Като пролетни кокичета, бързо раснат ОКТОМВРИйските мъничета!

  • 19 273
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 850
Здравейте, октомврийски майки! Вчера бях на преглед, бебето шава и е с малки ръчички Laughing По мое желание докторът ми даде 14 дни болничен, защото съм много изморена и най-после се наспах. Заради бременността будувам по нощите Shocked, а през деня съм парцал. Докторът каза, че ще правим изследвания в началото на април. Само не разбрах много добре този БХС за синдром на Даун колко струват, защото май не се покрива от касата.
Приятен следобед на всички!

# 16
  • Мнения: 70
Здравейте, октомврийски майки! Вчера бях на преглед, бебето шава и е с малки ръчички Laughing По мое желание докторът ми даде 14 дни болничен, защото съм много изморена и най-после се наспах. Заради бременността будувам по нощите Shocked, а през деня съм парцал. Докторът каза, че ще правим изследвания в началото на април. Само не разбрах много добре този БХС за синдром на Даун колко струват, защото май не се покрива от касата.
Приятен следобед на всички!

Здравей,

Ето малко информация какво се полага по здравна каса:

http://www.bebezona.bg/%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%B8/%D0%BB%D1%8E%D0% … D0%BD%D0%B5/1099/

Лично според мен безкрайно недостатъчно, но все пак всеки сам трябва да си прецени какво за него е подходящо.

# 17
  • Мнения: 42
Момичета, аз да питам нещо извън темата за болнични и изследвания Simple Smile
Някоя от вас да е ходила в с.Рибарица (Тетевенско)? Ако имате да кажете някой хубав хотел за
много релакс Simple Smile Аз намерих в нета , но друго си е да чуя мнение на някой ходил вече. Природата много ми харесва там и четох че там е много чист въздухът.

# 18
  • Мнения: 70
Момичета, аз да питам нещо извън темата за болнични и изследвания Simple Smile
Някоя от вас да е ходила в с.Рибарица (Тетевенско)? Ако имате да кажете някой хубав хотел за
много релакс Simple Smile Аз намерих в нета , но друго си е да чуя мнение на някой ходил вече. Природата много ми харесва там и четох че там е много чист въздухът.

Здравей Деси,

Ходила съм там през зимата, беше наистина много хубаво, но бях в къща за гости - не видях хотели, сигурно не съм разгледала, но там преобладават къщите тип за компания, няма никой там, хората си носят всичко и така. Успех и много хубави преживявания.

# 19
  • София
  • Мнения: 297
Деси, аз съм ходила 2 пъти в Рибарица - в хотел Зорница (виж го в google). Хотелът е малък но много чист и има всичко без вътрешен басейн и спа. Има едно така наречено джакузи в едната сграда, но не съм го пробвала, има и билярд и външен малък басейн. Там по принцип няма много хотели, повечето са къщи за гости и не стават за спа, но пък са супер за почивка и цените са им супер. Виж и вила "Омайниче" - там бях преди 1 месец, може да наемете само стая, много е "етно" и битово Simple Smile Най-добрия хотел май е Св. Екатерина, има спа, но и цените са му високи. Дано съм ти била полезна  Hug

# 20
  • Мнения: 42
благодаря ви, аз искам най-вече заради въздуха и природата така че и вила ще е ок, ако навия моя да си дойдем към бг на лято ако не ще е на зима за празниците , но мимсе ходи в балкана някъде.

# 21
  • София
  • Мнения: 297
значи с две ръце ти препоръчвам вила "Омайниче" - мисля че и тя имаше сайт Simple Smile
Момичета аз след 15 мин. тръгвам към лекаря - моля ви стискайте ми много силно палци, че май взе да ми се гади вече от притеснение, а не от бременност хаха   Mr. Green

# 22
  • Мнения: 42
мерси
стискам и на краката Simple Smile

# 23
  • Мнения: 51
Деси , ние сме отсядали в този хотел http://hotelite.v.bg/object-stgeorge-ribaritsa-870-snimki - прилични цени , чистички стаи , т.нар. механа към хотела не е кой знае какво , но пък в селото има къде да се хапва мнооооого доволно  Mr. Green

Jane , чакаме те с радостни новини  Peace

# 24
  • Мнения: 70
значи с две ръце ти препоръчвам вила "Омайниче" - мисля че и тя имаше сайт Simple Smile
Момичета аз след 15 мин. тръгвам към лекаря - моля ви стискайте ми много силно палци, че май взе да ми се гади вече от притеснение, а не от бременност хаха   Mr. Green

Джейн, стискам ти палци и съм сигурна, че всичко ще е наред, ще видиш каква радост ще те обхване. И после - никаква параноя Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 297
много сте мили, благодаря ви  Hug после ще дам отчет! хайде!

# 26
  • Мнения: 3
Привет и от мен! Благодаря за темичката. И аз сега се върнах от преглед. Бебето мърдаше с ръце и крака. Grinning Отговаряме на седмицата с точност до ден. Моята лекарка не ми даде възможност да избирам за БХС. На 25 март съм на ехограф при нея и на 26 отивам да дам кръв за изследването. Каза, че и фетална ще правим, но тази в 20 седмица. Спестих и това, че съм се записала и на ранна. За секса я питах и каза да изчакаме до 12 седмица. То на мен не ми остава много де, вече съм в 11.  Grinning
Ох бях се притеснила малко какво става с бебето (хем ме гледат на всеки две седмици) , но сега съм много щастлива! Grinning
Стискам палци на останалите мами с днешни прегледи и всички да се върнат с усмивка на лицето, като моята. Simple Smile

Ааа забравих да кажа... Моля да ме промените на първа страница с термин 9.10.2013г.
Много се радвам  smile3501   love001
Джейн стискам ти палци!  Peace
Деси аз Рибарица не я харесвам. Бих заложила на Велинград или Сандански

# 27
  • Мнения: 190
И аз малко Оф топик  Blush с ММ ще ходим на предсватбено едноседмично посещение в Лондон, newsm44 та - до лондонските мами, резервирахме хотелче близо до олимпийското градче, защото финансите не позволяват твърде централно. Ще пристигнем на Хийтроу и се чудя дали ще е проблем придвижването. По принцип се надяваме на едни познати да ни приютят, но вероятността е малко над 50%, та не ми се рискува Blush Извинете ме за спама, но знам, че има мами в Лондон, та се престраших Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Здравейте!
запис в темичката!
честито на виделите ръчички и краченца
Все отлагам да отида на доктор,но другата седмица отивам,като влезна в 9-та та да е по-сугурно,че така и така ще ходя на частно и не мога през 2 седмици да плащам за УЗИ

# 29
  • Мнения: 42
И аз малко Оф топик  Blush с ММ ще ходим на предсватбено едноседмично посещение в Лондон, newsm44 та - до лондонските мами, резервирахме хотелче близо до олимпийското градче, защото финансите не позволяват твърде централно. Ще пристигнем на Хийтроу и се чудя дали ще е проблем придвижването. По принцип се надяваме на едни познати да ни приютят, но вероятността е малко над 50%, та не ми се рискува Blush Извинете ме за спама, но знам, че има мами в Лондон, та се престраших Hug

Щом ще кацате на Хитроу е лесно, защото там от всеки терминал има метро. Като казваш олимпийското градче, предполагам че в Стратфорд ?
Хващате метрото линия Пикадили (тъмно синята) и правите смяна на Холбърн и от там само сменяте влакчето и се мятате на Сентръл линията (червенат) и си слизате на Стратфорд. Може в нета да погледнеш картата на метрото, напили tube map London и ще се ориентираш за какво ти говоря Simple Smile



мамадона , много са ни надалеко от Русе Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт