Peace

Не се притеснявайте излишно безпричинно,наслаждавайте се на момента!

# 47
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз си взех дрехи за бременни от H&M панталона е 35лв. блузата е 17лв., отделно си взех тениски, които не са за бременни, но се разтягат и са от много приятна памучна материя за по 9лв. Обувки на ниско токче също за 35лв., защото аз по принцип ходя на високи токчета.
Не знам как ви се струват на вас, но на мен цените ми се струват доста поносими. За сега си взех 2 панталона и 2 блузки,  а да и рокля за 17лв.

И аз мисля да ходя на работа до последно  Peace  Освен ако нещо пак не прокървя, но явно е било от вдигането на малкия, защото от както не го вдигам, не съм имала проблем.
След празниците ще се запиша вече на ЖК и дано всичко да е наред.

Аз от предната бременност дрехи имам, но тогава в 3 м. бях през декември - имам дебели дънки  и панталони, в които сега ще се сваря просто...

Това с дневника е много добра идея. Аз имам от Борис дневник, сега живот и здраве всичко да е наред пак ще си направя  Peace

nelina_london , аз си поръчах дрешки от Щатите ,които вече пристигнаха и съм много доволна.Цените нямат нищо общо.

Може ли линк към сайта?  Simple Smile

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 923
И аз много обичам НМ.Дънки за бременни ще ми даде моя позната,но ви питах,защото съм свикнала да имам много дрехи ,а след няколко месеца няма да е така.Най вероятно и аз ако взема някои по разтегливи блузи ще ми стават в следващите месеци,а за финалните ще му мисля като дойдат...
И тук дрехите са евтини и затова искам да си накупя преди почивката в България лятото

# 49
  • Мнения: 2 169
Аз си купувам втора употреба - намирала съм си уникални дрехи за без пари направо. Лошото е, че каквито дрехи имах от предната бременност, ги раздадох, и сега ще трябва да си купувам, но....здраве да е.
Днес ми е нещо доста замаяно, явно кръвното ми е доста ниско. Не съм пила кафе още, сега ще си направя едно, че  направо ми се вие свят от време на време  Tired

# 50
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Може ли линк към сайта?  Simple Smile
http://www.motherhood.com/  Heart Eyes Много ми е любимммм. Първата бременност също си изкарах с тези дрешки не са мръднали. А и има разнообразие за всеки стил, предвид,че за някои се изискват малко по-официално облекло. Зимните палта преди няколко седмици бяха намалени от 100 на 35 долара.  Flutter
В НМсъщо ми харесаха доста работи. Приятни са като модели. Цените са им ок.
TDI , напълно съм съгласна с теб. И аз съм така горе долу. Предпочитам сега ниските обувки.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Благодаря ви момичета за подкрепата  bouquet. Ще продължавам да се боря със страха си.
Разглеждам и сайта за дрешките. Много е хубав!
От снощи ме боли ниско долу в дясно Sad Не знам какво е. Една тъпа и постоянна болка. През нощта два пъти ходих да пишкам и на третия път взе да ме боли. А по-предната вечер ме боля кръста отзад. Все си мисля да не са някакви песъчинки. Че аз си ги произвеждам от време на време newsm78. Ей, нямам спокойствие тази бременност Sad

# 52
  • Мнения: 8
и аз да се включа тук

# 53
  • Plovdiv
  • Мнения: 26
Момичета,как да се включа в групата във фейсбук?

# 54
  • Мнения: 18
Напиши ми имената си(както си се писала във фб) и ще ти изпратя покана там Wink

# 55
  • Мнения: 1 569
Може ли линк към сайта?  Simple Smile
http://www.motherhood.com/  Heart Eyes Много ми е любимммм. Първата бременност също си изкарах с тези дрешки не са мръднали. А и има разнообразие за всеки стил, предвид,че за някои се изискват малко по-официално облекло. Зимните палта преди няколко седмици бяха намалени от 100 на 35 долара.  Flutter

O, пише, че доставят до БГ? Simple Smile За колко време стигат, на митница ли отиват и плаща ли се ДДС върху стойността? И не разбрах нови или втората употреба са дрехите от там?

# 56
  • Мнения: 2 169
Тъкмо и аз разглеждам сайта, има много интересни нещица  Simple Smile

# 57
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Христос Возкресе!
Пожелавам много здраве,разбирателство ,любов и успехи на вас и вашите семейства!


♥Пандичка♥ ,разбира се,че са нови!  Peace Засега не съм ползвала тяхна доставка ,защото свекърите живеят там и като пътуват насам ги носят. Но мисля,че в условията за доставка е ясно регламентирано как става. Peace

# 58
  • Мнения: 1 569
Христос воскресе! Нека силата му достигне до всички нас!  Hug

Mishana, някой горе писа за втора употреба и се обърках дали не даваш линк към такъв сайт, сори. Иначе в сайта не откривам отг. на моите въпроси - относно реално време за доставка до БГ и най-вече дали доставката отива в митница и дали се плаща ДДС, а това си е важно за крайните цени на нещата и дали би си заслужавало. Но както и да е.  Hug

Хубав празник на всички!   Hug Аз съм втори ден на работа, но няма как...

Последна редакция: нд, 05 май 2013, 08:29 от ♥Пандичка♥

# 59
  • Мнения: 3 216
Здравейте и от мен и добре дошли на новите майчета.

Христос Возкресе, бъдете здрави и щастливи бременни красавици!

Относно пушенето-аз съм от хората, които могат да пишат , могат ида не пушат. С първата бременност спрях една година преди да забременея. Следтовасгоди несъм помирисвала. Преди време запалвах, но примерно ако сме навън с приятели, рядко сама с кафето. В момента , в който видях теста спрях! Изоо не съм се замисляла редно ли е или не-две мнения няма по въпроса.

За кафето-също спрях и от три кафета на ден нямах проблем да ги резна нацяло.

За дрехите- аз отслабнах сериозно преди да забременея със спорт и режим, стягах се за плажа лятото 😃
Сега спокойно ще си нося старите дрехи, не обичам излишно дасе купува и само да се трупа по шкафовете.

На мен ми дойде датата на първият скан-6 юни. Цял месец до тогава .

С акушерката ще се видим на 28.05

Весел празник!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт