ОКТОМВРИЙКИ - Тема 6

  • 20 425
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
и на мен ми трябва по 1 кафе сутрин иначе не съм човек. така както се похвалих вчера, че нямам гадене вечерта се започна отново  Tired уж сутрешно гадене му викат, а при нас що е вечер???

Елиза, стискам палци, всичко ще е ок

# 16
  • Мнения: 45
Цоп и аз в новата темичка! Julie.k благодаря ти, че си ме добавила на 1-ва страничка  Heart Eyes
Аз пия по 1-2 кафета на ден. Не мисля да ги спирам, защото иначе съм като парцал. И с предишната бременност от кафе не съм се лишавала, освен може би накрая, заради зверски киселини. Кола и по-точно газирани напитки не пия от години. Имаше едно момиче в АГ-то за задържане в 7-ми месец, което беше изпило 1,5л. кола. Докторите много и се караха, а тя горката не знаела, че вреди  Crazy
На мен също ми се гади вечер. С предишната бременност нямах тази "екстра", но тогава пък ме болеше главата  Whistling
За мен днес е празник, защото в яслата на сина ми ще има пролетно тържество и нямам търпение да го видя  Heart Eyes
Лек ден на всички!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Добро утро от мен и благодаря за прекрасната темичка!
Весел и усминат ден на всички!
Да поптиам-днес ще ми издадат болничен(Лекарят от ЖК)-ПЛАЩА ЛИ СЕ?

Последна редакция: пн, 25 мар 2013, 09:22 от mannuella

# 18
  • Мнения: 74
Не би трябвало да плащаш.
Ако е за повече от 7 дни болничния се издава с комисия, за която също не се плаща - това е дейност по ЗК

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Добро утро и честита нова темичка, на мен също в предишната бременност много ме болеше глава, а сега повръщам предимно следобед, обаче вчера даже от сутринта имах гадене. Днес съм май по-добре, даже и кафе си направих и даже ми харесва, дано се подобряваме вече! Praynig

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Терминът ми е на 14.10...и се моля всичко да мине много добре.Същото пожелавам и на всички октомврийски майчета! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 516
Добро утро и от мен, благодаря за темата  bouquet Едно кафе с мляко сутрин е закон при мен,преди или след баничките Crazy Акушерката ми вика,уж ти се гади а си качила 2 кг Blush Точно заради гаденето ги качих,ям , за да спре. Надявам се скоро да се свърши, дала съм му краен срок до 14г.с. ,остана малко.  Mr. Green  Преди се стараех да се храня здравословно,сега не мога да погледна любимата си зелена салата.

# 22
  • Мнения: 7 803
не знам за теб, ама аз имам чуството че ако изям една салата и веднага ще я върна. виж тестени неща са ок. то и затова качих и аз  Embarassed да се свършва вече, че не е добре толкова много да се качва

# 23
  • Мнения: 1
Благодаря за темичката   bouquet

Аз и тази седмица ще лежа заради зацапването - малко да се завъртя из кухнята и пак се появява, явно ще си пазя дивана, докато се махне напълно Tired Добре поне, че е слабичко, та не ми е много притеснено, пък и си намирам с какво да си запълвам времето засега, колкото и да не съм свикнала да лежа тоооооолкова много.

При мен гаденето поотмина миналата седмица, но все още някои миризми ме дразнят много - мазни храни, силни подправки и натурална козметика ми присвиват стомаха на мига.. Със сигурност съм вече 3-4 кила напред, макар че рядко се меря - особено със залежаването сега много се надявам да си удържа растежа в разумни граници.

# 24
  • Мнения: 161
Добро утро, момичета   bouquet
Пожелавам на всички нас много приятна седмица, лека и весела.  Мерси на майсторката на темичката, дано промените вече са само за попълнения  Simple Smile  Добре дошли на всички нови мамчета  Hug
Аз докато се хвалех, че гаденето ми премина и тази сутрин тоалетната пак ме привика за разпит  Sick Иначе съм с 1,5 кг нагоре, а лошото е, че зимата си качих ей така още 4.  Ама това да ми е проблема.
Аз си пия задължително сутрин 1 кафе, защото съм с ниско кръвно. Лошото е, че не мога да свикна да пия вода - едва ли събирам и половин литър на ден. Чудя се чай дали върви или трябва да си е вода  newsm78
Аничка, почивай много сега - малко още остава  Hug

# 25
  • Мнения: 7 803
може и чай, стига да не е с кофеин. всякакви течности, сокове, супи. и аз имам проблем с водата. пия само газирана и в момента изобщо не ми е вкусна, има някакъв дъх, според мен  Embarassed и чак ми се гади от нея. засега понасям айряна и малко сок

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Да ви кажа четох някъде за чай от маточина и го пия от вчера и май памага за гаденето newsm78

# 27
  • Мнения: 758
Пропуснах половината стара тема защото не бях в БГ и сега направо се включвам в тази. Летях със самолет, въпреки че знаех, че не е препоръчително. На отиване всичко беше ОК, но след вчерашния полет съм с леко кървене. Досега не ми се е случвало, но следобед съм на лекар да се записвам за ЖК и ще видим какво е положението.

# 28
  • Мнения: 516
При мен след всички тестени работи,които поглъщам , ми се пие чиста вода, Лошото е,че след като изпия една чаша и ми става още по-лошо. Така е след всяка течност всъщност. Ям ли супа за обяд, не мога да легна,всичко ми се качва в гърлото Tired Ако ям яхния ,задължително трябва да дъвча Талцид.

# 29
  • Мнения: 0
Добре дошли на новите момичета Simple Smile
Много е странно това с тестените храни и салатата и аз съм така - не мога дори да помисля за зелена салата, единствено тестени храни и варени картофи със сирене мога да похапвам...дано скоро се оправим, че не е добре нито за нас, нито за килограмите ни такава "диета" Simple Smile
Да и с водата съм така - ако пия после много ми се гади и аз не пия Simple Smile ужасно е, но иначе е по-гадно...

Общи условия

Активация на акаунт