Лечебният код

  • 48 825
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 869
Прочетох книгата.
Стана ми изключително интересно и смятат да опитам за един много тормозещ ме здравословен проблем.
Но не знам, защо темичката е така замряла. Да не би да има друга?

# 31
  • Мнения: 3 117
Няма друга тема, просто до там води мързела... и непостоянството.
Но ти опитай и ни се похвали като имаш добри резултати  Peace
Успех!  Hug

# 32
  • Мнения: 320
Bunnie , ако имаш време  разкажи ни нещо за книгата .Твоите впечатления.

# 33
  • Мнения: 19 337
Записвам се да ви следя. В една друга тема за тинитуса някой беше споделил за книгата и че прилага от няколко месеца метода.
Ето : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277550.msg23579035#msg23579035

Ом, Биология на убежденията Biology of Belief ли е? Дали е това книгата http://www.sfsu.edu/~holistic/documents/biology%282%29-1.pdf

Последна редакция: нд, 10 фев 2013, 19:48 от Soleil*

# 34
  • Мнения: 2 761
Солей,линка,който си дала не ми се отваря.Ето я книгата:
http://www.book.store.bg/p71954/biologia-na-ubezhdeniata-brus-liptyn.html

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 80
http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=20&LangID=0&Letter=%CB - линк за книгата на Брус Липтън  - Биология на убежденията. Има я в Спиралата

# 36
  • Мнения: 19 337
Аз тъкмо преди две седмици си я купих, защото не я намерих в спиралата, а те я пуснали.
Благодаря , Доктор!

# 37
  • Мнения: 0


  Здравейте, аз прилагам лечебния код от 1 седмица, но за друг човек, за зависимост. Първо реших да мина през 12 категории на проблеми на сърцето и след това вече стандартния код, но имам въпроси: как точно да си формулирам молитвата като е за друг човек, колко време се казва една и съща молитва и въобще всичко свързано с молитвата, това е нещото, което ме затруднява /все пак не съм в главата на другия/. Да не би да си мисля, че правя нещо, а то... newsm78
 Приемам всякаква помощ и съм БЛАГОДАРНА на всеки, които се отзове с коментари.
 Желая щастие и успехи на всички!

# 38
  • Мнения: 2 642
На мен трудно ми върви книгата....ще се пробвам да я дочета и ще дам отчет.

# 39
  • Мнения: 0
На мен трудно ми върви книгата....ще се пробвам да я дочета и ще дам отчет.


Книгата е много добра, но ако човек реши да ползва системата се иска прочитане 2-3 пъти, за мен поне беше така.
Постоянството е началото на успеха, така, че....давай ако имаш нужда. Peace

# 40
  • Мнения: 1 669
Не успях да прочета книгата. Прилагам ЛК вече няколко седмици. Имам два миоматични възела, които ми създават ужасни проблеми по време на МЦ. Този месец обаче премина без кръвоизливи и само три дни. Пиех и турта. Може би комбинацията от двете даде резутат.

# 41
  • Мнения: 8
Здравейте, аз прилагам лечебния код от 1 седмица, но за друг човек, за зависимост. Първо реших да мина през 12 категории на проблеми на сърцето и след това вече стандартния код, но имам въпроси: как точно да си формулирам молитвата като е за друг човек, колко време се казва една и съща молитва и въобще всичко свързано с молитвата, това е нещото, което ме затруднява /все пак не съм в главата на другия/. Да не би да си мисля, че правя нещо, а то... newsm78
 Приемам всякаква помощ и съм БЛАГОДАРНА на всеки, които се отзове с коментари.
 Желая щастие и успехи на всички!

Обещах да ти отговоря, ето какво мога да кажа. Първо трябва да заявя, че не съм правил кода за друг човек, само за себе си. Според моето разбиране на тази система, ако тя се прилага върху друг човек въпросната молитва се променя като в текста смениш обекта, на който се оказва въздействието, от първо лице АЗ на трето лице ТОЙ/ТЯ/ТО/ТЕ и посочваш името/имената. Молитвата се казва преди всеки един сеанс, няма нужда да я променяш всеки път, моята е една и съща всеки път. Лично аз не се моля на божества за указване на помощ или подкрепа, а призовавам личния си висш аз. Това е най-пряката връзка с духовния свят и физическата инкарнация е един вид проекция на висшият аз на индивида. Тоест висшия аз е вид духовен наставник на даден човек. Всеки сам трябва да реши кое работи при него. В този смисъл е наистина трудно да решиш кого или какво да призовеш, ако ще искаш да помагаш на друг. Едно е да работиш с личния си висш аз, а съвсем друго е с чужд. Предлагам ти да помолиш своя висш аз да се свърже с висшия аз на въпросния човек и ако той (неговия висш аз) прецени, че няма проблеми, да му окаже съответното въздействие. По друг начин не можеш, а и нямаш право да се месиш. Не забравяй, че каквито и да са намеренията ти в такава ситуация, ти се намесваш в съдбата на другия с намерението си да помагаш. Ами ако другия не иска да му се помогне? Или ако от една по-висша гледна точка той сам е избрал някакво травмиращо преживяване за да научи нещо от него, а ти се опиташ да го извадиш от такава ситуация? Опитай се да разбереш индиректно дали този човек би допуснал външна помощ, преди да продължаваш нататък. От литературата, а и от личния си опит съм наясно, че понякога в такива ситуации духовния наставник на човека, на който се опитваш да помагаш, не позволява на никой друг да се бърка и да влияе докато самия човек не стигне сам до съответно ниво да взима отговорни решения сам за себе си. В такива случаи остава само да се опитваш да помагаш на такъв човек да си вземе сам решението. Аз самият имам такъв човек на главата си от близо 20 години и ми е ясно за какво става въпрос и колко е трудно. Наложи се да разбера първо собствените си ограничения и проблеми преди да мога да виждам проблемите на някой друг. Убеждения не се променят за една седмица, не става и насила. Но с любов всичко става. Ако задачата ти е да обичаш този човек не се опитвай да го спасяваш от нещо, което той сам не иска или за което той още не е готов, а просто продължавай да го обичаш.

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте, аз прилагам лечебния код от 1 седмица, но за друг човек, за зависимост. Първо реших да мина през 12 категории на проблеми на сърцето и след това вече стандартния код, но имам въпроси: как точно да си формулирам молитвата като е за друг човек, колко време се казва една и съща молитва и въобще всичко свързано с молитвата, това е нещото, което ме затруднява /все пак не съм в главата на другия/. Да не би да си мисля, че правя нещо, а то... newsm78
 Приемам всякаква помощ и съм БЛАГОДАРНА на всеки, които се отзове с коментари.
 Желая щастие и успехи на всички!

Обещах да ти отговоря, ето какво мога да кажа. Първо трябва да заявя, че не съм правил кода за друг човек, само за себе си. Според моето разбиране на тази система, ако тя се прилага върху друг човек въпросната молитва се променя като в текста смениш обекта, на който се оказва въздействието, от първо лице АЗ на трето лице ТОЙ/ТЯ/ТО/ТЕ и посочваш името/имената. Молитвата се казва преди всеки един сеанс, няма нужда да я променяш всеки път, моята е една и съща всеки път. Лично аз не се моля на божества за указване на помощ или подкрепа, а призовавам личния си висш аз. Това е най-пряката връзка с духовния свят и физическата инкарнация е един вид проекция на висшият аз на индивида. Тоест висшия аз е вид духовен наставник на даден човек. Всеки сам трябва да реши кое работи при него. В този смисъл е наистина трудно да решиш кого или какво да призовеш, ако ще искаш да помагаш на друг. Едно е да работиш с личния си висш аз, а съвсем друго е с чужд. Предлагам ти да помолиш своя висш аз да се свърже с висшия аз на въпросния човек и ако той (неговия висш аз) прецени, че няма проблеми, да му окаже съответното въздействие. По друг начин не можеш, а и нямаш право да се месиш. Не забравяй, че каквито и да са намеренията ти в такава ситуация, ти се намесваш в съдбата на другия с намерението си да помагаш. Ами ако другия не иска да му се помогне? Или ако от една по-висша гледна точка той сам е избрал някакво травмиращо преживяване за да научи нещо от него, а ти се опиташ да го извадиш от такава ситуация? Опитай се да разбереш индиректно дали този човек би допуснал външна помощ, преди да продължаваш нататък. От литературата, а и от личния си опит съм наясно, че понякога в такива ситуации духовния наставник на човека, на който се опитваш да помагаш, не позволява на никой друг да се бърка и да влияе докато самия човек не стигне сам до съответно ниво да взима отговорни решения сам за себе си. В такива случаи остава само да се опитваш да помагаш на такъв човек да си вземе сам решението. Аз самият имам такъв човек на главата си от близо 20 години и ми е ясно за какво става въпрос и колко е трудно. Наложи се да разбера първо собствените си ограничения и проблеми преди да мога да виждам проблемите на някой друг. Убеждения не се променят за една седмица, не става и насила. Но с любов всичко става. Ако задачата ти е да обичаш този човек не се опитвай да го спасяваш от нещо, което той сам не иска или за което той още не е готов, а просто продължавай да го обичаш.

Много ти БЛАГОДАРЯ!. Накара ме да се замисля за много неща...Ще опитам това с висшия Аз на др. човек и да видим какво ще се получи...

# 43
  • Мнения: 8
СНМАТА, сетих се още нещо. Ако много държиш да усетиш какво изпитва другия човек, все пак има начин и за това. За щастие има един практичен метод, който се ползва и в психотерапията, нарича се "семейни констелации", "фамилни констелации" или "системни констелации". Участвал към два пъти и потвърждавам, че дава резултати. Там няма скрито-покрито. Не искам да правя реклама, но все пак съм го пробвал лично. Ето тук може да видите какво представлява този метод: http://tv7.bg/dobro-utro/news/9451502.html
Можеш да усетиш какво изпитва друг човек, животно, неодушевен обект, природна стихия и каквото още се сетиш, няма ограничания. Но вероятно няма да можеш да ги разбереш рационално. Усещането е първосигнално, усеща се енергията и нейното движение, формите, които заема, скритите взаимовръзки между привидно несвързани явления или обекти, вкл. и хора. Не можеш да тълкуваш с разбирането на някой друг или нещо друго, но ще усетиш каквото усеща и той или то. Как ще го интерпретираш вече е съвсем друга тема. Може да ти помогне, но може и да те обърка още повече.

# 44
  • Мнения: 62
 Simple Smile Тва на Силвио изглежда баш като за мен, утре ще го видя. А този код дали не мога да го използвам да лекувам приятелката си?Има ПА, поне  изглежда да е тва. Този безконтактен масаж ми напомня на су джок, някой запознат ли е този метод?  newsm78 Аз пък си падам по духовни учения Wink, имам и някои способности такива. Казаха ми, че мога да и отнема част от кармата, с този су джок, да я прехвърля върху мен.

Общи условия

Активация на акаунт