АВГУСТовските деца чакат коледните чудеса!

  • 48 423
  • 653
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте момичета  Hug
Супер,че се пораздвижи темичката,покрай бъдещите първокласници.
И нашите тържества минаха.Бяха общо три,но аз разбира се не присъствах на нито едно,тъй като бебката се роди на 20.05.
Даже се очакваше точно като ни изписват да е едното тържество,но ни пуснаха ден по-рано,та и Стили присъства на изписването.
После прочетох дипломите и прощалните писма и аз малко си поплаках.Но както каза Ади,живота си тече,децата си растат,да са ни живи и здрави.

# 646
  • Мнения: 338
Ди, честито. Да ти е жива и здрава Катринка

# 647
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Ди, честито и от мен. Много да ви радва девойката. Hug

# 648
  • София
  • Мнения: 1 724
Леле, колко пораснали деца!
Много големи първокласници... Яна откри тържеството за края на детската градина, беше в Националния исторически музей / майка й и баща й закъсняха  Embarassed, което цял живот няма да си простят/.
Записана е в 6 то ОУ .
Ди83, честито момиченце!!! Да ти е жива и здрава, да те радва!

# 649
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ди, честита ви принцеса  bouquet! Да е много здрава и щастлива!

# 650
  • Мнения: 361
Ди,честита девойка.ДА ви е жива и здрава принцесата с кралско име и да ви носят само поводи за гордост с бате Hug

# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Благодаря ви момичета  Hug

# 652
  • Видин
  • Мнения: 685
Имаме си бебе в темата Party Party
Ди, честита ти рожба. Много да ви радва, а бати да е много послушен и да помага bouquet
Леле от кога не съм писала, направо съм забравила как ставаше Embarassed
Нашите тържества минаха. И Марти се изяви на тържеството на ДГ, а после на тържеството на групата беше превъзходен (не че е мой, ама Heart Eyes). Клатят ни се двата долни зъба и скоро ще има паднал. Мина и родителската среща, дадоха ни списъка с нещата за купуване, събраха ни пари за учебните тетрадки и учебника по английски и т.н. Сега чака с нетърпение да дойде септември, за да почне да ходи на училище. Ще продължи да тренира футбол, при същите треньори, които ще идват в училището. Като за начало ще го водя и взимам от училище, ще ходи и на занималня. Иначе си е много самостоятелен, даже вече съм го оставяла в къщи сам за по час-два, разбира се с телефона и ако има нещо ми е звънял. Ивайло също е записан на ДГ и от 16.09 започва, но как ще стане това, не знам. Той е толкова привързан към мен, че не е истина. Ама така е като само аз го гледам, от октомври не е оставал за повече от час без мен. Направо ужас. Дано свикне бързо. Е май това е за сега, че стана малко дълго Embarassed Embarassed

# 653
  • Мнения: 338
Деян пък изобщо не иска да тръгва на училище. И мерак да се приготвя няма. Набързо ми попари въодушевлението. Показах му каталог с раници и несесери, а той само рече хубави са, ти избери и ми обърна гръб. Аз сега съм на работа за две седмици. Добре ми идва. Само че бабите не са възхитени. Редуват се да гледат децата и си търсят причини да се измъкнат. Ама ние с таткото сме нахални. Той все повтаря: "на бабите внуците няма кой да им ги гледа" и толкоз. Чул го отнякъде и много се кефи да го повтаря

Общи условия

Активация на акаунт