Лечебният код

  • 48 807
  • 78
  •   1
Отговори
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Миналият уикенд присъствах на едно изложение за алтернативна медицина. На представянето на ТЕС лекторът се изказа изключително благосклонно за тази книга и метода, който предлага:


Ето повече подробности:
http://culture.actualno.com/news_382297.html

Книгата я има в спиралата. Първото ми впечатление е за две религиозни кукута, които са открили поредната магистрала към щастието (единият от авторите е създател на филма "Тайната"). Затова се разрових из нета за повече подробности и отзивите, които чета също сипят суперлативи. Тук например:
http://www.scam.com/showthread.php?t=6067

Има ли някой запознат/практикуващ метода, който да сподели опит?

# 1
  • Мнения: 364
Делфина фон Ю.,

Опит, за сега, не мога да споделя, но погледни  тук

# 2
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Делфина фон Ю.,

Опит, за сега, не мога да споделя, но погледни  тук
Благодаря.
Отивам да умра от срам Embarassed Кой да се сети да погледне там ooooh!

# 3
  • Мнения: 818
Слушах д-р Лойд,който даде интервю наскоро.Изобщо не мога да кажа,че е куку Simple Smile
Наблегна,че доктор Нестлър от Харвърд,е заявил публично, че цялото лечение на традиционната медицина лекува симптомите, а не причините.
За Лечебният Код,каза че това не е нито Рейки,Реконекшън,енергийни меридиани,нищо от познатото до сега.Това са 4 енергийни канала,които се активират с пръстите на ръцете.Може да правите кода, като лежите,гледате телевизия,говорите по телефона или визуализирате.Минимумът е 1 път на ден,максимум няма Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9
На мен книгата ми хареса - най-вече, защото е написана респектиращо, с много задълбочени обяснения, личи си, че хората дълго време са проучвали темата. И друго ми хареса - не са поредните изтъркани призиви за позитивно мислене, а конкретни съвети за лечение. Пробвах ги няколко пъти - не мога да кажа, че ми решиха здравословните проблеми, но определено почувствах облекчение. Например главоболието ми почти изчезна, с другите проблеми още се боря.
Ще се радвам още някой да сподели мнение. И аз в началото мислех, че авторите са "куку", но лично се убедих, че не е така. При всички случаи човек не губи да се запознае с този метод, защото това не изисква ходене на курсове, плащане на семинари, високи такси и други подобни. Ако беше така, хич нямаше да се занимавам - омръзнало ми е от разни "гурута", които уж ще ти оправят живота срещу някоя и друга такса.

# 5
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Благодаря за мненията, хора.

Левитан, и аз съм на същото мнение. Ще дам шанс на метода, защото не искам да пропусна нещо полезно заради антирелигиозните си предразсъдъци.
 

# 6
  • Мнения: 2 761
Прегледах книгата в спиралата,изглежда интересна.Не знам дали върши работа това с 6 минути безконтактен "масаж",но определено може да се научат интересни неща от автора.Не виждам защо трябва да е куку-верно,човекът е верующ,но поне не го натрапва,та не ми пречи да я прочета като я разпечатам.Направи ми впечатление,че често споменава Др.Брус Липтън-някой знае ли от къде мога  да изтегля книгата му?

# 7
  • Мнения: 3 118
За мен този метод показа първия си положителен резултат - върху куче.
Имаше сериозна травма на окото и се виждаха наченки на сиво перде. Уплаших се че ще ослепее с него и пробвах - направих го точно три пъти. Е вече няма следа от пердето, а окото изглежда ОК.
Сигурна съм, че точно този метод помогна, но и факта че животните не са толкова задръстени като хората от емоции.  Peace

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Аз пък имам успех с куцото краче на канарчето - 3-4 дни го държеше във въздуха - май беше инфектирано и го е боляло. Още след първия път се качи на кацалките, но когато го направих в Прокси - ефектът беше почти моментален и дълготраен.

Пити, за животинки (според моя опит) Прокси е най-ефективно.,

п.п. Интересни коментари за този Код има тук http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=1142&postdays=0& … r=asc&start=0

# 9
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Мерси, Кот.Hug Аз започнах да практикувам - не с Универсалния код от книгата, а със специализираните от английския вариант. Ефект - не знам още, рано е да се каже. Усещам нещо като затопляне и завихряне в точките, а към средата на сеанса главата ми олекна Mr. Green и малко ми се зави свят newsm78

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Аз опитах варианта на Иван Петърнишки. Но го правих само един път вчера и единственото, което се случи е, че ми се затопли слънчевият сплит в дълбочина и се разкара вечният възел на напрежение в него.

Делфи, кажи на кака за кодовете, които ползваш и откога Hug

# 11
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз опитах варианта на Иван Петърнишки. Но го правих само един път вчера и единственото, което се случи е, че ми се затопли слънчевият сплит в дълбочина и се разкара вечният възел на напрежение в него.

Делфи, кажи на кака за кодовете, които ползваш и откога Hug


Каке, като се видя с малко време, т.е. през уикенда, ще ги преведа и ще ги пусна тук. Hug

# 12
  • Мнения: 1 351
Момичета направих това упражнение и какво да ви кажа - така ми е зле и замаяно , че ..... Sick. Така се чувствах и когато за първи път правих ТЕС- ането. Ох, леле майко ....

# 13
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Раздвижила си енергии  Grinning
Настани се някъде удобно и на спокойно място, затвори очи и дай някакъв образ на замайването. След това го разкарай.

На мен ми хрумна да е мъгла и вятър, който я издухва.

# 14
  • Мнения: 624
Ом, ако я намериш цялата книга някъде из нета - свиркай  Whistling  ! Аз намерих файл с първите 30 стр., но общо взето са встъпителни и няма много инфо за основната тема. А ми е супер интересно!  Flutter
Направи ми впечатление,че често споменава Др.Брус Липтън-някой знае ли от къде мога  да изтегля книгата му?

# 15
  • Мнения: 2 761
Не я намерих никъде и я поръчах.Може да ти е интерсено и това:

http://online-psychotherapy.info/articles/biology-belief-1.htm

http://online-psychotherapy.info/articles/biology-belief-2.htm

http://online-psychotherapy.info/articles/biology-belief-3.htm


С извинение,че разводнявам темата.

# 16
  • Мнения: 2 761
Елементи от този код ползва Аюрведа при масаж на лицето.Това,което се чудя аз обаче е,ако правим кода на себе си не е ли по-лесно да го заменим със жабурене със (сусамово) олио? Активират се абсолютно същите центрове. Thinking

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Би ли дала повече подробности?

# 18
  • Мнения: 2 761
За жабуренето ли имаш впредвид?

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Да, за него и за Аюрведа масажа. Много ми е интересно.

# 20
  • Мнения: 2 761
За масажа-няма как да го опиша,но накратко се обработват и зоната на третото око,слепоочията,мястото,където се съединяват двете челюсти,областта на шията.Предполагам,че подобно нещо има и в класичаският,но там съм позабравила как стоят нещата.Естествено и други зони,които даже допълват картината.
Със жабуренето-има инфо доста в нета,няма пряко въздействие с ръце,но самият процес задейства вътрешно същите канали,ако мога така да ги нарека.Накратко-взема се супена лъжица студенопресовано олио(аюрведа посочва сусамовото като най-добро) и се жабури с него 10 мин. най-малко,след което се изплюва в тоалетната чиния и се продължава с редовната хигиена-миене на зъбите.Т.е. най-общо го описват,че извличало токсини от тялото и го обясняват с промененият цвят на олиото,но всъщност това се случва поради въздейсвие върху  същите зони от кода,които задействат лечебният процес.
Поне така си мисля аз.

# 21
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Класическият масаж на лицето обработва точно същите зони, дори този, който служи само за разнасянето на крема на лицето.
Жабуренето го знам, опитвала съм един път - не можах да се справя - много е изморително и досадно (поне на мен ми беше така).
Мисля, че между двата начина все пак има разлика - при масажа и жабуренето има механично активиране на зоните, докато при класическото изпълнение на Лечебния код се въздейства и енергийно. Аз например преди ЛК активирам енергията на дланите си със силно търкане една в друга, поставям ги една срещу друга, докато я усетя по-плътна и тогава започвам.

# 22
  • Мнения: 2 761
При аюр. масаж го има също търкането на дланите в началото,както и по време-след "енергийното "изхвърляне на негативните мисли след обработка на слепоочията и преди въздейсвие върху блуждаещият нерв(това е част от масажа).Освен механичното въздействие също има енергийно,но то няма как да се види.След завършването ако сме правили масаж на друг човек трябва да се освободим от неговата енергия,отново чрез изхвърляне на чуждата енергия и да сe свържем с нашата.
При жабуренето също се създава енергийно поле.Както между другото се създава и при обикновенно кръстене,което като оставим настрана религията, е един много добър метод за балансиране на енергиите в тялото.
Възможно е да са и коренно различни методи,но като цяло намирам сходство.

# 23
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Интересни неща, не ги знаех. Благодаря.

# 24
  • Мнения: 0
Ето линк за изтегляне на "ЛЕЧЕБНИЯТ КОД' - тук/в спиралата/ е качена като ЦЕЛЕБНИЯТ КОД -
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%F6%E5%EB%E … 8%FF%F2+%EA%EE%E4

# 25
  • София
  • Мнения: 274
Започнах с Лечебния код преди 1 седмица. За оголени зъби.
Правя го 2 пъти на ден, но още нямам видим резултат.
Забелязах, че се чувствам цялостно по-добре. Явно действа засега скрито Simple Smile

# 26
# 27
  • Мнения: 7
Използвам Универсалният код от един месец. Молитвата работи - стресиращи събития, които ме тормозеха намалиха силата си от 10 на 3 (по десетобалната система). Една разширена вена ми се прибра, оправи ми се съня и мисля, че имунната ми система е по-силна. Смятам да си поръчам книгата.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 49
Използвам Универсалният код от един месец. Молитвата работи - стресиращи събития, които ме тормозеха намалиха силата си от 10 на 3 (по десетобалната система). Една разширена вена ми се прибра, оправи ми се съня и мисля, че имунната ми система е по-силна. Смятам да си поръчам книгата.  Rolling Eyes

Здравейте,

аз също си купих книгата Лечебният код,сега я чета и като я поразуча мисля да почна да я практикувам.
Има ли някой,който изпълнява КОД и да е видял резултат?

# 29
# 30
  • София
  • Мнения: 864
Прочетох книгата.
Стана ми изключително интересно и смятат да опитам за един много тормозещ ме здравословен проблем.
Но не знам, защо темичката е така замряла. Да не би да има друга?

# 31
  • Мнения: 3 118
Няма друга тема, просто до там води мързела... и непостоянството.
Но ти опитай и ни се похвали като имаш добри резултати  Peace
Успех!  Hug

# 32
  • Мнения: 320
Bunnie , ако имаш време  разкажи ни нещо за книгата .Твоите впечатления.

# 33
  • Мнения: 19 323
Записвам се да ви следя. В една друга тема за тинитуса някой беше споделил за книгата и че прилага от няколко месеца метода.
Ето : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277550.msg23579035#msg23579035

Ом, Биология на убежденията Biology of Belief ли е? Дали е това книгата http://www.sfsu.edu/~holistic/documents/biology%282%29-1.pdf

Последна редакция: нд, 10 фев 2013, 19:48 от Soleil*

# 34
  • Мнения: 2 761
Солей,линка,който си дала не ми се отваря.Ето я книгата:
http://www.book.store.bg/p71954/biologia-na-ubezhdeniata-brus-liptyn.html

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 80
http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=20&LangID=0&Letter=%CB - линк за книгата на Брус Липтън  - Биология на убежденията. Има я в Спиралата

# 36
  • Мнения: 19 323
Аз тъкмо преди две седмици си я купих, защото не я намерих в спиралата, а те я пуснали.
Благодаря , Доктор!

# 37
  • Мнения: 0


  Здравейте, аз прилагам лечебния код от 1 седмица, но за друг човек, за зависимост. Първо реших да мина през 12 категории на проблеми на сърцето и след това вече стандартния код, но имам въпроси: как точно да си формулирам молитвата като е за друг човек, колко време се казва една и съща молитва и въобще всичко свързано с молитвата, това е нещото, което ме затруднява /все пак не съм в главата на другия/. Да не би да си мисля, че правя нещо, а то... newsm78
 Приемам всякаква помощ и съм БЛАГОДАРНА на всеки, които се отзове с коментари.
 Желая щастие и успехи на всички!

# 38
  • Мнения: 2 642
На мен трудно ми върви книгата....ще се пробвам да я дочета и ще дам отчет.

# 39
  • Мнения: 0
На мен трудно ми върви книгата....ще се пробвам да я дочета и ще дам отчет.


Книгата е много добра, но ако човек реши да ползва системата се иска прочитане 2-3 пъти, за мен поне беше така.
Постоянството е началото на успеха, така, че....давай ако имаш нужда. Peace

# 40
  • Мнения: 1 669
Не успях да прочета книгата. Прилагам ЛК вече няколко седмици. Имам два миоматични възела, които ми създават ужасни проблеми по време на МЦ. Този месец обаче премина без кръвоизливи и само три дни. Пиех и турта. Може би комбинацията от двете даде резутат.

# 41
  • Мнения: 8
Здравейте, аз прилагам лечебния код от 1 седмица, но за друг човек, за зависимост. Първо реших да мина през 12 категории на проблеми на сърцето и след това вече стандартния код, но имам въпроси: как точно да си формулирам молитвата като е за друг човек, колко време се казва една и съща молитва и въобще всичко свързано с молитвата, това е нещото, което ме затруднява /все пак не съм в главата на другия/. Да не би да си мисля, че правя нещо, а то... newsm78
 Приемам всякаква помощ и съм БЛАГОДАРНА на всеки, които се отзове с коментари.
 Желая щастие и успехи на всички!

Обещах да ти отговоря, ето какво мога да кажа. Първо трябва да заявя, че не съм правил кода за друг човек, само за себе си. Според моето разбиране на тази система, ако тя се прилага върху друг човек въпросната молитва се променя като в текста смениш обекта, на който се оказва въздействието, от първо лице АЗ на трето лице ТОЙ/ТЯ/ТО/ТЕ и посочваш името/имената. Молитвата се казва преди всеки един сеанс, няма нужда да я променяш всеки път, моята е една и съща всеки път. Лично аз не се моля на божества за указване на помощ или подкрепа, а призовавам личния си висш аз. Това е най-пряката връзка с духовния свят и физическата инкарнация е един вид проекция на висшият аз на индивида. Тоест висшия аз е вид духовен наставник на даден човек. Всеки сам трябва да реши кое работи при него. В този смисъл е наистина трудно да решиш кого или какво да призовеш, ако ще искаш да помагаш на друг. Едно е да работиш с личния си висш аз, а съвсем друго е с чужд. Предлагам ти да помолиш своя висш аз да се свърже с висшия аз на въпросния човек и ако той (неговия висш аз) прецени, че няма проблеми, да му окаже съответното въздействие. По друг начин не можеш, а и нямаш право да се месиш. Не забравяй, че каквито и да са намеренията ти в такава ситуация, ти се намесваш в съдбата на другия с намерението си да помагаш. Ами ако другия не иска да му се помогне? Или ако от една по-висша гледна точка той сам е избрал някакво травмиращо преживяване за да научи нещо от него, а ти се опиташ да го извадиш от такава ситуация? Опитай се да разбереш индиректно дали този човек би допуснал външна помощ, преди да продължаваш нататък. От литературата, а и от личния си опит съм наясно, че понякога в такива ситуации духовния наставник на човека, на който се опитваш да помагаш, не позволява на никой друг да се бърка и да влияе докато самия човек не стигне сам до съответно ниво да взима отговорни решения сам за себе си. В такива случаи остава само да се опитваш да помагаш на такъв човек да си вземе сам решението. Аз самият имам такъв човек на главата си от близо 20 години и ми е ясно за какво става въпрос и колко е трудно. Наложи се да разбера първо собствените си ограничения и проблеми преди да мога да виждам проблемите на някой друг. Убеждения не се променят за една седмица, не става и насила. Но с любов всичко става. Ако задачата ти е да обичаш този човек не се опитвай да го спасяваш от нещо, което той сам не иска или за което той още не е готов, а просто продължавай да го обичаш.

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте, аз прилагам лечебния код от 1 седмица, но за друг човек, за зависимост. Първо реших да мина през 12 категории на проблеми на сърцето и след това вече стандартния код, но имам въпроси: как точно да си формулирам молитвата като е за друг човек, колко време се казва една и съща молитва и въобще всичко свързано с молитвата, това е нещото, което ме затруднява /все пак не съм в главата на другия/. Да не би да си мисля, че правя нещо, а то... newsm78
 Приемам всякаква помощ и съм БЛАГОДАРНА на всеки, които се отзове с коментари.
 Желая щастие и успехи на всички!

Обещах да ти отговоря, ето какво мога да кажа. Първо трябва да заявя, че не съм правил кода за друг човек, само за себе си. Според моето разбиране на тази система, ако тя се прилага върху друг човек въпросната молитва се променя като в текста смениш обекта, на който се оказва въздействието, от първо лице АЗ на трето лице ТОЙ/ТЯ/ТО/ТЕ и посочваш името/имената. Молитвата се казва преди всеки един сеанс, няма нужда да я променяш всеки път, моята е една и съща всеки път. Лично аз не се моля на божества за указване на помощ или подкрепа, а призовавам личния си висш аз. Това е най-пряката връзка с духовния свят и физическата инкарнация е един вид проекция на висшият аз на индивида. Тоест висшия аз е вид духовен наставник на даден човек. Всеки сам трябва да реши кое работи при него. В този смисъл е наистина трудно да решиш кого или какво да призовеш, ако ще искаш да помагаш на друг. Едно е да работиш с личния си висш аз, а съвсем друго е с чужд. Предлагам ти да помолиш своя висш аз да се свърже с висшия аз на въпросния човек и ако той (неговия висш аз) прецени, че няма проблеми, да му окаже съответното въздействие. По друг начин не можеш, а и нямаш право да се месиш. Не забравяй, че каквито и да са намеренията ти в такава ситуация, ти се намесваш в съдбата на другия с намерението си да помагаш. Ами ако другия не иска да му се помогне? Или ако от една по-висша гледна точка той сам е избрал някакво травмиращо преживяване за да научи нещо от него, а ти се опиташ да го извадиш от такава ситуация? Опитай се да разбереш индиректно дали този човек би допуснал външна помощ, преди да продължаваш нататък. От литературата, а и от личния си опит съм наясно, че понякога в такива ситуации духовния наставник на човека, на който се опитваш да помагаш, не позволява на никой друг да се бърка и да влияе докато самия човек не стигне сам до съответно ниво да взима отговорни решения сам за себе си. В такива случаи остава само да се опитваш да помагаш на такъв човек да си вземе сам решението. Аз самият имам такъв човек на главата си от близо 20 години и ми е ясно за какво става въпрос и колко е трудно. Наложи се да разбера първо собствените си ограничения и проблеми преди да мога да виждам проблемите на някой друг. Убеждения не се променят за една седмица, не става и насила. Но с любов всичко става. Ако задачата ти е да обичаш този човек не се опитвай да го спасяваш от нещо, което той сам не иска или за което той още не е готов, а просто продължавай да го обичаш.

Много ти БЛАГОДАРЯ!. Накара ме да се замисля за много неща...Ще опитам това с висшия Аз на др. човек и да видим какво ще се получи...

# 43
  • Мнения: 8
СНМАТА, сетих се още нещо. Ако много държиш да усетиш какво изпитва другия човек, все пак има начин и за това. За щастие има един практичен метод, който се ползва и в психотерапията, нарича се "семейни констелации", "фамилни констелации" или "системни констелации". Участвал към два пъти и потвърждавам, че дава резултати. Там няма скрито-покрито. Не искам да правя реклама, но все пак съм го пробвал лично. Ето тук може да видите какво представлява този метод: http://tv7.bg/dobro-utro/news/9451502.html
Можеш да усетиш какво изпитва друг човек, животно, неодушевен обект, природна стихия и каквото още се сетиш, няма ограничания. Но вероятно няма да можеш да ги разбереш рационално. Усещането е първосигнално, усеща се енергията и нейното движение, формите, които заема, скритите взаимовръзки между привидно несвързани явления или обекти, вкл. и хора. Не можеш да тълкуваш с разбирането на някой друг или нещо друго, но ще усетиш каквото усеща и той или то. Как ще го интерпретираш вече е съвсем друга тема. Може да ти помогне, но може и да те обърка още повече.

# 44
  • Мнения: 62
 Simple Smile Тва на Силвио изглежда баш като за мен, утре ще го видя. А този код дали не мога да го използвам да лекувам приятелката си?Има ПА, поне  изглежда да е тва. Този безконтактен масаж ми напомня на су джок, някой запознат ли е този метод?  newsm78 Аз пък си падам по духовни учения Wink, имам и някои способности такива. Казаха ми, че мога да и отнема част от кармата, с този су джок, да я прехвърля върху мен.

# 45
  • Мнения: 19 323
Аз мисля, че лечение на друг човек без негово съгласие и знание, не се прави. Вече ако е в кома, тогава е друго. Ако е дете, майката преценява.
Ако обаче е възрастен и не се заема да направи нищо за себе си, е безсмислено. Все пак и той може да прочете книгата и да се опитва да прави кодовете, а вие само да му помагате. Силвио го е казал прекрасно.

Аз също съм ходила на констелации и ги препоръчвам. Но пак не съм убедена дали ще ви направят констелация, ако е изцяло за друг човек и проблемът изобщо не включва вас.

# 46
  • Мнения: 8
Но пак не съм убедена дали ще ви направят констелация, ако е изцяло за друг човек и проблемът изобщо не включва вас.

Със сигурност никой няма да направи констелация на човек, който не е свързан с онзи, на когото се прилага такъв метод. Аз също исках да разбера подобно нещо за друг човек, но не се получи както очаквах, само че видях неща, които ме стъписаха, защото бяха буквално и очевадно същите, каквито са в действителност, но се играеха от хора, които аз не познавах допреди това и те не познаваха нито мен, нито другия човек, нито знаеха какво ни свързва. В случая на СНМАТА може да се направи констелация на връзката й с този човек, при което тя следва да играе ролята на другия, за да усети какво чувства той, а нейната роля се поеме от някой друг независим човек. Така хем ще усети какво му е на другия, хем ще види себе си от негова гледна точка. Уверявам ви, че такова виждане надхвърля всичките ви представи за вас самите. Да се гледаш през очите на някой друг е нещо, което радикално променя разбиранията ви за основни неща, като това, какво представлява човека, какво представлявате самите вие. Тя дефакто ще направи констелация на себе си, в която ще играе ролята на човека, за когото иска да прави кода. За да искаш да правиш код на някого вероятно имаш някаква връзка с него все пак, най-малкото сте някакви познати. Ако е така, според мен няма проблеми да се направи констелация и тя ще покаже какво усеща въпросния друг човек.

# 47
  • Мнения: 62
Не без нейно знание, а паралелно с нея, приятелката ми, искам аз. Просто искам да и отнема от кармата. С нея сме родени на 1 дата, в 1 час, през 3 години, приличаме си много, само дето тя е работлива, аз-не Confused, ходихме заедно на рейки, на йога, носим си дрехите, даже мисля, че сме спуснати от 1 Висш Аз. Сега не мога да чета обаче, мноу съм разтревожена за нея, казвам и само мантри.

# 48
  • Мнения: 8
Не без нейно знание, а паралелно с нея, приятелката ми, искам аз. Просто искам да и отнема от кармата. С нея сме родени на 1 дата, в 1 час, през 3 години, приличаме си много, само дето тя е работлива, аз-не Confused, ходихме заедно на рейки, на йога, носим си дрехите, даже мисля, че сме спуснати от 1 Висш Аз. Сега не мога да чета обаче, мноу съм разтревожена за нея, казвам и само мантри.

"Отнемане" на нечия чужда карма какво ще ти помогне, освен да ти подхрани егото, че ето на и това направих, и това мога? С какво ще помъдрее приятелката ти, ако ти отнемеш от нейния товар? Какво ще научи тя от всичко това? Еднаквите дати според мен не означават нещо съществено за връзката ви, по-важното е ти как я усещаш, както и приятелката ти теб. Ако чувстваш, че имате един и същи висш аз, което е възможно, то това означава само и единствено, че сте нещо като духовни близнаци. По-често срещано е такива хора да са от различен пол, но има и случаи като твоя, тъй че не е изключено. Ако имате и общи сънища нещата вече стават доста интересни. Ако имате общ висш аз, на теб ще ти е много по-лесно да правиш кода за нея, тъй като призовавайки своя висш аз в молитвата си ти автоматично призоваваш и нейния.

# 49
  • Мнения: 62
Не храня егото си,  Wink даже не давам 5 пари него, искам да и помогна, макар че това нема да е за нейното висше добро, ама така съм решила.

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 22:27 от Пънки

# 50
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Казаха ми, че мога да и отнема част от кармата, с този су джок, да я прехвърля върху мен.
А ти защо си търсиш бОя? Naughty

Като се занимаваш с духовни учения, наблегни на правило първо - никога не се намесвай, ако не те помолят.

Гледай на нещата от този ъгъл - ако ти и отнемеш кармата  (т.е. възможността да се поучи), може да и се наложи да го преживее пак - на макс.

Заб: (не вярвам в карма Wink  

# 51
  • Мнения: 2 761
Карма значи действие-т.е. всеки отговаря за действията си.Има и физичен израз в трети закон на Нютон-"Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие".

Като се занимаваш с духовни учения, наблегни на правило първо - никога не се намесвай, ако не те помолят.

 Peace

# 52
  • Мнения: 62
Значи, хем е верно тва, дето казва Делфина, хем може да не е. Може да не е, защото, освободена от тежестта си поне малко, тя може да се развие така, че да няма нужда да я повтаря. Има и риск, де, има..."Непоисканото добро е зло.'', аз тва го знам и го спазвам. Тя е съгласна да и помогна. Не сме 1 Висш де, объркала съм се. Confused

# 53
  • Мнения: 8
Може да прочетете нещо на тема
КОГАТО БЛОКАЖЪТ ИДВА ОТ НАСТАВНИКА НА КЛИЕНТА
от този файл, на стр. 26 е.

# 54
  • Мнения: 62
Силвио Simple Smile, сега ще прочета, но аз владея астрална проекция и някои неща ги знам от ''първа ръка''. Представям си Делфина каква физиономия ще направи на тва последното. Laughing Хайде, почвам да чета, чувала съм я тази книга, се се канех да я видя, тенкс за линка!  bouquet

# 55
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Силвио Simple Smile, сега ще прочета, но аз владея астрална проекция и някои неща ги знам от ''първа ръка''. Представям си Делфина каква физиономия ще направи на тва последното. Laughing
Такава


Напоследък това ми е физиономията при споменаване на думи като "астрал", "вибрации" и "духовност" с тайната цел да ми приберат парите Mr. Green

Не виждам защо трябва да платя луди пари, за да ме научат как да влизам в чужда глава, при положение, че вече го мога. Wink

А всякакви гушкания с непознати и публичен рев потрисат аутистичната ми душа до дън душа Laughing

Методът очевадно не е за мен (което не значи, че не е идеален за някой друг).

Карма значи действие-т.е. всеки отговаря за действията си.Има и физичен израз в трети закон на Нютон-"Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие".

На това му викам "лична отговорност за действията си" и вярвам в него на 1000%. Само че ако го наречем "карма", това изважда отговорността вън от нас ( начи, пра-пра-пра-дедо ми бил голем гад и сега аз плащам греховете му, горкият нещастен аз, уааааа newsm45, длъжен съм да търпя и да се смирявам, щото ми е такава "кармата") Бляк. Sick Това е само една идея по-малко идиотско от представата, че сега мога да живея безгрижно, щото преди 2000 одини некъф нещастник ми е изкупил греховете.

Но на някои им харесва... Няма лошо. Peace

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 21:06 от Делфина фон Ю.

# 56
  • Мнения: 62
Глей ся, Делфина Simple Smile! Духовните знания и помощ се дават безплатно.''Този, който ще ти иска пари за нещо духовно, той на нищо не може да те научи.'' А кармата си е лична, дядовци немат нищо общо, тва е измислица на поповете, а това, че човек има подобни на роднините си гени понякога означава просто, че се е родил в среда, която да осъществи кармата и задачите му в този живот. Хайде, млъквам по тази тема, да не отегчавам... Laughing Моите близки правят същата физиономия, като кажа астрал,  чакри и аура. Joy

# 57
  • Мнения: 113
Здравейте,нямах време да изчета темата.Искам да попитам има ли някой,който да се е справил с повишена тревожност и депресия?

# 58
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ами според автора на метода, това е най-доброто лечение за депресия. Той е разработил метода, докато се е опитвал да помогне на жена си да се избави от нея. Успяла до такава степен, че дори си сменила името в знак на новото начало.

Не знам доколко е вярно, аз депресията я лекувам с бира и Рамщайн Wink

# 59
  • Мнения: 113



Не знам доколко е вярно, аз депресията я лекувам с бира и Рамщайн Wink


Аз ако се докарам до това ниво ще черпя с бира наред.Решила съм да си купя книгата и още утре ще го направя.

# 60
  • Мнения: 62
 Simple Smile Азалия, мойта приятелка има същите проблемации, тя утре се връща и ще споделяме тука. За лечебният код става дума, нали, че е най-добър за Състоянието?/ние така му викаме, забранила съм думата с Д Wink, да не и даваме сила. Мен като ме хване гадното, ползвам трева и Гогол Борделло Party, ама тя е друг случай...

# 61
  • Мнения: 0
Simple Smile Азалия, мойта приятелка има същите проблемации, тя утре се връща и ще споделяме тука. За лечебният код става дума, нали, че е най-добър за Състоянието?/ние така му викаме, забранила съм думата с Д Wink, да не и даваме сила. Мен като ме хване гадното, ползвам трева и Гогол Борделло Party, ама тя е друг случай...

Ехо,  55  , чакаме да споделяте опита си    newsm03

# 62
  • Мнения: 113
Книгата беше изчерпана,обещаха ,че ще заредят,утре ще отида и като я взема започвам да чета и прилагам.

# 63
  • Мнения: 287
Книгата беше изчерпана,обещаха ,че ще заредят,утре ще отида и като я взема започвам да чета и прилагам.

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%D6%E5%EB%E … 8%FF%F2+%EA%EE%E4

# 64
  • Мнения: 113
nikolexa,благодаря,изтеглих я,ще я прегледам,защото нямам търпение,но все пак ще си я купя и на хартиен носител,за да ми е по-лесно за препрочитане.Някой беше писал,че за да се асимилира всичко е необходимо да се  прочете 2-3 пъти. Grinning

# 65
  • Мнения: 287
nikolexa,благодаря,изтеглих я,ще я прегледам,защото нямам търпение,но все пак ще си я купя и на хартиен носител,за да ми е по-лесно за препрочитане.Някой беше писал,че за да се асимилира всичко е необходимо да се  прочете 2-3 пъти. Grinning


Книгата е много разводнена, писана е за обем  Simple Smile Всичко може да се обобщи в 5-6 страници. Най-важното от нея можеш да прочетеш тук.

# 66
  • Мнения: 62
Мдам, нема нужда да се купува книгата. Аз още немам нищо за споделяне. Confused

# 67
  • Мнения: 1 520
nikolexa,благодаря,изтеглих я,ще я прегледам,защото нямам търпение,но все пак ще си я купя и на хартиен носител,за да ми е по-лесно за препрочитане.Някой беше писал,че за да се асимилира всичко е необходимо да се прочете 2-3 пъти Grinning
Книгата е много разводнена,писана е за обем Simple Smile Всичко може да се обобщи в 5-6 страници.Най-важното от нея можеш да прочетеш тук

Д-Р АЛЕКСАНДЪР ЛОЙД, Д-Р БЕН ДЖОНСЪН - "ЛЕЧЕБНИЯТ КОД" [ОТКЪС]

# 68
  • Мнения: 113
Упражнението незабавен ефект,наистина много помага.Другото още го разучавам.

# 69
  • Мнения: 5
Здравейте момичета! Виждам , че отдавна никой не е споделял нищо.
Четох книгата преди година, смятам , че е доста разводнена, но стигнах до извода , че кодът действа. Реално чак сега си давам сметка, че синът ми , който е астматик не е лежал в болница през 2013г. , много по-рядко се разболява и пристъпи почти няма. Аз правех кода на първо място за него и после за себе си. Не знам защо спрях, но все още го нося в чантата си и пак ще започна. Знам , че трябва постоянство.

# 70
  • Мнения: 1 698
Много се радвам, че смяташ че кода действа. Аз също в продължение на месеци го правех, но това за което се молех, така и не се случваше и в един момент просто се почувствах подведена, а вярата ми беше голяма. Въпреки това книгата ми стои на видно място, не смея да я прибера. Думите ти обаче ми дават надежда и ще започна пак да правя КОДА.

# 71
  • Мнения: 113
На мене също ми подейства, остана да отработя някои детайли.

# 72
  • Мнения: 39
На мене също ми подейства, остана да отработя някои детайли.
Здравейте, можете ли да ми обясните точно как се изпълняват упражненията...прочетох книгата веднъж, но не ми стана ясно! След като прочета молитвата и оценя проблема по скалата от 1 до 10 какво следва? Докато минавам през четирите точки трябва ли нещо да казвам или да мълча и да си представям нещо положително? И какви са тези твърдения за истината-в книгата никъде ги няма?!

# 73
  • Мнения: 113
Ето клипче :

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_up208HlIkQ

 А за да ти се изясни всичко, прочети тази тема :

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=3434.0

Казват се положителни твърдения, може и нищо да не казваш. А проблема се споменава само в молитвата в началото.

# 74
  • Мнения: 39
Благодаря много вече ми е по-ясно! Hug

# 75
  • Мнения: 1 095
От известно време все се натъквам на тази тема, затова смятам, че е крайно време да се образовам по въпроса.
Благодаря на всички, които са споделили линкове в темата!   bouquet

# 76
  • Мнения: 7
Кода действа! Благодарение на Универсалния код и на 10 секундния код аз дишам. Много съм доволна, правих го няколко месеца по няколко пъти на ден. Молитвата я казвам на всяко полагане на ръцете на определеното място. Прилагането на кода трае не по-малко от 6 мин. Пробвайте, желая ви успех! newsm03

# 77
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Какъв е този 10 секунден код?

# 78
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
 
 Подариха ми скоро тази книга и с радост ще изчета всички мнения   Peace

Общи условия

Активация на акаунт