Отговори
# 615
  • Мнения: 12
Бубита88, вземи си аспиратор на Маример, той е с приставка ти да изсмукваш сополите и върши чудеса.  Peace
Ще го пробвам мерси за съвета Simple Smile Peace

# 616
  • Мнения: 175
Мами да ви почерпя виртуално. Нашата принцеса става на цял месец Simple Smile  party023

# 617
  • Мнения: 16
И аз трябва да почерпя виртуално.Нашето котенце също става на месец.Момичета няма ли да си направим темичка във РОДЕНИ?

# 618
  • Мнения: 8
zorinkaa, трябва първо тази тема да свърши.  Peace

# 619
  • Мнения: 1 402
Аз мислех да купувам аспиратор за нос бейби вак, но се отказахме и решихме да вземем Маример - и аз съм доволна от него.  Peace
Днес направихме първата си разходка  Grinning - около 1 час изкарахме навън, беше много приятно. Баткото се държа много прилично, през цялото време не пусна количката - искаше да си вози братчето.  Heart Eyes
Бубита88, аз по-голямото си дете не съм кърмила - бях луднала да мия шишета, помпи, биберони, да стерилизирам, да топля води, млека по нощите Crazy...сега малкия го кърмя и направо се родих, много по лесно е - а си мислех, че да кърмиш е по - трудно.  Simple Smile
Нашата докторка вчера на консултацията ни каза, че било по-добре след втория месец да заведем малкия на ортопед, сега било много рано. Предупреди ни само крачетата да са си свободни, да си ги сгъва като жабче и това е.
Изписаха ни по две капки вигантол, че фонтанелката била по-големичка, на вас по колко капки ви изписаха?
zorinkaaLiubina Stoqnova, честита ви месечинка.  Grinning

# 620
  • Мнения: 390
Момичета, много моля да не си честитим месеците, че нали виждате списъка на първа страница - всеки ден от месеца има по няколко бебчета и темата ще се превърне в поздравителна  Rolling Eyes Нищо лично, разбирам радостта ви, но нека не превръщаме темата от информативна в изпъстрена с честито, букети, пасти и т.н.  Hug

При нас пък валя и изтървахме разходката  Rolling Eyes
2 в 1 нашия татко ходи за акта за раждане със бележка от болницата и личната му карта.
zorinkaa , а случайно да знаеш какъв документ занесе  Thinking На нас от болницата ни дадоха само моята и на детето епикриза за ЛЛ и педиатъра на бебето.

# 621
  • Мнения: 12
Мами да ви почерпя виртуално. Нашата принцеса става на цял месец Simple Smile  party023
Честито жива и здрава да е и много да расте и да ви радва малката принцеса   bouquet

# 622
  • Мнения: 12
zorinkaa, Честит ви първи месец да сте здрави и игриви   bouquet

# 623
  • Мнения: 1 402
Аааа, имаме си още две бебчета, които днес правят един месец - бебоците на каткат и на San4es, честита ви месечинка!   bouquet

# 624
  • Мнения: 16
Нашата фонтанелка още от раждането беше малко отворена.Аз му давам по една капка-това ни изписаха.

# 625
  • Мнения: 1 498
Вигантола на беба е изписан по 2 капки  Peace

Я кажете как минава първата ваксина? Освен, че вечерта след нея не се къпе бебето има ли нещо специално, което да правя? Колко дни след нея да пазя повече малката?

# 626
  • Мнения: 0
По едно капка ни е изписан Вигантола,а за ваксината Веско се държа мъжки,но педито ни каза ,че може да го къпем.

# 627
  • Мнения: 16
Ние утре сме на ваксина

# 628
  • Мнения: 42
Привет! И аз давам по 2 капки вигантол. Я да ви питам какъв цвят са секретите в нослетата на бебоците. Нашите са леко зеленикави. Педито беше казала,че се чисти от раждането, ама толкова време вече са такъв цвят.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Запис и от мен. Нас ни мъчат колики и пробвахме вече почти всичко, но ефект няма голям. За нослето нашата педиатърка каза да слагаме физиологичен разтвор. Притеснява ме, че бебка издава едни хриптящи звуци ...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт