АВГУСТовските деца чакат коледните чудеса!

  • 48 554
  • 653
  •   1
Отговори
# 585
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 924
Ох, не говорете за котки у дома, че бъркате в жива рана. Още не можем да прежалим котарака.  Tired

# 586
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Енита,  Hug

Обсъждате домашните любимци... Като ученичка имах кокер. След много тръшкане нашите се съгласиха, обещавах че аз ще се грижа за него, ама познайте кой го разхождаше, чистеше и хранеше  Mr. Green  ooooh! Та като знам, че тези обещания обикновено се спазват само в началото, миналото лято с мъжа ми се съгласихме да им вземем котка. Мързеливо животно излезе, само от време - на време има проблясъци на подивяване /бяга като пощуряла от стая в стая и се катери на една определена стена в кухнята/. Беше си харесала дивана за острене на нокти, но след като вече не остана ненадрано място по него, загуби интерес  Mr. Green Има си точило за ноктите, но не го използва. Единственото, което не ми харесва в нея е, че не обича много - много да я мачкат. Оставя се единствено в ръцете на Ния. А аз така обичам да го мачкотя това животно  Crazy Определено котка се гледа по-лесно. /Лятото падна от 8-я етаж, за щастие върху покрива на една кола и оцеля. С такава сила е хвърчала надолу, че го беше огънала. Като си спомня как с мъжа ми търчахме до ветеринаря....Корава душица излезе  Heart Eyes /
Като малък Йоан беше получил за РД папагал  ooooh! Обаче аз не обичам пернати и сега майка ми го гледа. Той й е другарче.

# 587
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 924
Аууу, Ментина, то не е котка, ами направо сървайвър. Mr. Green Да ви е жива и здрава. Нашият беше котарак за чудо и пример. Душичка страшна. Теди го връзваше буквално на панделка и той търпеше ли търпеше. Остреше нокти само на предназначеното за целта място - специално купена за целта острилка. Не дивееше, не се катереше по шкафове, абе чуден. Е, сутрин понякога откривахме отворен кухненския шкаф, където стои кофата с боклука и боклукът чинно преровен, но рядко се случваше. Иначе кротушан и гальовен. Но като го удари хормона и след едно пътуване към селската къща, като видя там свободата и хукна през двора навън. Връща се известно време, но после си намери друга къща - с нова стопанка, която гледа крава и около 3-4 женски котки. И сега е цар там. Със сигурност му е добре, защото хем е на свобода, хем в дамска компания, хем с двор, където да обикаля на воля и всяка сутрин бабата давала на котките по 1 литър мляко от кравата. Но на нас ни става мъчно за него. Tired

# 588
  • Мнения: 1 554
По темата за домашни любимци...категорично не искам и не ми трябват Naughty Laughing

# 589
  • София
  • Мнения: 5 738
И тримaтa имaт рaзлични желaния Simple SmileРaйън риби,Вики Коткa,Вaля пaпaгaл и куче.Зa сегa никой нищо нямa дa получи Simple SmileИнaче и aз съм изрaснaлa с кучетa Simple Smileобичaм ги но при тези децa нa този етaп не.

# 590
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Аз котка не ща. Таквоз у дома не желая. Навремето със сестра ми гледахме един котарак....... 2 месеца. По-криво животинче за домашен любимец не знанаглостта да си помислят да ходят на море. Вечерта багажа в куфаритм. По цял ден спеше, по цяла нощ ми биеше шамари, в случай че изнахалствам да се обърна. Ако не ми биеше шамари, си игареше в коридора (мрамор) с орех. Сестра ми - виден цветар и до сега - тамън отворила китайската си роза от под буркана след 40 дена (нямам идея защо и за какво),  се прости с нея. Чинно изпасана беше.
Комшийката ни и тя имаше котарак. Тя и дъщеря й имаха наглостта да си помислят да ходят на почивка. Куфартите приготвени , но не затворени.......Намерили си ги хуууубаааво припикани. Бляяяяяя
А как смърди, където има котка........... Колкото и да сменяш, все ми мирише.

# 591
  • Мнения: 361
От всички изброени,най-много обичам кучетата.Не ми пречат космите,миризмата и грижите,но когато умрат...Не мога да си го причиня пак и не искам.Гледах две кучета 16 години,след като си отидоха ..... CryИначе съм на мнение,че това да имаш куче в детска възраст може да бъде само в плюс-психически,емоционално ,възпитателно...всякак.
Ако някога заживеем в къща с двор,все пак може и да се замисля Peace

# 592
  • Мнения: 564
Ехоо!

Украсихте ли елхите и спретнахте ли коледните сладки Simple Smile В Лондон е невероятна лудница, буквално Коледна истерия по магазините  ooooh! Иначе пък са украсили  подобаващо и ако успее да се абстрахира човек от тълпите, е много красиво.
Ние украсихме още на 1.12  Crazy Та вече чак не я заблязвам декорацията  Laughing

Неди сополив и понакашля, за жалост зимният сезон не прощава Sad Дано не се задълбочава, че ще пътуваме  Confused

Гита, забелязах в подписа ти, че Констанца има рожден ден днес, да е жива и здрава!   bouquet



# 593
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

Гита, забелязах в подписа ти, че Констанца има рожден ден днес, да е жива и здрава!   bouquet

 Hug Кога минаха 12г хич не ми е ясно  Thinking

# 594
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ние още не сме изкарали елхата, но правихме едни страхотни звезди с Йована от хартия и с сме накитили с тях.
Не ми се ходи по магазините изобщо, масова истерия е като всяка година, а ми трябва рокля за коледния банкет в петък  Rolling Eyes

# 595
  • Мнения: 361
Ние поукрасихме,но има още .......само време няма Crazy

Гита ,да ви е жива и здрава Констанца HugВярно,много бързо минава времето.То нашите вече 6 ги закръглиха Crazy

Танче,дано не задълбочи Неди и лек път Hug

Бобче и аз нямам дрехи за банкета,а е другата седмица.Ще видим какви ще ги върша newsm78

# 596
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 924
Гитаааааа, честита ти рожденичка!   bouquet Да ти е жива, здрава, ученолюбива, дваж и триж по-успяла в живота и сбъднала всички мечти. Hug
Лондра, видяхме лондонската украса, видяхме... и един прекрасен Неди видяхме.  Heart Eyes
Бобче, тази шоколадова муцунка всеки път така ме усмихва.  Heart Eyes
На нас елха ни е рано да украсяваме, понеже винаги купуваме жива елха, която после садим. Още не са ги извадили на пазара. Този уикенд обаче насложихме разни живи клони по вазите, че близо до нас силният вятър беше прекършил един огромен клон на едно хвойново дърво и го беше отнесъл на няколко метра. Та вече мирише у дома на елхови лес. Тази събота сме планирали да украсяваме стаите и прозорците, а елхата ще е следващата седмица.
Ние банкети не правим. И слава Богу, че ще ми дойде в повече. По Коледа се почва една серия от коледни партита или разни други коледни прояви и сбирки на хора, с които работим и които няма как да подминеш.  ooooh! В работата ще си се съберем колегите и ще си направим една дружна почерпка на работното място, но ще е между двата празника някъде. Аз съм планирала да взема една дълга и напоителна отпуска, само на 30-и ще ходя на работа, дано не ми мине котка път. Praynig

# 597
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз понеже работех досега само в хотел и коледните ни банкети са винаги след нова година по някое време  Crazy и познайте кой винаги се пада на работа, та не съм била досега. Но имам и друга работа от две години вече и ще се ходи на банкет тази година. Миналата пропуснах, защото бях на конкурс, та ми е вълнуващо едно такова  Mr. Green

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте момичета.
Ние украсихме миналата седмица.Направихме си и Коледния подарък с мъжо-нова спалня с гардероб и нощни шкафчета.Понаредихме си,та стана чудно преди празниците.
Гледам,че за животни си говорите.Стили по едно време искаше папагал,но алерголога отсече категорично-НЕ.Птичките вдигали прах,хвърчала перушина и на този етап не е добра идея,като се има предвид алергията.Рибка сигурно ще вземем в малък аквариум,нещо като на Ади.Само се чудя дали да е бета или златна рибка.Но най-вероятно лятото за рождения ден на Стили.Куче също иска,онзи мопс е харесал от рекламата,която върви сега,но нашите имат две котки и куче,та за сега спасявам положението,че си имаме,поне в апартамента да сме без животни.
Лулу мъжките наистина бягат като се разгонят.Нашите обикалят денонощно,прибират се само да хапнат и пак хукват.А като се разгонят много се бият.На пролет сме решили единия поне да кастрираме,но и ние от жал не сме го направили до сега.Ето го един от двамата,от миналата година е снимката,но сега пак е такъв рошав:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=489360237772006&set= … ype=3&theater

# 599
  • Мнения: 361
Di83,нашият аквариум е ужасно малък .Днес ще ми докарат 10 литровия,който за една бета е предостаръчен.Доколкото изчетох литература по въпроса,една рибка се нуждае от 1 л вода от всеки см телесна дължина,т.е моята и в 5 л би била добре Peace
Сегашния няма и 2 л,но докато открия новия....
Иначе тая риба като и мина първоначалния шок,голям дивак се оказа.На всякъде пише,че Бетата била мързелива риба-да,ама не нашата.Два пъти скача от аквариума,един път от кепчето,постояно тормози оФлюха ,бута го от стената на аквариум и му се завира в черупката,рови се в канъчетата.Изобщо вЪобще Crazy
И да ви кажа,риба ама разбира бе.Побеже аз я храня,само като ме фокусира и се подва над водата да чака.Децата като им виси носовете на аквариума и тя там се лепи,изобщо не я е страх.Само ит мъжо бяга,още като му чуе гласа,ама то сигурно щот рядко й се случва Laughing

Общи условия

Активация на акаунт