Отговори
  • Мнения: 0







Белисима
dara 2003
Sisiqna
Avinceto


mihova_rossa - гр. Бургас
mar_dimitrova - 26 г, гр. Варна


milush15 - гр. Пловдив
Mari_burgas


MISHANA13 - 29 г, гр. София
Noemi - 24 г, гр. София, първа бременност


z.o.z.z.y.
ivka-bivka87 - гр. Бургас
*Cveteto* - Германия, трета бременност
idi1202 - 28 г, гр. Бургас, втора бременност


disni 007 - Свищов
nelina_london - Лондон


eva_dox - гр. Стара Загора, близнаци
Lidia D88


desi-g - 32 г, гр. Пловдив
sladka_mama1
dii_ana - 32 г, гр. Бургас
nadin31 - 34 г, гр. София втора бременност  stork-boy


lexiiito
Юлияна Атанасова


Radinka
mimentzeto - гр. София, втора бременност


Bubito 82 - 30 г, гр. София
^Darka^ - 24г., гр. Харманли


clertania - 30 г, Испания


vessinesss - 25 г, гр. София
lilianaa - 25 г, гр. Пловдив, първа бременност






snej_vk - 27 г, гр. Пловдив, Първа бременност


qnitsa86 - 27 г, гр. София, първа бременност




Kremena
evrota
didinka - 28 г, гр. Бургас, първа бременност


maxximira




vio - 35 г , гр. Търговище
magdalenita - 26 г, гр. Добрич, първа бременност
galq90 - 23 г, гр. Бургас, втора бременност


vita_nova - Лондон
m_zlateva


ivanova92 - 20 г, гр. София, първа бременност
Станислава Димитрова - Текьова - 27 г, гр. Пловдив, първа бременност
Бръмблина - Англия
sisona86 - 26 г, гр. Ямбол, втора бременност


tem4eto - 27 г, гр. София, втора бременност








kleopatra8 - 21 г, гр. Пловдив, първа бременност
pipona7 - четвърта бременност


Riela - 30 г, гр. София
mimakis89 - гр. Русе


Заповядайте на ЛЛЛ безплатни лекции за кърмене и захранване и на кърмачески срещи за бъдещи и настоящи майки в много градове! Програмата може да видите ТУК. Още актуална информация за събитията, организирани от Ла Лече Лига България, вкл. за евентуални промени на графика, може да следите също на сайта на Ла Лече Лига, както и на страниците на ЛЛЛ и Бебешко кафе във Фейсбук:
   и    

Национална асоциация „Подкрепа за кърмене" - лекции и срещи, контакти на консултанти, подробна информация.











Раждане



Кърмене и живот с бебето



Именник



Въпроси за майчинството и новите промени



Центрове за фетална морфология



Списъци с всичко необходимото за мама и бебе

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 13:45 от december2012

# 1
  • Мнения: 1 111
Момичета, добре дошли в новата тема. Пожелавам ви да я напълните с много положителни новини и емоции  Hug
Постарах се да попълня списъка с мами, но има още много какво да се желае по темата. Ако имам време ше се опитам да я дооправя... но искам още веднъж да ви помоля някоя от вас да се заеме с публикуването и грижата за темичките, защото продължавам да се занимавам и с тези на декемврийки 2012, а и с мнооооого ревливо бебе. Очаквам някой да се престраши, не е сложно все пак  Peace

# 2
  • Мнения: 965
Аз бързам да се запиша Joy Мн.благодаря за темата,дано някоя от другите мами е на ти защото аз и идея си нямам как става  newsm78

# 3
  • Мнения: 399
Благодаря за новата темичка - Успех на всички , които чакат да чуят такак мечтания звук!

# 4
  • España
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен. Благодаря за темата  Simple Smile. Днес бях на среща с акушерка, тук те водят бременността, взе ми данните и ми даде час за 1ви видеозон на 29 май, ще пада чакане. Тук се правят по 3 видеозона за цялата бременност. При мен гаденето е на моменти, особено сутрин. А коремчето започна да се надува  Grinning  Честито на всички мами чули сърчице вече Heart Eyes

Лека вечер на всички 

# 5
  • Мнения: 154
аз знам как се пуска нова тема, ама незнам как става номера с картинките, линковете и красивото оформление. Ако става с copy-paste няма проблем.  Но все - пак ако някой знае как става номера ще е най - добре.

# 6
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз, благодаря за темата  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 18
и аз представа си нямам как се правят теми,иначе с удоволствие бих се заела...

# 8
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
 Mr. Green Flutter

# 9
  • Мнения: 1 569
но искам още веднъж да ви помоля някоя от вас да се заеме с публикуването и грижата за темичките, защото продължавам да се занимавам и с тези на декемврийки 2012, а и с мнооооого ревливо бебе. Очаквам някой да се престраши, не е сложно все пак  Peace

 55 Мога аз да поема щафетата.  thumbsup Нямам много свободно време, но когато имам възможност ми е приятно да се занимавам. Благодаря за новата тема!   bouquet

Мен последните 3 дни доста си ме поболя коремът - като пред цикъл. Док каза, че е нормално, стига да няма ГРАДАЦИЯ. И аз сега всеки път съм в чуденка "повече ли ме боли от предния път" и се шашкам. Пия нош-па 3 пъти по 2. Днес слава боду не съм имала болки, дано така се задържи...  Praynig Вас боли ли ви корем и ако да как точно? Като пред М или като придрпване?  newsm78

# 10
  • Мнения: 965
Пандичка и мен цял ден ме боли корем,но е повече като да съм настинала и се чудя какво ми е.Пих 1 наш-па но не мина и реших да не се тровя с още.Момичета някоя има ли газове и оригали,извинявам се за изразите ама аз като че немога да се спра Embarassed

# 11
  • Мнения: 183
Здравейте!
Благодаря за темичката!
Пандичка, и на теб благодаря,че ще се занимаваш с новите теми!
Момичета и на мен ми става лошо вече, и проблем сьс стомаха имам. Дано скоро да поотшумят,че направо Sick.
Пандичка и мен ме боли корема, като при М. За около 40 секунди по няколко пьти на ден.Боли ме силно.Пия си но-шпа и се опитвам да мисля положително.

Последна редакция: чт, 02 май 2013, 21:53 от Mirabela_88

# 12
  • Мнения: 23
И аз само да се разпиша!Благодрая за новата темичка. Hug

# 13
  • Мнения: 2 169
Здравейте! Приемате ли нови попълнения?
Следя ви откакто видях двете чертички на теста, но вече е време да се престраша и да изляза на светло  Wink Накратко за мен - от Търговище съм, на 35, с едно прекрасно малко слънчице на година и осем месеца. Второто слънчице се очаква около Коледа - според калкулаторите на 22, а според акушерката - на 24 декември.
Засега бременността ми е идеална - никакви неразположения нямам, да не ме чуе дяволът. И с първата бременност бях така - нищо, нито гадене, нито повръщане, нищо не разбрах от тези екстри. Дано така да откарам до края, че като ви чета някои колко ви е зле....ужас  Tired
И така, това е от мен, ще се радвам ако ме приемете във вашите редици. Прергъдки на всички  Hug

# 14
  • Мнения: 6
Здравейте и аз да се разпиша Wink
Днес малкото ми голямо дете става на 7 години и имаме гости, но да ви видя на бързичко.лека вечер ви желая бременелки   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт