Като пролетни кокичета, бързо раснат ОКТОМВРИйските мъничета!

  • 19 274
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Деска веднага давам нова опция - Арбанаси, Трявна, Етъра, Боженци. Много по-добър вариант, поне според мен  Peace

# 31
  • Мнения: 42
ииии да ще помисля върху тези дестинаций , то има доста време ама аз съм се размечтала  Embarassed

# 32
  • Мнения: 190
Благодаря много, Деси  bouquet
там сме горе-долу, близката спирка е Bow Road. Значи ще се оправим Flutter ех, това ми е детска мечта newsm44 толкова емоции се събраха тази година, а най-хубавата - живот и здраве - октомври  newsm32
За Търново и Арбанаси - и аз препоръчвам Peace както и Троянския балкан

# 33
  • Мнения: 42
Благодаря много, Деси   bouquet
там сме горе-долу, близката спирка е Bow Road. Значи ще се оправим Flutter ех, това ми е детска мечта newsm44 толкова емоции се събраха тази година, а най-хубавата - живот и здраве - октомври  newsm32
За Търново и Арбанаси - и аз препоръчвам Peace както и Троянския балкан

Ако имаш още въпроси , пиши ми на лични. Аз преди да почне да ми се гади и да се закова за леглото обикалях като муха без глава, така че с транспорта съм наясно  Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 939
С две ръце подкрепям mamadona. Аз съм от този край(Велико Търново) и наистина в региона има много красиви местенца, а и са на близки разстояния и може да отседнете на едно, а да си направите разходка и до другите. Има уникална природа, място за забавления, всяко място, което ти е изброила mamadona си има своята забележителност и наистина можеш да починеш и да не ти доскучае от еднообразие, а и ти е близо до Русе(Русе-Велико Търново 100км)

# 35
  • Мнения: 42
да прави сте има уникални места , сега гледам в нета и бърша лиги  Laughing

# 36
  • Мнения: 85
Може ли да ме запишете и мене с термин 16.10 Simple Smile

# 37
  • Мнения: 11
Здравейте момичета! Запис и от мен!
Честито на виделите мърдащи ръчички и краченца! Сигурно сте искали да ги нацелувате като сте ги видели на ехографа! Много се радвам за вас!  newsm51
Дано и с Джейн всичко да е наред!
Аз трябва да ходя на преглед чааак на 22-ри. А предният ми беше на 20 февруари, почти месец вече чакам и нямам никакво търпение, но няма как иначе, ще си чакам.  doctor

# 38
  • Мнения: 11
Ние миналата година лятото бяхме в Рибарица отседнахме в х-л Ренесанс , хотела долу горе ставаше,  ние го ползвахме само за спане през останалото време обикаляхме . Природата е хубава въздухът кристален . Около Рибарица има места които наистина си заслужават да се видят като : Тетевенските водопади , пещерата Съева дупка и едно уникално местенце Гложенски манастир. 

# 39
  • Мнения: 13
Честити ръчички и краченца и от мен, момичета!   bouquet Джейн, чакаме и ти да се похвалиш  Hug
Деси, и от мен едно предложение- Копривщица. Любимо наше място, ние и с кучето ходим. Казах на братовчедите ми. Ходиха поотделно с приятелките си и те се влюбиха.  Heart Eyes Градчето е разкошно, архитектурата- все едно си се върнал 2 века назад, хората са много мили, а за заведенията- няма какво повече да се желае. Аз съм кръчмарско чедо, трудно ястие от ресторант ме грабва, но съвсем отговорно заявявам, че там на лоша кухня не съм попадала, където и да сме сядали. Сред природата е (Средногорието), абе уникално място с уникална атмосфера.

# 40
  • Мнения: 27
Здравейте, мамчета!
Аз 2 дни не бях на работа , че тук беше бедствено положение заради 10 см сняг, нямаше автобуси и влакове - пътищата блокирани , аз си починах и спах по около 16 часа на денонощие Grinning  Днес се разходих  по магазините след като установих , че вече не понасям аромата на един от любимите ми парфюми и за това се сдобих с нов Grinning
Иначе утре съм на първи ехограф и съм много ама много притеснена, надявам се всички да е наред с бебето:) А след това се готвим за прибиране в БГ и се надявам да мога да пътувам спокойно  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 40
Slynchitse, транспорта в Лондон е толкова добре уреден, че няма от какво да се притесняваш. Ако си пътувала със Софийското метро - тук е още по-лесно. Ще стигнете и ще се насладите на Лондон. Набеляза ли си вече какво искаш да видиш? Ако искаш да видиш замък - с 2 ръце съм за Hampton Court Palace.

Честито за мърдащите бебчета!

Jane, стискам палци прегледа да ти покаже само хубави неща и да имаш само положителни емоции, че стига сме се притеснявали и параноясвали тук.

# 42
  • Мнения: 1
Деска веднага давам нова опция - Арбанаси, Трявна, Етъра, Боженци. Много по-добър вариант, поне според мен  Peace
Подкрепям с две ръце Peace Наскоро ги обиколихме за един уикенд и много ни хареса Heart Eyes

Благодаря за новата темичка и честито на мамите с мърдащи бебочета  bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Ето ни и нас, преди час  видяхме и чухме сърчицееее! Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 13
Ето ни и нас, преди час  видяхме и чухме сърчицееее! Heart Eyes
Честитоооо   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт